پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 14:25
USD/CAD

آیا دلار آمریکا در برابر دلار کانادا گران تر می شود؟

شاخص دلار آمریکا در حالی در روز های گذشته در حال افت بود و به زیر سطح حمایت 92.80 در حال حرکت بود، نتوانست حرکت نزولی خود را ادامه دهد و این امر به دلیل تزریق ارز به این کشور بوده است. همچنین باید بدانیم که این سطح از حمایت در نقطه بعدی برابر با 92.50 خواهد بود که این مسئله برای کاهش نرخ این ارز در مقابل ارز کانادا می باشد.

نانسی پلوسی به عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اظهار کرده است که امکان دستیابی به دور جدید محرک های اقتصادی تا پیش از انتخابات این کشور وجود خواهد داشت ولی باید بدانیم که با واکنش هایی در این زمینه همراه خواهیم بود. ایالات متحده آمریکا طی گزارش هایی که ارائه کرده است، نرخ PMI در این کشور از 53.2 در ماه سپتامبر به 53.3 در ماه اکتبر تغییر پیدا کرده است و همچنین این نرخ در مقایسه با اجماع نمودارها به سطح 53.4 خواهد رسید. این در حالی است که در گزارش PMI ارائه شده، انتظارات بسیار بهتر از سطح توقع بوده است و می توانیم به این نتیجه برسیم که PMI Services از 54.6 به 56.0 افزایش پیدا کرده است و این در حالی است که تحلیلگران اقتصادی در آمریکا انتظار داشته اند که این نرخ برای دلار برابر با 54.6 باقی بماند.

دلار آمریکا

با توجه به گزارش PMI می توانیم انتظار بهبود اقتصادی دلار را داشته باشیم که با وجود موج دوم ویروس کرونا دارای اهمیت بسیار زیادی است. همچنین باید بدانیم که آیا محرک های اقتصادی که در این خصوص انجام شده است می تواند در بهبود شرایط دلار تاثیرگذاری داشته باشد؟ این سوالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

تجزیه و تحلیل فنی قیمت دلار

دلار آمریکا در مقابل ارز کانادایی نتوانسته است به سطح پشتیبانی 1.3 برسد و تسویه شود، همچنین در تلاش است که بتواند روند صعودی داشته باشد. نزدیکترین سطح مقاومتی که برای دلار آمریکا در مقابل این ارز کانادایی برابر با 1.3 قرار داده می شود. در صورتی که دلار آمریکا در مقابل دلار کانادا بتواند بیشترین مقاومت در برابر تسویه را داشته باشد، می توانیم این انتظار را داشته باشیم که مقاومت بعدی در حدود 1.3 خواهد بود و به این نرخ خواهد رسید که این سطح بالاتر از سطح آزمایش مقاومت در 1.32 را باز خواهد کرد.

تحلیل بازار دلار
همچنین در مورد پشتیبانی باید بدانیم که دلار آمریکا اگر به زیر سطح 1.31 نسبت به CAD بیاید، می توانیم انتظار داشته باشیم که این سطح در پشتیبانی بعدی به 1.3100 برسد و همچنین در سطح بعدی به 1.31050 کاهش پیدا خواهد کرد.

تحلیل خبر

آمریکا قصد دارد که تا پیش از انتخابات آتی ریاست جمهوری که در این کشور برگزار می شود، یک سری محرک های اقتصادی را در بازار این کشور تزریق کند که در نهایت منجر به افزایش ارزش این ارز خواهد شد. باید بدانید که این ارز می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای سرمایه گذاری کسانی باشد که در بازارهای مالی مانند فارکس در حال سرمایه گذاری می باشند و این نرخ ها و تحلیل ها می تواند برای آن ها مناسب باشد.

انجام تحلیل ها با استفاده از داده های در اختیار می تواند به شما کمک کند تا در نهایت بتوانید در بازار بورس فارکس موفقیت بیشتری کسب کند و سرمایه گذاری ها و معاملات شما در این بازار با کیفیت بالاتری انجام خواهد شد.

اخبار بازار دلار

چرا باید تحلیل های حرفه ای را بخوانیم؟

یک سرمایه گذار موفق دلار همواره علاوه بر این که تحلیل های حرفه ای انجام می دهد. خود نیز نسبت به مطالعه تحلیل های دیگران اقدام می کند. این کار باعث می شود تا دید بازتری نسبت به بازار داشته باشد و درصد خطای وی در سرمایه گذاری، آن هم در بازارهای حساسی مانند دلار بسیار پایین بیاید.

همچنین انجام تحلیل و استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز سرمایه گذاری در بازار دلار یکی از مهم ترین خدماتی است که همواره در دسترس شما بوده و می توان از آن استفاده داشته باشید. برای معاملات در بازار فارکس نیز می توان با کارگزارانی که در این زمینه فعالیت دارند در ارتباط باشید و به بهترین امکانات فارکس دسترسی پیدا کنید.

منبع :https://bit.ly/3jxyQNM

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x