پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 7:36
Dogecoin

ارزش Dogecoin پس از حضور ایلان ماسک در برنامه SNL کاهش یافت!

 Dogecoin ارز رمزنگاری‌ای که این روزها با افزایش قیمت همراه بود امروز در برنامه معروف تلویزیونی Saturday Night Live که با حضور ایلان ماسک برگزار شد، با وجود امیدهای hodler ها به افزایش قیمت، با کاهش قیمتی 20 درصدی در زمان نگارش این مقاله مواجه شد.

ایلان ماسک که همیشه با توییت های خود منجر به افزایش قیمت دوج کوین می‌شود این‌بار با حضور در این برنامه تلویزیونی به گفتن جوک‌هایی درباره این ارز دیجیتال پرداخت. نکته‌ با اهمیت برای مخاطبان این بود که آیا ایلان ماسک از حضور در این برنامه استفاده می‌کند تا قیمت دوج کوین را افزایش دهد؟

در ادامه برنامه تلویزیونی امروز مادر ایلان ماسک  در صحنه به او پیوست و از او پرسید آیا هدیه روز مادرش Dogecoin است؟ ماسک پاسخ داد که بله همینطور است. مادر ایلان به پسرش گفت که امیدوار بود هدیه روز مادر او دوج کوین نباشد.

 چند دقیقه پس از آن، قیمت دوج کوین کاهش یافت و طی یک ساعت از ۰.66 به ۰.57 دلار رسید. قیمت دوج کوین در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب با ریزش 20٪ به ۰.64 دلار رسید.

خرید دوج کوین

 به نظر می رسید که ماسک خودش سعی کرده جلوتر از هیاهوی تبلیغات از دنبال کنندگان خود در توییت در خواست کرد که “با احتیاط سرمایه گذاری کنند” و بسیاری از داده های جدید نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران رو به افزایش هستند. سود DOGE آنها در دارایی های دیجیتال بزرگ است.

 NBC، استودیوی پشت SNL، برای اولین بار برای پخش مستقیم اپیزود در Youtube، از طریق وال استریت ژورنال، انتخاب شد. حتی یک اشاره می تواند تأثیر قابل توجهی در قیمت DOGE نیز داشته باشد: ثابت شده است که این ارز بر اساس حجم مثبت رسانه های اجتماعی در برابر حرکت قیمت حساس است و مطالعات متعدد نشان داده است که توییت های ماسک اغلب منجر به افزایش قیمت می شوند. تصور می شد که ذکر یک سیستم عامل حتی بزرگتر به طور بالقوه منجر به سودهای بیشتر نیز می شود.

این ارز دیجیتال از ابتدای سال تاکنون بیش از 6800 درصد افزایش یافته داشته است و اکنون با ارزش بازار 90 میلیارد دلار در رتبه چهارم ارزهای دیجیتال برتر قرار دارد.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x