شنبه , 13 آذر 1400 - 6:29
5 رمز ارز برتر 2021

5 رمز ارز مناسب برای سرمایه گذاری 2000 دلاری در سال 2021

برترین رمز ارز برتر برای خرید و نگهداری بلند مدت BTC , ETH , XRP بیت کوین، اتریوم و ریپل هستند.

انتظار می‎رود سال 2021 یک سال پر رونق و شکوفا در بحث بازار ارزهای رمز نگاری شده باشد. همچنان که شاهد بودید سال پیش 2020 یکی از چالش برانگیزترین سال ها در تاریخ ارزهای رمز پایه بود. همه گیری ویروس کرونا نه تنها مخرب کانون خانواده‎ ها بود بلکه اقتصاد جهانی را نیز ویران کرد. با این حال در اواخر سال 2019 سرمایه گذاران تمایل دارند از ارزهای رمز پایه به عنوان پرچینی در برابر خطرات اقتصادی قابل توجه استفاده کنند.

5 رمز ارز برتر

دو عامل همچنان که انتظار می‌‎رود تاثیر عمده‎ ای بر دارایی‎ های دیجیتال در سال جدید خواهند داشت

 • هجوم خریدارانی که به تازگی با بازار دیجیتال آشنا شده‎اند

در اواخر سال 2020 اسم ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین یا اتریوم یا ریپل به طور مستقیم یا غیر مستقیم به شدت بر زبان‎ ها جاری شد و اخبار و رسانه ‎ها نیز از آنها نام بردند. همچنین بر همگان اثبات شد که دنیای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال نه تنها یک طرح پانزی نیست بلکه در واقع یک فرصت بسیار مناسب بوده که همچنان در اختیار تمام اقشار است.

بنابراین در سال جدید می‎توان انتظار هجوم پایداری را از سوی سرمایه گذاران داشت. بسیاری از موسسات مالی از اجتماع سرمایه گذاران وال استریت جدا شدند و به بازار بیت کوین پیوستند. مانند سرمایه گذاری‎های کلان Microstrategy و برخی دیگر شروع به رصد بازار ارزهای دیجیتال و بازی‎ های آن کردند. در هر دو صورت پیامدهای بسیار مثبتی را برای بازار ارزهای دیجیتال رقم زدند.

 • انجام معامله های خرد و کلان توسط پرداخت‎ های دیجیتالی

در مقایسه پرداخت‎ های عادی با پرداخت‎ های دیجیتالی به دلیل توانمندی ‎های بی‎شمار و از همه مهم ‎تر جهانی بودن و غیر متمرکز بودن ارزهای رمز نگاری شده و امنیت شدید آنها، این نوع پرداخت در حال حاضر بهترین شیوه در معاملات خرد و کلان می‎باشد.

به علاوه همراه با بزرگ شدن DeFi می‎توان انتظار پیامدهای مثبت بی‎شمار دیگری را نیز در آینده بازار ارزهای دیجیتال داشت. بنابراین چگونه می‎توانید سهم خود را از این بازار داشته باشید؟

5 رمز ارز برتر 2021

سرمایه گذاری 2000 دلاری در بازار ارزهای رمزپایه

بیایید فرض کنیم شما سرمایه‎ ای دارید که میخواهید آن را پس انداز کنید اما راهی برای سرمایه گذاری آن میابید. بازار ارزهای رمز نگاری شده، با بی‎شمار سکه مواجه می‎شوید که هیچ یک از آن‎ ها قابل پیش بینی نیستند و شما نیاز دارید که از بین آن‎ ها انتخاب کنید.

در اینجا ما لیستی از 5 رمز ارز را برای شما تدارک دیده‎ ایم که تحلیلگران مطمئنند در سال آینده رشد بسیاری خواهند داشت.

5 ارز رمزپایه برتر برای خرید و نگهداری در سال جاری:

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • ریپل
 • لایت کوین
 • تزوس

سرمایه گذاری در رمز ارز بیت کوین BTC

همانطور که اشاره کردیم بیت کوین در سال اخیر علاقه سرمایه گذاران بی‎شماری را به خود جلب کرده است و این علاقه هر روز افزون ‎تر  می‎شود. در طی سال 2020 بیت کوین 158 درصد رشد کرده است و در حال حاضر با ارزش پشتیبانی 18.400 دلار معامله می‌‎شود. بسیاری ممکن است بیت کوین را کمی بیش از حد گران قیمت در نظر بگیرند. با این حال بسیاری از تحلیل گران معتقدند که ما در قلعه‎ ی مسابقات گاو نر هستیم.

بیت کوین قطب بازار دیجیتال می‎باشد که توانسته علاقه نهادی شدیدی را برای سرمایه گذاری به خود جلب کند. Microstrategy حالا بیش از 40 هزار بیت کوین را دارا میباشد. و بعد از این امر چندیدن الگوی قیمت حاکی از رشد قطعی بیت کوین می‎باشد. و همه متفق القول هستند که بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک هیولا در سال 2021 می‎باشد.

خالق مدل قیمت بیت کوین، پیش بینی می‎کند که ارزش بیت کوین تا اوت 2021 به نزدیک 100 هزار دلار خواهد رسید. با این حال باید در نظر داشته باشید که این مدل قیمت پیش بینی شده که ارزش بیت کوین را تا پایان سال 2020 به 30 هزار دلار تخمین زده بسیار دور به نظر می‎رسد. اما حتی با در نظر گرفتن نیمی از این مقصد باز هم می‎توان دلیل محکمی برای سرمایه گذاری داشت.

بیت کوین

سرمایه گذاری در رمز ارز اتریوم ETH

اتریوم همچنان به بازار DeFi حکومت می‎کند. غول ‎های قرارداد هوشمند با آغاز 125 دلار در سال حالا شاهد سود 350 درصدی خود هستند. با این حال این می‎تواند فقط یک اغاز باشد. اما بدون شک 2021 یک سیل بسیار عظیم برای اتریوم خواهد بود.

نسخه Ethereum2 در حال تلفیق خود و تبدیل شدن به یک پروتکل اثبات سهام خالص می‎باشد. با این وجود کنار گذاشتن تغییرات فنی بزرگترین عامل ارزیابی اتریوم و رونق بخش بازار DeFi خواهد بود.

ارزش کل بلاک شده در بازار دیفای در سال 2019 حدود 3 میلیارد دلار بود. اما هم اکنون این مبلغ از 13 میلیارد دلار نیز فراتر می‎رود. نرخی که در بازار دیفای در حال افزایش است بسیار بالاتر از نرخ صعودی سقف بازار رمز نگاری می‎باشد. دیفای کاربردی ترین مورد استفاده از فناوری بلاکچین می‎باشد.

اتریوم

سرمایه گذاری در رمز ارز ریپل XRP

از دید سرمایه گذاران سازمانی، ریپل به عنوان جذاب ‎ترین ارز رمزنگاری از طرف آنها در سال 2020 معرفی شده است. ریپل در بیش از 300 کشور محبوبیت و گسترش یافته است.

مطابق گفته انجمن رسمی موسسات پولی و مالی، ریپل می‎تواند خود را به عنوان جایگزینی برای SWIFT قرار دهد. این اتفاق پنج مسئله اصلی امور مالی مرزی را حل خواهد کرد.

 1. امنیت
 2. سرعت
 3. قابلیت ردیابی
 4. مدیریت هزینه و صرفه جویی
 5. شفافیت و مدیریت ریسک

ریپل می‎تواند در سال 2021 به یک حاکم تبدیل شود.

ریپل

سرمایه گذاری در  رمز ارز لایت کوین  LTC

لایت کوین با سرعت بیشتری از بیت کوین که به تقریبا دو برابر و نیم می‎رسد توانست خود را از 40 دلار به 76 دلار برساند. اگرچه این رشد آنچنان که به نظر می‎رسید چشمگیر نبود اما همچنان آینده روشنی در انتظار آن است.

با این وجود این واقعیت همچنان پابرجاست که هیچگاه کرسی خود را در بین 10 ارز برتر ترک نکرده است. طبق تحلیلات تا پایان سال 2021 لایت کوین بیش از 88 دلار معامله خواهد شد و در پایان سال 2024 ارزش آن از 347 دلار عبور خواهد کرد.

لایت کوین

سرمایه گذاری در رمز ارز تزوس XTZ

از ابتدای سال 2020 تزوس خود را از ارزش 1.34 دلار به 2.13 دلار رسانده است. تزوس نیز مانند اتریوم یک بستر قرارداد هوشمند می‎باشد. در صورتی که از الگوریتم اثبات سهام استفاده شده است. تزوس بسیار مقیاس پذیرتر و انعطاف پذیرتر عمل می کند. با توجه به سرعت پیشرفت تزوس این ارز از اتریوم بسیار ارزان ‎تر است.

ما معتقدیم که این 5 سکه برای سال 2021 یک وارونگی عظیم را رقم خواهند زد. با این حال پیش از درگیر شدن و سرمایه گذاری نیاز است شما نیز تحقیقات خود را بر این 5 رمز ارز انجام دهید تا به بهترین نحو سرمایه گذاری کنید.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x