شنبه , 13 آذر 1400 - 8:06
Bitcoin is your biggest failure

بیت کوین بزرگترین شکست خود را در روز های گذشته پشت سر گذاشت

بیت کوین به عنوان یکی از مهم ترین بازارهای سرمایه ای این روز ها شناخته می شود و بسیاری از علاقمندان به روش های سرمایه گذاری جدید نسبت به خرید و فروش بیت کوین و سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال اقدام می کنند. در روز های گذشته با افت و افزایش های زیادی در زمینه قیمت این کریپتو کارنسی همراه بودیم ولی آیا می توانیم بگوییم که BTC دیگر ارز قابل اعتمادی برای سرمایه گذاری نیست؟ این سوالی است که شاید برای شما پیش آمده باشد ولی با توجه به گزارشی که از سوی CoinMetrics ارائه شد، می توانیم به این نتیجه گیری برسیم که این ارز دیجیتال می تواند با پشت سر گذاشتن این شکست، یک بار دیگر به عنوان مهم ترین ارز دیجیتال شناخته شود.

 

بیت کوین/bitcoin

نویسندگان گزارش CoinMetrics ضمن تایید دشواری هایی که برای پیش بینی قیمت آینده بیت کوین می توانیم در نظر داشته باشیم که این امر به دلیل نوسانات شدید این بازار سرمایه می باشد، می گویند که این بازار صعودی می تواند با تفاوتی همراه باشد که در بازارهای صعودی پیشین تجربه نشه است و احتمالا قیمت این ارز دیجیتال را به بالاترین حد خود خواهد رساند.

نویسندگان این گزارش که در خصوص افزایش قیمت بیت کوین اظهار نظر کرده اند، می گویند که ارتباط این ارز دیجیتال با طلا و دلار آمریکا در گذشته بیشتر بود و با توجه به این مسئله که پس از 12 ماه مارس تغییری در این ارتباط روی داد و حالا کمتر ما می توانیم ارتباط میان بیت کوین، طلا و دلار آمریکا را مشاهده کنیم.

سرمایه گذاری در بازار بیت کوین

چرا بیت کوین ارتباط خود را با طلا و دلار کاهش داده است؟

وحشت مردم از بیماری کرونا را می توان یکی از مهم ترین دلایلی دانست که ارزش سهام های بورسی را در سراسر جهان کاهش داده است. همچنین بازارهای ارز دیجیتال نیز افت داشتند و ارز های دیجیتالی مانند BTC و ETH هر کدام با 50 درصد افت همراه بوده اند. این در حالی است که بازار این ارزهای دیجیتال با توجه به تداوم وجود کرونا بسیار رونق پیدا کرده است و ما می توانیم شاهد افزایش نرخ انواع ارز دیجیتال و به خصوص بیت کوین باشیم.

بر اساس داده هایی که دریافت شده است، همبستگی و ارتباط میان بیت کوین و طلا در سال 2020 بیشتر بود ولی همبستگی زیادی در مورد رمز ارز ها و دلار آمریکا دیگر وجود ندارد. با توجه به تبلیغاتی که در زمینه ارز دیجیتال Bitcoin انجام شد، این ارز دیجیتال همبستگی خود با طلا را نیز از دست داد و ما می توانیم الان بیشتر از هر زمان دیگری منتظر رشد قیمت این ارز دیجیتال باشیم.

تحلیل خبر، بیت کوین بخریم یا خیر؟

به طور کلی می توان گفت که بیت کوین به عنوان یکی از مهم ترین انواع ارز دیجیتال شناخته می شود و سرمایه گذاری های بسیار زیادی در این خصوص می شود. با وجود نوساناتی که در بازار سرمایه در روز های اخیر بسیاری از سرمایه گذاران را نگران کرده است، می توان گفت که این بازار همچنان گزینه ای بسیار جذاب برای سرمایه گذاری به شمار می رود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشیم.

این ارز دیجیتال همواره به عنوان یک نماد سرمایه گذاری موفق به شمار می رود ولی نوسان گیری و همچنین تحلیل های اولیه برای ورود به این بازار دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. در واقع ما می توانیم با استفاده از این روش در کوتاه ترین زمان به بهترین نتایج دسترسی داشته باشیم و به بهترین میزان رشد سرمایه برسیم. این مسئله با توجه به نوساناتی که در خصوص قیمت بیت کوین روی می دهد نیز بسیار مناسب بوده و به طور کلی می توانیم بگوییم که این ارز دیجیتال به عنوان روشی مناسب برای سرمایه گذاری شناخته می شود.

ارزش بازار بیت کوین

کلام آخر

با توجه به اخباری که در خصوص بیت کوین ارائه می شود و همچنین بازار صعودی که در حال حاضر می توانیم مشاهده کنیم، شاید سرمایه گذاری در بازار این ارز دیجیتال یکی از بهترین گزینه های موجود برای ما به شمار رود. در این مقاله ضمن معرفی ویژگی ها و بازار جدیدی که برای این ارز دیجیتال روی داده است، به بررسی بازارهای سرمایه کریپتو کارنسی پرداختیم و گزارشی که از سوی یکی از مهم ترین تحلیل گران بازار ارائه شده است را برای شما بیان کردیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

بیت کوین به صورت قانونی در کشور خرید  و فروش می شود و شما می توانید از آن برای سرمایه گذاری و کسب سود استفاده داشته باشید. همچنین باید بدانید که رشد شدید قیمت بیت کوین شاید باعث شود تا در آینده ای نه چندان دور، میزان درصد موفقیت بیشتری را در این بازار داشته باشید، پس علاوه بر فاکتورهای دیگر، زمان را برای خرید BTC نباید از دست داد.

لینک : https://bit.ly/34LWySb

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x