پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 9:26
US elections/انتخابات آمریکا
US elections/انتخابات آمریکا

تاثیر انتخابات و پیروزی بایدن در افزایش قیمت بیت کوین

مکس کیزر به عنوان یکی از تحلیلگران ارشد بازار وال استریت می گوید که در صورت انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهور آتی آمریکا می توانیم انتظار داشته باشیم که این ارز دیجیتال با رشد قیمت بیشتری همراه باشد.

این ارز دیجیتال امروزه به عنوان یک پروتکل نقل و انتقال مالی شناخته می شود که در سال 2009 در دسترس ما قرار گرفت و ما می توانیم در این زمینه سرمایه گذاری بسیار خوبی داشته باشیم. به طور کلی می توان گفت که پشت طراحی بیت کوین بلوغ بسیار زیادی بوده است که قابل ستایش است و ما می توانیم به نتیجه گیری بسیار مثبتی در این زمینه برسیم.

بیت کوین و انتخابات امریکا
بیت کوین و انتخابات امریکا

پیروزی بایدن یا ترامپ چه تاثیری در افزایش قیمت این ارز دیجیتال خواهد داشت؟

به طور کلی می توان گفت که بایدن شرایط مالی را برای زندگی آمریکایی ها متفاوت خواهد کرد و شانس این که بیشتر سرمایه گذاران آمریکایی به سمت این بازار کریپتو کارنسی سوق پیدا کنند را بیشتر خواهد کرد که همین امر می تواند در افزایش قیمت بیت کوین تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

باید بدانید که ترامپ ممکن است سیاست های سخت گیرانه ای را برای آمریکایی ها در جهت سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال بیت کوین ایجاد کند، و این مسئله می تواند باعث شود تا روند افزایش قیمت این ارز دیجیتال با کاهش همراه باشد. باید بدانیم که ویژگی های سیاست گذاری خارجی این کشور در صورت پیروزی هر یک از حزب های چپ و راست آمریکا دارای تفاوت بسیار زیادی می باشد و همین امر می تواند باعث شود تا کنترل قیمت بیت کوین کمی متفاوت شود.

دلایل بیان شده می تواند خبری خوش برای سرمایه گذاران در سراسر دنیا در زمینه بیت کوین باشد اگر آقای بایدن ریاست جمهوری آمریکا را بر عهده گیرد در صورتی که آقای ترامپ در کاخ سفید باقی بماند، شاید روند افزایشی قیمت کمی کند تر شود.

 US elections/ انتخابات آمریکا
US elections/ انتخابات آمریکا

ورود PayPal به فضای ارز رمزنگاری بیت کوین

مکس کیزر در ادامه صحبت هایش گفته است که نباید از خبر اضافه شدن امکان خرید و فروش بیت کوین با استفاده از PayPal به سادگی عبور کنیم و باید بدانیم که ورود این شرکت در دنیای تجارت ارز دیجیتال BTC دارای تاثیر بسیار زیادی در افزایش میزان خرید و فروش این ارز رمزنگاری شده بوده و ما می توانیم از آن استفاده گسترده ای داشته باشیم. همین امر نیز می تواند در افزایش قیمت بیت کوین تاثیرگذار باشد.

تحلیل خبر

بسیاری از ما همواره اخبار انتخابات آمریکا را دنبال می کنیم و اگر بدانیم که قیمت بیت کوین بر اثر پیروزی هر یک از حزب ها دارای تاثیر بسیار زیادی می باشد و ما می توانیم با سرمایه گذاری دقیق در این زمینه، افزایش قیمت بیت کوین را انتظار داشته باشیم. به طور کلی می توان گفت که این ارز دیجیتال امروزه به یکی از مهم ترین شیوه های خرید و فروش در دنیای سرمایه تبدیل شده است و بسیاری از ما روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده ایم.

حالا در صورتی که بایدن به کاخ سفید راه پیدا کند، قطعا می توانیم انتظار داشته باشیم که ارزش بیت کوین در مقابل دلار آمریکا افزایش پیدا کند و همچنین در صورتی که ترامپ نیز در کاخ سفید بماند، ما می توانیم باز هم انتظار افزایش قیمت اما با سرعت کمتر را داشته باشیم که در هر دو صورت به نفع سرمایه گذاران در این بازار به شمار می رود. پس می توان گفت که سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال BTC همواره می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی ما باشد.

انتخابات آمریکا/ US elections
انتخابات آمریکا/ US elections

کلام آخر

در صورتی که قصد دارید روی بیت کوین سرمایه گذاری داشته باشید، الان موقعیت بسیار مناسبی است. تحلیل ها نشان دهنده افزایش قیمت است و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با پیروزی بایدن تنها می تواند باعث شود که این روند با سرعت بالاتری همراه شود.

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله بیان شد و همچنین آزاد شدن خرید و فروش این ارز دیجیتال در کشور، می توانیم انتظار داشته باشیم که بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی به سمت خرید بیت کوین بیایند و در این بازار سرمایه گذاری داشته باشند.

منبع: https://bit.ly/2JeFfRz

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x