شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 17:28
بیت کوینBitcoin readiness for possible US election events

آمادگی بیت کوین برای اتفاقات احتمالی انتخابات آمریکا

بیت کوین به عنوان یکی از ارزشمند ترین انواع ارز دیجیتال به شمار می رود و در بازار سرمایه گذاری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. همانطور که می دانید، اساس سنجش قیمت این ارز دیجیتال بر اساس ارزش دلار می باشد و همچنین باید بدانیم که انتخابات سال 2020 که امروز در ایالات متحده آمریکا برگزار می شود، می تواند نقش تعیین کننده ای در قیمت این ارز دیجیتال داشته باشد.

در واقع باید بدانیم که تبلیغات انتخاباتی نامزدها دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و باید بدانیم که این ارز دیجیتال می تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. در این پست خبری بیشتر در زمینه این انتخابات و تاثیر آن روی ارزش بیت کوین صحبت خواهیم کرد.

اگر اتفاقات اخیر بازار را دنبال کرده باشید، باید بدانید که این  ارز دیجیتال در آستانه انتخابات با افزایش همراه بوده است. اخباری که در این بازار منتشر می شود، می تواند به ما این حس را بدهد که این ارز دیجیتال بار دیگر می تواند به سطحی برسد که اوایل سال 2018 ارزش گذاری می شده است.

نظرسنجی هایی که در خصوص انتخابات آمریکا برگزار می شود، می گویند که میزان مشارکت در این انتخابات بسیار بالا خواهد بود و همچنین بایدن به عنوان نامزدی شناخته می شود که در نظر سنجی ها بیشتر شانس کسب اکثریت آرا را داشته و می توان گفت که در این روزهای آخر مبارزات انتخاباتی می توانیم شاهد آن باشیم که بازارهای جهانی آماده می شوند تا هر نتیجه ای در این خصوص روی دهد. باید بدانیم که سرمایه گذاران بیت کوین نیز برای این بازار آماده شده اند. در ادامه بیشتر در این خصوص با شما صحبت خواهیم داشت و اطلاعاتی را در این خصوص با شما در میان خواهیم گذاشت.

بیت کوینbicoin

بررسی هفته گذشته بازارهای سهام و بازار بیت کوین

در هفته گذشته، جمهوری خواهان و دموکرات ها خود را برای دور نهایی رقابت در آمریکا برای ریاست جمهوری آماده می کردند و در این میان بازار بورس داو جونز بدترین هفته خود را از زمان شروع کرونا ویروس داشت.

این در حالی است که بازار بیت کوین در یک هفته حدود 5 رصد رشد را نسبت به هفته قبل داشته است و این مسئله باعث شد تا احساسات بازار در زمینه بیت کوین بسیار صعودی باشد و در همین میان می توانیم انتظار داشته باشیم که بازار مانند بازار صعودی سال 2017 باشد.

البته تمامی نشانه های سال 2017 در حال تکرار نبوده و بهتر است بدانید که این بازار در صورتی که اتفاقات انتخابات همانطور که پیش بینی می شود پیش برود می توانیم انتظار داشته باشیم که در این بازار امکان رشد بیشتری وجود خواهد داشت.

این در حالی است که در صورت عدم رخ دادن انتظارات، باز هم می توانیم امیدوار باشیم که بیت کوین روند صعودی خود را (شاید با نرخ رشد کمتر) داشته باشد. با توجه به این موضوع می توانیم انتظار داشته باشیم که روند بازار همواره صعودی خواهد بود.

بیت کوین

ترامپ، بایدن، انتخاب کدام یک سرعت رشد قیمت بیت کوین را بیشتر می کند؟

برخی از تحلیل گرانی که در خصوص بیت کوین در حال فعالیت هستند، می گویند که سرعت رشد قیمت این کریپتو کارنسی در صورتی که ترامپ انتخاب شود و در کاخ سفید باقی بماند بالاست ولی همگام با سایر بازارهای بورسی می باشد. این امر به دلیل آن خواهد بود که مردم باز هم به بورس و فعالیت های این زمینه در آمریکا علاقمند خواهند شد و می توانند به سادگی در این بازار نیز کسب سود کنند.

این در حالی است که وی اذعان دارد در صورتی که بایدن پیروز انتخابات امروز آمریکا باشد، در نهایت می توانیم امیدوار باشیم که این ارز دیجیتال به دلیل خروج سرمایه ها از بازار بورسی و سر ریز شدن آن به سمت بیت کوین می تواند باعث شود که این ارز دیجیتال با سرعت بالاتری افزایش قیمت داشته باشد.

با توجه به تمامی این مسائل باید گفت که هر فرد برای ورود به یک بازار سرمایه باید تحلیل های شخصی را در کنار تحلیل های فردی که در این زمینه تخصص دارد بگذارد و همچنین نظرات دیگران را بداند تا در نهایت بر اساس اطلاعات دقیق تری بتواند انتخاب ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری انجام دهد.

بیت کوین bitcoin

کلام آخر

بیت کوین را می توان یکی از مهم ترین انواع ارز دیجیتال دانست که امروزه از ارزش بسیار زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید در این زمینه سرمایه گذاری داشته باشید. در صورتی که قصد دارید وارد بازار بیت کوین شوید و اطلاعات بیشتری را در این خصوص دریافت کنید، می توانید با کارشناسان متخصص در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

در این مقاله ما شما را بیشتر با روند افزایش قیمت بیت کوین در صورت پیروزی ترامپ یا بایدن در انتخابات آمریکا در میان گذاشتیم که می تواند برای سرمایه گذاری بهتر مناسب باشد.

منبع : https://bit.ly/3kRTKc0

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x