شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 19:47
shiba

Doge Killer و Shiba Inu برترین سکه های محبوب هفته گذشته آمریکا

در حالی که BTC و ETH در رتبه های 6 و 10 قرار دارند، داده های CoinMarketCap نشان می‌دهد که Shiba Inu ، Doge Killer و سایر سکه ها به عنوان بالاترین روند در ایالات متحده قرار دارند.

اگرچه محبوبیت Dogecoin اخیراً ممکن است در حال کاهش باشد، کپی برداری های دیگر همچنان توجه مردم را به خود جلب می کنند، به خصوص در ایالات متحده آمریکا. آمارهای CoinMarketCap نشان می دهد که توکن هایی مانند Doge Killer ، Baby Doge Coin و Shiba Inu از پرطرفدارترین ها در هفته گذشته در ایالات متحده بوده اند، در حالی که Bitcoin و Ethereum در لیست قرار دارند.

آمریکایی ها به دنبال چه هستند؟

از ابتدای سال تاکنون، سکه های میم مورد توجه خودی و غیرخودی ارزهای رمزپایه قرار گرفته است. این روند یک رهبر مشخص، یا حداقل تا همین اواخر Dogecoin داشت. این توکن در سال 2013 به بازار عرضه شد و پس از چندین مشارکت از طرف ایلان ماسک و پس از آن سایر مشاهیر و مارک های جهانی به محبوبیت بیشتری رسید.

تا حدودی انتظار می رفت، جامعه رمزنگاری همیشه خلاق سریعاً از جنون DOGE سود ببرد زیرا کپی زیادی تقریباً هر روز شروع به ظهور می کردند. در حالی که برخی نتوانستند جلب توجه کنند، دیگران به سادگی بلند شدند. شیبا اینو در زمره کسانی بود که در یک نقطه از بازار سرمایه کل سکه آنها در 20 ارز بزرگ رمزپایه قرار داد.

اگرچه از زمان ATH تاکنون ارزش آن کاهش یافته است، اما به نظر می رسد علاقه نسبت به این دارایی هنوز وجود داشته باشد. طبق داده های CoinMarketCap ردیابی روند در صنعت، Shiba Inu چهارمین رمز برتر هفته گذشته در ایالات متحده بود.

طبق یک پست اخیر، “در ابتدا قرار بود توکن ای باشد که به قیمت Dogecoin وابسته باشد. با این حال، “آن آزاد شد و دوباره پایه گذاری نخواهد شد.” همچنین لازم به ذکر است که LEASH بخشی از اکوسیستم Shiba Inu (SHIB) است. علاوه بر این، پست عرضه فقط 100000 توکن را نشان می داد که کاملاً متفاوت از اکثر نسخه های تبلیغاتی Dogecoin با سکه های چند میلیاردی و حتی تریلیونی است.

لیست سکه های برتر این هفته در آمریکا

در مورد BTC و ETH چطور؟

وقتی به هر جمع کننده داده رمز ارز نگاه می کنید، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از نظر بزرگترین دارایی های دیجیتال با محدودیت بازار، رهبران برجسته ای هستند. همانطور که داده های CoinMarketCap نشان داد، این برای آمریکایی ها کافی به نظر نمی رسد. ارز رمزنگاری اولیه در جایگاه 6 قرار دارد و همچنین به SafeMoon ، Sashimi و GreenTrust منتهی می شود.

علاوه بر این، ETH به سختی توانسته است در میان ده برتر قرار بگیرد زیرا پشت کوکو سوآپ ، Baby Doge Coin و Jindo Inu است. شایان ذکر است که موقعیت عالی Baby Doge Coin تا حدودی قابل درک است زیرا یکی از با نفوذترین افراد امروز  ایلان ماسک به رسمیت شناختن شبکه های اجتماعی نیز پرداخت.

توجه!

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x