پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 17:09
ارز دیجیتتال بیت کوین

مدیر عامل Grayscale می گوید که بیت کوین بهترین جایگزین پول رایج امروز است

مایکل سوننشن به عنوان مدیر عامل صندوق سرمایه گذاری Grayscale شناخته می شود و می گوید که بیت کوین می تواند به عنوان یکی از جدیدترین انواع ارز دیجیتال شناخته شود. بیت کوین هیچ گاه از بین نخواهد رفت.

همچنین وی می گوید که سرمایه گذاران درک می کنند که بیت کوین و خرید آن به عنوان یک سرمایه گذاری می تواند به عنوان یک ذخیره ارزش دار به شمار رود و به عنوان یک طلای دیجیتال شناخته می شود.

سرمایه گذاران می دانند که بیت کوین در واقع یک شکل پول دیجیتال و طلای دیجیتال شناخته می شود.

به طور کلی می توان گفت که سرمایه گذاران نباید از یاد ببرند که در حال حاضر حدود 21 میلیون بیت کوین وجود دارد و هر واحد حدود 100 میلیون واحد داشته است.

مدیر دارایی و رمزنگاری این شرکت می گوید که این واقعیت باعث می شود تا ما بتوانیم عملکرد بسیار مناسبی را در حوزه بیت کوین داشته باشیم. در واقع امروزه کاربران می توانند به عنوان سرمایه گذاری واحدهای کوچکتر از یک بیت کوین را خریداری کنند و این مسئله می تواند به شما کمک کند تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

سرمایه گذاری روی بیت کوین

صحبت های مایکل سوننشن در حوزه بیت کوین

مایکل سوننشن به عنوان مدیر عامل Grayscale Investments شناخته می شود و این شرکت به عنوان بزرگترین مرکز دارایی ارز دیجیتال به شمار می رود. بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار جذاب به شمار می رود که در حال حاضر نمی توانیم برای خرج های روزمره از آن استفاده داشته باشیم.

وی در مصاحبه ای که با Business Insider داشته است می گوید که درگیری ها در حوزه خدمات مالی روز به روز در حال افزایش است و ما شاهد آن هستیم که تمایل مردم به استفاده از کریپتو کارنسی در حال افزایش می باشد.

شرکت وی که با 11 میلیارد دلار دارایی به صورت ارز دیجیتال را در اختیار دارد و به عنوان بزرگترین مرکز سرمایه گذاری در حوزه بیت کوین شناخته می شود.
امروز من فکر می کنم که سرمایه گذاران متوجه شده اند که بیت کوین می تواند یکی از بهترین انواع روش های سرمایه گذاری در سبد سهام به شمار رود.

این ارز دیجیتال به عنوان یک طلای دیجیتال شناخته می شود و باید بدانیم که در تبادلات مالی می تواند از طلا هم با ارزش تر باشد. وی در ادامه صحبت هایش می گوید که پس از بیماری همه گیر کرونا بازارهای پول اوایل سال جاری میلادی متوقف شدند و قدرت پایدار بیت کوین نشان داد که این ارز دیجیتال می تواند بازده بسیار خوبی از لحاظ سرمایه گذاری داشته باشد.

بیت کوین

هر بیت کوین تا هشت رقم اعشار تقسیم می شود و 100 میلیون واحد کوچکتر از یک بیت کوین نیز وجود خواهد داشت.

همچنین باید بدانید که تنها کسری از یک واحد کامل را می توانیم خریداری کرده و آن را نگهداری کنیم. سود 117 درصدی که در بازار بیت کوین به وجود آمده است، قیمت این ارز دیجیتال را به بالاتر از 18000 دلار رسانده است.

باید بدانیم که این افزایش قیمت از ماه اکتبر شروع شد و شرکت های سرمایه گذاری نهادی در بازار ارز دیجیتال بیت کوین باعث شد تا این ارز دیجیتال میزان رشد بسیار خوبی را داشته باشد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در واقع باید بدانید که این ارز دیجیتال می تواند یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری به شمار رود که امروزه در دسترس شما می باشد.

آیا رشد قیمت بیت کوین ادامه دار است؟

رشد قیمت این ارز دیجیتال همواره در حال افزایش است و بیت کوین می تواند در آینده ای نه چندان دور  بازار بسیار پر رونقی داشته باشد. در صورتی که قصد دارید در این بازار سرمایه گذاری داشته باشید، شاید تا الان هنوز هم دیر نشده است. می توان سود بر حسب دلار را در این بازار جهانی کسب کنید.

تمامی محرک های اقتصادی نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین در آینده ای نه چندان دور را نشان می دهد ولی نباید از یاد ببریم که هیچ چیز در بازار به صورت قطعی نخواهد بود.

منبع : https://bit.ly/3lVEThf

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x