پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 9:49
Cocos-BCX

Cocos-BCX این ارز دیجیتال چیست؟

 Cocos-BCX (COCOS) چیست؟

Cocos-BCX یک پلتفرم بلاکچین عمومی است، که هدف آن ایجاد یک فضای کامل برای بازی ها با سازگاری سیستم چند بازی است، و به توسعه دهندگان آن یک بستر کاربر پسند برای توسعه بازی های بلاکچین ارائه می دهد. علاوه بر این، Cocos-BCX امیدوار است تا کنترل و شفافیت کامل دارایی های مجازی درون بازی را به کاربران ارائه دهد.

Cocos-BCX، در حال ایجاد یک محیط توسعه یافته با در نظر گرفتن تجربه بازی و اقتصاد بازی است. توسعه دهندگان بازی بدون نیاز به یادگیری زبان های برنامه نویسی بلاکچین، می توانند به راحتی بازی های معمولی را به بلاکچین منتقل کنند.

توسعه دهندگان همچنین ممکن است از توابع و مولفه های components ارائه شده توسط Cocos-BCX یا تیم های شخص ثالث برای ایجاد زیرساخت های اقتصاد بازی مانند مبادلات رمزهای غیر قابل استفاده (NFT)، و بانک ها استفاده کنند. در نتیجه، Cocos-BCX قصد دارد “بازی های بیشتری را در دسترس بازیکنان قرار دهد” در حالی که به بازیکنان اجازه می دهد دارایی های مجازی خود را بهتر مدیریت کنند.

 Cocos-BCX (COCOS)

علاوه بر این، Cocos-BCX با ارائه استانداردهای دارایی سازگار با چندین زنجیره تبادل دارایی، بین زنجیره و بین دامنه این استاندارد را امکان پذیر می کنند. توسعه دهندگان انعطاف پذیری لازم را برای استقرار بازی ها در بلاکچین ها را دارند، که به بهترین حالت ممکن، آنها را تسهیل می کنند و دارایی های آنها را قابل انتقال می کنند. کاربران همچنین می توانند از آزادی جابجایی دارایی ها از طریق زنجیره های مختلفی که به بهترین صورت، اهداف آنها مانند تجارت و ذخیره سازی را تامین می کنند بهره مند شوند.

برخی از عناصر اصلی آن عبارتند از:

Cocos Blockchain Expedition (Cocos-BCX) قصد دارد یک راه حل کامل برای توسعه بازی‌ها و اقتصاد بازی ها در بلاکچین ایجاد کند. CocosChain یک بلاکچین عمومی است که از نسخه ساز و کار اجماع اثبات سهام (DPoS) استفاده می کند، جایی که همه شاهدان فعال برای اطمینان از انسجام و انصاف احتمال تولید بلوک برنامه ریزی شده یکسانی را دارند. NHAS-1808،  این پروژه را ایجاد کرده است، یک استاندارد رمز اختصاصی برای دارایی های غیر قابل استفاده.

CocosChain با ویژگی هایی از جمله:

ساختار داده بازی محور

قابلیت همکاری چند زنجیره ای

تقسیم بندی دارایی

استفاده از گره های نور

و بسیاری دیگر از امکانات….

یک محیط اجرا یکپارچه برای بازی هایی با سازگاری چند سیستمی و قابلیت همکاری با شبکه بلاکچین. یک درگاه مبادله کامل که از معاملات میان زنجیره ای برای دارایی های همگن و غیر همگن پشتیبانی می کند. مکانیزم تأیید ضد تقلب با رمزگذاری پویا، متغیرهای فرآیند پنهان و احراز هویت.

موارد استفاده در نظر گرفته شده برای نشانه های COCOS شامل موارد زیر است:

پرداخت هزینه های گس
شرکت در اجماع DPoS
مشارکت برای حاکمیت بلاکچین

 ویژگی ها و محصول Cocos-BCX

محصولات قالب های بازی Cocos-BCX، تیم Cocos-BCX بازی هایی را که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث و خود تیم به عنوان الگوهایی برای کمک به توسعه دهندگان در درک بهتر توسعه بازی ها در Cocos-BCX راه اندازی کرده است. از هم اکنون، SnakeJoy و CocosShooter دو مورد از این نمونه بازی ها هستند.

بررسی اجمالی استراتژی

Cocos-BCX در ابتدا در کشورهای چین، کره و اروپا تمرکز کرد. با رشد محبوبیت پروژه، تمرکز رشد شبکه به تدریج به سایر بازارها نیز گسترش یافت. استراتژی های فعلی رشد شبکه Cocos-BCX شامل:

برنامه سازنده سازگار با محیط زیست و برنامه Angel برای ترویج سهم محتوای مرتبط با Cocos-BCX.

میزبان کنفرانس ها، کارگاه ها و نشست های بازی بلاکچین برای ارتباط با کاربران.

برای تعامل با سازندگان بازی، آموزش آنلاین و حضوری نمونه بازی های ارائه شده.

گزارش سالانه صنعت Blockchain را با DappReview منتشر شده.

دو بار به روزرسانی های فنی انجام شده است.

 Cocos-BCX (COCOS)

قیمت Cocos-BCX

قیمت زنده Cocos-BCX امروز 1.08 دلار USD است با حجم معاملات 24 ساعته گذشته 11،548،622 USD است. Cocos-BCX طی 24 ساعت گذشته 16.79٪ کاهش یافته است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر 460 است. عرضه آن 42،015،868 سکه COCOS است. در حال حاضر مبادلات برتر برای تجارت در  Hoo ، Gate.io ، MXC.COM و Sistemkoin هستند. Cocos-BCX (COCOS) در سیستم عامل Ethereum فعالیت می کند.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

فارکس

تجارت فارکس چیست؟ (قسمت اول)

فارکس از نظر حجم معاملات و نقدینگی بزرگترین بازار جهان است. کارگزاران، مشاغل، دولت ها …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x