پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:21
مدیر عامل PayPal از مشکلات سیستم مالی می گوید

مدیر عامل PayPal از مشکلات سیستم مالی می گوید

PayPal را می توان به عنوان بزرگترین شرکت جهان در زمینه پرداخت الکترونیکی دانست که فعالیت بسیار گسترده ای در زمینه انواع روش های پرداخت دارد و در هفته های اخیر امکان پرداخت از طریق کریپتو کارنسی نیز به این پلتفرم افزوده شده است.

دن شولمن به عنوان مدیر عامل این غول پرداخت آنلاین در زمینه کاستی هایی که در سیستم های مالی فعلی وجود دارد می گوید و ادعا می کند که این سیستم در حال حاضر باعث شده است تا میلیون ها نفر از بازارها خارج شوند. این شرکت نیز به همین دلیل قصد دارد که به سمت ارزهای دیجیتال برود و بیشتر با این نمونه از ارز ها کار کند.

وی در مصاحبه ای که داشته است می گوید که بازار انحصاری باعث شده است که میلیاردها نفر برای گذر از آن تلاش می کنند و در نه ماه گذشته همین بازار انحصاری باعث می شود که صد میلیون نفر به زیر خط فقر کشانده شوند و در کنار آن سیستم مالی فعلی نمی تواند کارایی برای اکثر مردم داشته باشد.

کریپتو کارنسی

مدیر عامل paypal  آینده کریپتو کارنسی ها را چطور می بیند؟

وی دیروز در حالی که در زمینه سیاست های PayPal برای سه ماهه سوم سال 2020 سخن می گفت، این اطلاعات را منتشر کرد. وی همچنین اظهار امیدواری کرده است که یک فن آوری مدرن باعث شود تا یک بستر مالی جدید و نوظهور بتواند شانس ورود به بازارهای مالی را به نفع اکثریت مردم که محروم هستند را بدهد و در آینده سلامت مالی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

شولمن در این زمینه می گوید که استفاده از پول نقد در حال کاهش است و بانک های مرکزی در سراسر دنیا به دنبال آن هستند که از اشکال کریپتو کارنسی یا ارز دیجیتال برای خرده فروشی استفاده کنند. آن ها حتی کریپتو کارنسی های جدید را امتحان می کنند ولی چیزی که واضح است، استفاده از کیف پول دیجیتال به عنوان یک مکمل طبیعی برای کریپتو کارنسی می باشد. شولمن می گوید که کریپتو کارنسی می تواند کاربرد بسیار زیادی در آینده دنیا و اقتصاد مالی دنیا داشته باشد.

کریپتو کارنسی آینده بازارهای جهانی را دگرگون خواهد کرد؟

با حساب به راه اندازی خدمات کریپتو کارنسی توسط شرکت ها و بانک های مرکزی می توانیم انتظار داشته باشیم که در آینده ای نه چندان دور، کریپتو کارنسی نیز به کیف پول مردم اضافه خواهد شد تا بتوانند در بازارها خرید و فروش داشته باشند.

مدیر عامل PayPal پیش بینی می کند که ایجاد اقتصاد دیجیتال باعث می شود که کیف پول های دیجیتال محبوبیت بیشتری داشته باشند و PayPal در آینده بتواند سهم گسترده تری در زمینه بازارهای خرید و فروش را ایجاد کند. خدمات کریپتو کارنسی برای مشتریان این شرکت در ایالات متحده آمریکا با ده درصد تخفیف برای خرید و فروش و کارمزدها در دسترس شما می باشد و شما می توانید طی دو یا سه هفته از کریپتو کارنسی خود استفاده کنید. وی می گوید که کاربران و مشتریان این شرکت از این ویژگی ها استفاده می کنند.

 Buy and sell bitcoins

شولمن همچنین در زمینه ورود این شرکت به دنیای کریپتو کارنسی می گوید که قصد دارند از یک کیف پول بسیار پرکاربرد برای پی پال استفاده کنند.

این شرکت همچنین می گوید که قصد دارد با افزایش 50 درصدی، میزان مجاز خرید و فروش کریپتو کارنسی را به 15000 دلار برساند. همچنین باید بدانید که شولمن می گوید که با سرمایه گذاری روی این کیف پول های دیجیتال می توانید در این زمینه اطلاعات بیشتر به دست بیاورید. این خدمات به صورت گسترده می توانند باعث شوند تا افراد بهتر بتوانند از این ویژگی ها در کیف پول جدید پی پال برای کریپتو استفاده داشته باشند.

نام کیف پول این شرکت که منتشر خواهد شد را می توان کیف پول Venmo دانست که این شرکت در حال توسعه دادن آن می باشد و این شرکت قصد دارد که در سال 2021 کارایی داشته باشد و شما می توانید از این ابزار استفاده داشته باشید که  احتمالا کاربرد بسیار زیادی خواهد داشت.

پی پال

کلام آخر

کریپتو کارنسی در حال تغییر دادن دنیای ما می باشد و ما می توانیم در این زمینه خدماتی را داشته باشیم. در صورتی که قصد داشته باشید در زمینه کریپتو کارنسی سرمایه گذاری کنید، باید بدانید که پی پال در حال فعالیت روی کیف پول هایی است که باعث می شود بتوانیم از این ویژگی ها استفاده داشته باشیم.

منبع : https://bit.ly/32ic9HG

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x