شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 15:06
بیت کوین

5 چیز برای تماشای این هفته در بیت کوین

بیت کوین (BTC) هفته جدیدی آغاز می کند پس از بازپرداخت 33 هزار دلار در روز جمعه، BTC / USD راهرو معامله ای را که قبل از بی ثباتی مختصر هفته گذشته بوده است، حفظ کرده است.

پنج فاکتور که باید هنگام انجام کار بعدی بیت کوین مورد بررسی قرار گیرد

سهام با رونق گرفتن دلار رونق می یابد. با افزایش سهام به طور معمول، به نظر می رسد از نظر اصطحکاک چیز کمی وجود دارد که می تواند مشکلاتی را برای سود ارزهای رمزپایه ایجاد کند. در حالی که تحلیلگران به طور فزاینده ای در مورد سقوط در آینده هشدار می دهند، وضعیت سهام در این هفته همچنان رو به رشد است.

سایمون بالارد، اقتصاددان ارشد بانک اول ابوظبی، به بلومبرگ گفت: “به نظر می رسد که یک رضایت خاطر وجود دارد که گلدیلاک نه تنها زنده و سالم است، بلکه روز به روز قویتر می شود.”

دلار آمریکا می تواند سرنخ های بیشتری ارائه دهد. با نگاهی به شاخص دلار آمریکا (DXY) ، که قدرت USD را در برابر سبدی از 20 ارز شریک تجاری اندازه گیری می کند، برخی از مقاومت های شناخته شده دوباره به بازی باز گشته است. در اواخر هفته گذشته، یک تحلیلگر استدلال کرد که DXY برای دیدن یک ضربه مقاومت بزرگ که باعث افزایش بیت کوین می شود، باید از 92.2 کنونی به حدود 94 برسد.

روز دوشنبه، DXY در حال جبران خسارات وارده در پایان هفته است، همچنین با منطقه ای که در گذشته آن را کنترل کرده است می جنگد. همبستگی معکوس بیت کوین با DXY نیز اخیراً زیر ذره بین قرار گرفته است.

قیمت بیت کوین

با نگاه به بازار بورس، معامله گران در انتظار بازگشت 33 هزار دلار و دوام پس از یک دوره کوتاه نزولی در هفته گذشته، صعودی هستند. پس از تأیید مجدد سطح، معامله‌گر و تحلیلگر Rekt Capital روز یکشنبه، توضیح داد: BTC برای بازپس گیری این روند به عنوان پشتیبانی، همه کارهای صحیح را انجام می دهد. بیت کوین در زمان نوشتن این مقاله در حدود 34350 دلار معامله شده است.

اسکات ملکر، بازرگان دیگر، اضافه کرد: بیت کوین در تلاش است تا هفته هشتم متوالی بالای 34 تجمع کند و با یک فتیله طولانی روبرو شود.

در هفته گذشته، اگر گاوها بتوانند به مقاومت 350 هزار دلاری حمله کنند و ادامه دهند، هدف‌های بالغ بر 39 هزار دلار برای بیت کوین در نظر گرفته شده بود، اتفاقی که رخ نداد.

اصول اساسی بازگشت آنها را حفظ می کند

 قیمت هفته گذشته ناامید کننده بود، بیت کوین در حال کار بر روی یک تغییر مهم تر است. داده های حاصل از منابع پایش در روز دوشنبه نشان می دهد که هر دو مشکل شبکه و میزان هش در حال تثبیت هستند و بنابراین بدترین تلاطم معادن اخیر کاملاً پایان یافته است.

پس از افت رکورد آن در اوایل ماه جولای، دشواری پیش از این در تلاش بود که حتی آخرین عملکرد خود را شکست دهد و 28٪ یا بیشتر را کاهش دهد. در حال حاضر، در صورتي كه عمل قيمت نزديک به سطح فعلي باقي بماند، تنظيم دشواری بعدی فقط بايد 10٪ كاهش داشته باشد.

Klaus Lovgreen، سرمایه گذار، در خلاصه ای گفت: بلوک ها در یک مرحله سریع قرار می گیرند اما به نظر من سرعت هش در حال حاضر خیلی سریع برمی گردد.

این تغییرات گواهی بر قدرت شبکه بیت کوین برای تعادل بدون هیچ گونه کمک خارجی است بدون در نظر گرفتن شرایط، دشواری ها برای در نظر گرفتن هرگونه پیش بینی مشخص تنظیم می شوند. نرخ هش برآورد شده فقط نسبت به پایین ترین میزان 83 هشدار در ثانیه (EH) نسبتاً کم باقی مانده است.

در مقیاس خاکستری 40 هزار بیت کوین باز می شود

رویدادی که در ماه جاری مورد توجه معامله‌گران در بازار بیت کوین است، باز شدن قفل های متعدد BTC در غول سازمانی Grayscale است. همانطور که Cointelegraph توضیح داد، صندوق بیت کوین Grayscale (GBTC) در هفته های آینده بیش از 40 هزار BTC آزاد می شود، این یک دوره شش ماهه قفل است.

نظرات در مورد تأثیر آن در بازار متفاوت است. برخی نگران این هستند که فشار فروش افزایش یابد (فقط پس از پایان باز کردن قفل ها عملاً به صفر می رسند)، در حالی که دیگران معتقدند که بازارهای بورس تحت تأثیر قرار نمی گیرند. 18 جولای از اهمیت خاصی برخوردار است، قفل گشایی آن روز چیزی بیش از 16 هزار BTC ارزش دارد. هفته گذشته ویلی وو اظهار داشت: وقتی سهام GBTC باز شود و فروخته شود، GBTC Premium افت می کند (قیمت سهام نسبت به BTC در اعتماد کاهش می یابد).

سرمایه گذاران اکنون انگیزه بیشتری برای سهام GBTC دارند تا BTC ، این فشار برخی از فشارهای خرید در بازارهای BTC را منحرف می کند. این امر نزولی است.

معیار صعودی نزدیک به منطقه راه اندازی

روز دوشنبه، توجه به یک شاخص داخلی CryptoQuant معطوف شد که در طول تاریخ هر قیمت عمده BTC را در دو سال گذشته جلب کرده است.

این Taker Buy Sell Volume / Ratio نامیده می شود، داده های تبادل را برای تولید به عنوان راهنما برای زمان ورود به HODL و زمان مناسب برای کسب سود در طی یک چرخه بازار محلی دنبال می کند. وی اظهار داشت: “خرید سیگنال ورودی است.”

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x