پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 10:43
گلدمن ساکس

گلدمن ساکس تیم بازرگانی ارزهای رمزنگاری شده را تأسیس می کند

 بانک سرمایه گذاری Goldman Sachs به طور رسمی یک تیم تجارت ارز رمزنگاری شده را تشکیل داده است. گلدمن ساکس می گوید که در تلاش است تا حضور خود در بازار را در فضای رمزنگاری گسترش دهد و در حال حاضر به طور انتخابی بر روی ارائه دهندگان نقدینگی جدید برای کمک به گسترش خدمات رمزنگاری خود، در حال استفاده است.

گلدمن ساکس اکنون تیم اختصاصی معاملات ارزهای رمزنگاری شده را دارد

طبق یادداشت داخلی بانک که توسط نشریه CNBC Friday مشاهده شده است، Goldman Sachs به طور رسمی یک تیم تجاری ارز رمزنگاری شده را ایجاد کرده است. این نشریه توضیح داد که این موضوع اولین باری است که بانک سرمایه گذاری مستقر در نیویورک رسماً به مشارکت خود در تجارت ارزهای رمزپایه اعتراف می کند.

مدیر اجرایی این شرکت توضیح داد: ما به عنوان بخشی از راه اندازی اولیه خود، NDF های بیت کوین (حمل و نقل غیرقابل تحویل) و CME BTC معاملات آینده را به صورت اصلی، تسویه حساب نقدی انجام دادیم، خاطرنشان کرد:

با نگاه به آینده، که به گسترش حضور در بازار خود ادامه می دهیم، البته به روشی سنجیده شده، ما به طور انتخابی از ارائه دهندگان نقدینگی جدید استفاده می کنیم تا در گسترش پیشنهادات ما به ما کمک کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، دیروز پلتفرم دارایی های دیجیتال خود را راه اندازی کردیم که داده ها و اخبار بازار ارزهای رمزنگاری شده روزانه و روزانه را به مشتریان خود ارائه می دهد. ما از شما دعوت می کنیم پلتفرم را برای مشتریان خود برجسته کنید.

ونكاتارامانی همچنین تصریح كرد: این شركت در موقعیتی نیست كه بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده ای (از جمله اتریوم) را به صورت فیزیكی معامله كند. مشتقات رمزنگاری شده Goldman، معاملات آتی بیت کوین و بازارهای(NDF)، به صورت نقدی تسویه می شوند. گلدمن ساکس با معامله در CME Group، با استفاده از Cumberland DRW به عنوان شریک تجاری خود، در برابر نوسانات بیت کوین محافظت می کند. علاوه بر گلدمن ساکس، مورگان استنلی در حال حاضر برخی از سرمایه گذاری های بیت کوین را به مشتریان ثروتمند ارائه می دهد. گزارش شده است که Citigroup در حال ارائه برخی از سرویس های رمزنگاری است. در همین حال، گفته می شود صدها بانک کوچکتر برای ارائه توانایی خرید، فروش و نگهداری بیت کوین با استفاده از حساب های بانکی موجود خود به مشتریان ثبت نام کرده اند.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x