سه شنبه , 4 آبان 1400 - 20:26
4 days between Bitcoin and the historical record of 10 thousand dollars

4 روز فاصله بیت کوین با رکورد تاریخی 10 هزار دلاری

بیت کوین را می توان یکی از مهم ترین انواع ارز دیجیتال دانست که امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و ما می توانیم با افزایش قیمتی که برای این بازار متصور هستیم، انتظار رشد بسیار شدیدی را برای این بازار در نظر داشته باشیم. در واقع رکورد زنی افزایش ده هزار دلاری قیمت ها در صد روز را می توان یکی از پیش زمینه های این مسئله دانست که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کاربرانی که در شبکه های اجتماعی در این هفته نظرات خود را در زمینه این ارز دیجیتال بیان کرده اند، می گویند که بیت کوین حدود 5 یا 4 روز با تجارت 10 هزار دلاری با قیمت بیشتر از 10 هزار دلار فاصله دارد.

بیت کوین/bitcoin

قیمت بیت کوین در صد روز اخیر با قیمت بالای 10 هزار دلار بسته می شود

بر اساس داده هایی که شرکت تجزیه و تحلیل CoinMetrics ارائه می دهد، معامله های بیت کوین که در صد روز اخیر شده است، می تواند نشان دهنده بازار افزایشی یا کاهشی باشد که انتظار رویداد آن می رود و در صد روز اخیر با توجه به بسته شدن معاملات بالای 10 هزار دلار می توانیم به این نتیجه برسیم که بازار روند افزایش به خود خواهد گرفت.

زمانی که بیت کوین با قیمت 10 دلار به فروش می رسید، 122 روز طول کشید که دلار به قیمتی بالاتر از 100 دلار برسد. وقتی این ارز دیجیتال برای 100 روز توانست در رنج قیمتی 100 دلار باقی بماند، تنها در عرض دو روز به قیمتی بالاتر از 1000 دلار رسید که یک بازار به شدت صعودی به شمار می رود. با توجه به مدت زمانی که این ارز دیجیتال ما بین 1000 دلار و ده هزار دلار بوده است، می توانیم انتظار داشته باشیم که 150 روز برای شکستن این رکورد نیاز است و ما می توانیم پیش بینی داشته باشیم که بازار به شدت صعودی خواهد شد.

bitcoinبیت کوین
bitcoinبیت کوین

BTC در 90 روز گذشته با قیمتی بیشتر از 10 هزار دلار به فروش رسیده و معامله شده است. در حال حاضر می توانیم به بالاترین رکورد این ارز دیجیتال بالای این قیمت برسیم و با توجه به این نتایج می توانیم انتظار داشته باشیم که در راس صد روز می توانیم انتظار افزایش بسیار زیاد فروش را داشته باشیم. در صورتی که قصد دارید در این بازار سرمایه گذاری کنید، بهتر است تحلیل هایی که در این خصوص ارائه می شود را مطالعه کنید و بر این اساس نسبت به سرمایه گذاری در این بازار اقدام کنید.

تحلیل خبر

با توجه به مسائلی که در صورت بیت کوین بیان شد، می توانیم انتظار داشته باشیم که افزایش قیمت در این بازار می تواند بسیار محتمل باشد. در این مقاله شما را با تحلیلی آشنا کردیم که توسط یکی از مهم ترین گروه های تحلیل در این بازار انجام داده است.

در واقع با استفاده از این تحلیل ها، می توان بازار بسیار خوبی را برای زمان خریداری و یا فروش بیت کوین داشته باشیم. این تحلیل که از نوع فاندامنتال می باشد یکی از مهم ترین روش های تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین به شمار می رود.

سرمایه گذاری در بازار بیت کوین/bitcoin

کلام آخر

به طور کلی می توان گفت که بیت کوین یکی از مهم ترین بازارهای سرمایه گذاری در دنیای امروز شناخته می شود و شما می توانید در این بازار با سرمایه گذاری اصولی به بهترین نتایج دسترسی پیدا کنید. در این مقاله شما را با یکی از مهم ترین تحلیل های فاندامنتال آشنا کردیم که در صورت صحت می تواند اخبار بسیار خوبی را برای کسانی که در خصوص ارز دیجیتال بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند داشته باشد.

با توجه به این اخبار و همچنین شکست بورس های کشورهای مختلف به دنبال موج های جدید شیوع کرونا، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند افزایشی قیمت ها در بازار ارز دیجیتال می تواند بسیار سریع باشد و ما می توانیم در این بازار سهمی از سود داشته باشیم.

منبع : https://bit.ly/3mE15fM

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x