شنبه , 13 آذر 1400 - 8:26
قیمت آلتکوین ها

تحلیل قیمت آلتکوین ها در بازار نوامبر برای پیشبینی حرک بعدی ارزهای دیجیتال

بیت کوین سفر خود را به بالاترین سطح تاریخش از سرگرفته است و حرکت صعودی جدید بیت کوین باعث افزایش سرعت نمودار صعودی آلتکوین ‎ها خواهد شد.

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالاهای Bloomberg Intelligence، معتقد است که مانع اصلی در ارزش کل تاریخ بیت کوین 20 هزار دلار است و با عبور از این ارزش بیت کوین می‎تواند با سرعت نور به یک تریلیون دلار سرمایه در بازار برسد. مک گلون پیش ‎بینی می‎کند که این  ضرب و شتم گاوها در مقاومت در سال 2021 نیز ادامه داشته باشد. اکثر تحلیلگران وب با نظرات او موافق هستند.

پیتر برانت تاجر پیشکسوت نیز معتقد است، که اگر تقویم و اجرای گاونر های پیش را در نظر داشته باشیم حالا بیت کوین دقیقا در مراحل اولیه چرخه گاوی خود است. در یک پیش بینی صعودی دیگر، مدیرعامل سیتی بانک، با در نظر گرفتن چرخه‎ های گاوی پیش، به این نتیجه رسید که معتقد است بیت کوین می‎تواند تا دسامبر 2021 به 318 هزار دلار برسد.

در هر مرحله گاو نر شاهد اصلاحات قابل توجهی در چرخه صعودی بیت کوین قبل هست. که این فرصت را برای معامله‌گران فراهم می‌کند تا در ابتدای فروپاشی بتوانند فروش بالایی داشته و خرید خوبی را تجربه کنند. با این حال برای رسیدن به این هدف بازرگانان باید معاملات خود را ادامه دهند، زیرا در غیر این صورت  ممکن است این حرکت را از دست بدهند.

افزایش قیمت ها در بازار بیت کوین

پیش بینی حرکت بعدی با تحلیل حرکت 5 ارز دیجیتال برتر

BTC / USD پیش بینی قیمت بیت کوین به دلار آمریکا

در یک روند پر قدرت صعودی، اصلاحات معمولا بیش از سه روز طول نخواهد کشید. این را می‎توان در رالی بیت کوین که از اکتبر آغاز شد مشاهده کرد. گاوها قیمت را به بالاترین حد از مقاومت 16.500 دلار رساندند و حرکت صعودی را از سرگرفتند.

جفت ارز BTC / USD می‎تواند حالا تا مقاومت بعدی با 17.200 دلار صعود را آغاز کند. در اینجا ممکن است دوباره گاو ها بر سر فروش شدید خرس‎ ها درگیر شوند و بر بازار غلبه کنند. زیرا به محض از بین بردن این مقاومت از سوی خریداران هیچ مانع دیگری وجود نخواهد داشت تا بیت کوین به تجربه بالاترین ارزش خود در طول تاریخش برسد.

افزایش میانگین متحرک (نوسانات) و شاخص مقاومت نسبی در قلمرو خرید نشان دهنده این است که گاوها کنترل را حداقل برای مدتی به دست گرفته‎ اند. هیچ نقطه منفی در نمودارها مشاهده نمی‎شود که هشدار دهد، ممکن است در مقطع فعلی شاهد سقوط باشیم.

هنوز هم بازرگانان بازار دیجیتال باید مراقب باشند و فشارها را تحمل کنند. آنها می‎توانند میانگین نوسانات روز (15.032 دلار) را کاملا زیر نظر بگیرند زیرا وقفه در آن اولین نشانه ضعف رشدی خواهد بود.

ETH / USD پیش بینی قیمت  آلتکوین اتریوم به دلار آمریکا 

ETH یا اتر با فشار فروش در خط مقاومتی با افزایش همراه خواهد بود. این خط اکنون به 466 دلار و نزدیک به مقاومت سربار رسیده است. از این رو خرس ‎ها به احتمال خیلی زیاد از این سطح دفاع محکمی خواهند کرد. اگر قیمت در مقاومت پایین بیاید اما گاوها زمین را رها نکنند در این صورت میتوان احتمال شکست 488.134 دلار را افزایش داد. و بعد از آن این جفت ارزی می‎تواند به 520 و سپس 550 دلار نیز برسد.

میانگین متحرک نوسانات شدیدی را نشان می‎دهد که در آن گاوها برتری شدیدی را تجربه می‎کنند. در صورت کاهش قیمت از سطح فعلی یا مقاومت در برابر صعود و سقوط در زیر میانگین متحرک نمودار های 20 روزه (435دلار) این نمای صعودی منتفی خواهد شد.

XRP / USD پیش بینی قیمت آلتکوین ریپل به دلار آمریکا 

XRP یا ریپل در 13 نوامبر توانست بالاتر از مقاومت 0.26 دلار را شکست دهد و در همان نقطه مستقر شود. گرچه خرس ‎ها تجمع قوی ‎ای در  14 و 15 ام نوامبر داشتند اما با این همه نتوانستند قیمت را به زیر سطح شکست 0.26 دلار برسانند.

این نشان دهنده حضور مثبت گاوها است. نمودار 20 روزه میانگین نوسانات به 0.256 دلار افزایش رسیده که نشان می‎دهد مقاومت به سمت بالا به کمترین حد خود رسیده است.

اولین هدف صعودی 0.303746 دلار است و اگر این سطح کوچک شود جفت ارزی  XRP / USD  می‎تواند مقاومت 0.326113 دلار را دوباره آزمایش کند. اگر جفت ارز کاهش یابد و به زیر حمایت 0.26 دلار سقوط کند، این نمای صعودی، باطل خواهد شد.

LINK / USD   

چین لینک، در حال تلاش برای رساندن میانگین متحرک 20 روزه خود به 12 دلار است. اکنون گاوها در تلاشند که قیمت را به بالای مقاومت بالغ بر 13.28 دلار برسانند. در صورت موفقیت سایر آلتکوین‎ ها در یک الگوی معکوس عمل خواهند کرد و سر و شانه‎ های این هرم را تکمیل خواهند کرد.

هدف از این تنظیم صعودی 19.273 دلار است. میانگین نوسانات به تدریج در حال افزایش‎ هستند. برخلاف این فرض اگر قیمت از سطح فعلی یا مقاومت سربار پایین بیاید و به زیر نمودار 20 روزه میانگین نوسانات برسد، جفت ارز  LINK / USD می‎تواند در یک نمودار نوسانی 50 روزه به 11 دلار سقوط کند.

وقفه‎ ای کمتر از دقیقا 9.7665 دلار می‎تواند این تنظیمات صعودی را کاملا بی‎اعتبار کند.

BCH / USD  پیش بینی قیمت آلتکوین بیت کوین کش به دلار آمریکا

بیت کوین کش در 15 نوامبر بار دیگر از منطقه مقاومت 272 دلار به 280 دلار کاهش یافت. این نشان می‎دهد خرس ‎ها با تهاجم از این سطح دفاع شدیدی می‎کنند. اگر خرس‎ ها بتوانند قیمت حمایتی را به زیر 242 دلار فرو ببرند،افت به 231 دلار کاملا امکان پذیر می‎شود.

نمودار میانگین نوسانات نمایی 20 روزه 256 دلار را به صورت راکد نشان می‌‎دهد در حالی که میانگین متحرک ساده 50 روزه 249 دلار را در حال افزایش نشان می‎دهد و تمام این‎ها گواه وجود تعادل در عرضه و تقاضا است.

اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 280 دلار برسانند، جفت ارز BCH / USD می‎تواند به 326.30 دلار برسد و عکس آن زمانی اتفاق می‎افتد که افت به زیر 231 دلار بیاید و قیمت را به 200 دلار بکشاند.

آلتکوین ها و بیتکوین

استراتژی های نجات دهنده در بن بست های بازار ارز دیجیتال

زمانی که تجارت به این محدوده میرسد بازار می‎تواند به شدت بی ثبات و غیرقابل پیش بینی باشد. از اینرو شما دو استراتژی را می‎توانید در پیش بگیرید. بهترین زمان برای معامله هنگامی است که قیمت به اوج حمایت یا مقاومت در ضرب و شتم می‎رسد.

احتمال دیگر برای یک معامله به صرفه این است که درست قبل از شرط ‎بندی ‎های بزرگ منتظر بشوید که قیمت بالاتر یا پایین‎تر شود و بعد معامله را بلافاصله انجام دهید.

در پایان لازم است متذکر شویم که تمام این اطلاعات حاوی بررسی و جمع ‎آوری دو نمونه نمودارهای میانگین نوسانات نمایی و ساده 20 روزه می‎باشد که نظرات نویسنده ‎ها و مترجم نیز در آن‎ها دخیل شده. هر حرکتی برای سرمایه ‎گذاری در هر زمینه ‎ای شامل ریسک های متنوعی می‎شود.

وظیفه شما در قبال سرمایه ‎تان تامین امنیت آن به وسیله انجام تحقیقات در زمینه ‎ای میباشد که به سرمایه‎ گذاری در آن علاقه مندید.

منبع : https://bit.ly/3909hDs

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x