پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 14:34
DOGECOIN

کپی برداری از Dogecoin، شیبا اینو و 5 توکن دیگر که باید درباره آنها بدانید

کپی برداری از Dogecoin

محبوبیت فزاینده Dogecoin کپی برداری های بی شماری را به صحنه رمزنگاری آورده است. امروز شش مورد از آنها را بررسی خواهیم کرد: SHIBA ، SHIBAPUP ، KISHU ، HUSKY ، DOGES ، DOGET

بازار ارزهای رمزنگاری شده در ماه های اخیر به یک نمایش وحشی تبدیل شده است، شاید منجر به ظهور Dogecoin به صحنه بزرگ شود. سکه میمی که از سال 2013 به عنوان یک شوخی آغاز شد، و بنیانگذار آن توکن خود را برای خرید یک هوندا سیویک قدیمی در همان روز فروخت.

برخی از مشهورترین و تأثیرگذارترین افراد مشهور مانند ایلان ماسک، اسنوپ داگ، مارک کوبان و غیره به طور عمومی مورد حمایت قرار می گیرند، رمز DOGE توجه مردم را به خود جلب کرد و از نظر قیمت و شهرت سرسام آور افزایش یافت. با نرخ بازگشت سرمایه پنج رقمی در کمتر از نیم سال، تا حدودی انتظار می رفت که دیگران سعی کنند آن را دنبال کنند. و این همان چیزی است که واقعاً اتفاق افتاده است. جامعه رمزنگاری همیشه خلاق عمیق شده و کپی برداری ها به چپ و راست شروع به ظهور می کنند. در حالی که برخی از آنها ریشه قدمت ماه ها پیش دارند، محبوبیت آنها در چند هفته گذشته شکوفا شد. به رهبری خود Dogecoin. امروز، برخی از کلون های DOGE موجود در بازار را بررسی خواهیم کرد.

شیبا اینو (SHIB): قاتل Dogecoin

این یک مقاله مناسب مربوط به DOGE-wannabes بدون SHIBA INU نخواهد بود. خود اعلام شده رمز میم غیرمتمرکز که خود را “Dogecoin KILLER” توصیف می کند، و فی نفسه اختراع نیست.

اگرچه هنوز تاریخ از پیش تعیین شده ای وجود ندارد، اما این پروژه اظهار داشت: “اختصاص داده شده به ساخت بهترین اکوسیستم غیرمتمرکز (DECO) روی کره زمین” اساساً، بدان معناست که توسعه دهندگان در حال کار بر روی یک تبادل غیرمتمرکز هستند.

Woofpaper توضیح داد که DEX سه “توکن اصلی” را که از ShibaSwap وارد می شوند برجسته می کند  SHIB ، LEASH و BONE.

رمز SHIB (ساخته شده بر روی Ethereum) علی‌رغم اینکه در نزدیکی عرضه یک محصول واقعی نبود، در هفته های گذشته دستاوردهای وصف ناپذیری را به خود دیده است. کپی DOGE از سه شنبه گذشته، بیش از 1500 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر هجدهمین دارایی دیجیتال است که دارای سقف بازار 12 میلیارد دلار است.

علاوه بر این، در اوایل این هفته پذیرش گسترش یافت، زیرا Binance ، SHIB را در سیستم عامل خود معرفی کرد.

مطابق CoinGecko اعداد SHIB از زمان نوشتن این متن: قیمت: 0.000017 دلار

SHIB

سکه هاسکی (HUSKY)

در حالی که SHIBA INU خود را به عنوان یک قاتل Dogecoin تبلیغ می کند، Husky Coin با افتخار آفرینش 2013 را تأیید می کند و می گوید از ایلان ماسک و Dogecoin الهام گرفته شده است. علاوه بر این، وب سایت پروژه می خواند که هاسکی برادر کوچک Dogecoin است.

توسعه دهندگان 45٪ از کل عرضه Uniswap و 5٪ رمز تیم را قفل کرده و کلیدها را سوزانده اند. 50٪ باقیمانده توسط Vitalik Buterin  بنیانگذار Ethereum  سوزانده شد. هاسکی قول می دهد که تا زمانی که بوترین ما را له نکند، به رشد، بقا و توسعه خود ادامه خواهد داد.

هاسکی در فوریه امسال راه اندازی شد و قبلاً یک پل با زنجیره هوشمند Binance ساخته است. همچنین قول داده است که یک DEX داشته باشد، که باید تا پایان ژوئیه 2021 منتشر شود. شبکه اصلی باید تا دسامبر وارد شود و براساس ZEC خواهد بود.

به گفته CoinGecko، هاسکی کوین از چندین هفته گذشته نیز بالا رفته است زیرا قیمت آن در بیستم آوریل به بالاترین حد خود رسیده است.

مطابق CoinGecko اعداد هاسکی از زمان نوشتن این متن: قیمت: 0.00000004 دلار

HUSKY

ShibaPup (SHIBAPUP)

شاید برادر کوچک SHIBA PUP با الهام از SHIBA INU وارد شده باشد زیرا ایلان ماسک آن را درخواست کرده است. یا حداقل این چیزی است که وب سایت می گوید، اما ما تمایل داریم آن را باور کنیم زیرا یک لیوان با علامت “I LOVE ELON” بر روی آن قرار دارد. علاوه بر این، این سایت دارای یک بخش کامل به توییت های Elon Musk مربوط به سگ های رمزنگاری مختلف است. خارج از رابطه یک طرفه با مدیر عامل تسلا، ShibPup می گوید قرارداد آن توسط Bscscan تأیید شده است و رمز برای خرید در PancakeSwap در دسترس است. مطابق CoinGecko اعداد SHIBAPUP از زمان نوشتن این متن: قیمت: 6.38 دلار

کیشو اینو (کیشو)

Dogecoin به عنوان کیشو اینو ارائه می شود این کاملاً غیرمتمرکز و متعلق به جامعه سرگرم کننده و سرزنده آن است. این پروژه نوید پاداش فوری را برای کاربران می دهد. یعنی دارندگان KISHU 2٪ از هر معامله در شبکه را دریافت می کنند.

همانند اکثر موارد، KISHU توکن ERC-20 است و کل عرضه آن 100 کوادریلیون است. تا حدودی انتظار می رود، CoinGecko در چند روز گذشته افزایش چشمگیر حرکت قیمت را نشان دهد، زیرا این رمز از یکشنبه 150 درصد افزایش یافته است.

این حتی قبل از مرحله سه است، که نوید راه اندازی یک مبادله غیرمتمرکز به نام KISHU Swap و لیست در مراکز تجاری متمرکز مانند CoinTiger را می دهد. مطابق CoinGecko  قیمت: 0.00000001 دلار

Doge Token

Doge Token (DOGET)

این پروژه می گوید که نسخه دوستدار محیط زیست برادر بزرگ محبوب تر (Dogecoin) است که در Stellar اجرا می شود. وب سایت می گوید، در نتیجه، این منجر به افزایش کارایی می شود که نمی توان بیش از حد بیان کرد.

Doge Token ادعا می کند قربانی یک حمله 51٪ نیست، که آن را آسیب ناپذیر می کند. روند حسابرسی ساده باعث شده است از اعتماد بیشتری نسبت به Dogecoin برخوردار باشد.

DogeSwap

این کپی در واقع با DEX در حال کار با همان نام همراه است. وایت پیپر می گوید این پروتکل در ماه های آینده خدمات مختلفی را اضافه خواهد کرد. یعنی اینها مدیریت دارایی غیرمتمرکز، NFT و هنر دیجیتال، صفحه راه اندازی و مبادله غیرمتمرکز و مکانیسم های جمع آوری و کشاورزی است.

این تیم همچنین در حال کار بر روی یک توکن حاکمیت است که به جامعه امکان می دهد رأی دهند و در مورد سوزاندن سکه بومی فعلی تصمیم بگیرند. کاربران می توانند هر مقدار DOGES را در سیستم عامل سهام خود قرار دهند و در نتیجه پاداش کسب کنند.

با وجود اینکه از دیروز کمی پایین است، از اواسط آوریل DOGES بیش از 300 درصد افزایش یافته است. طبق CoinMarketCap، از زمان نوشتن این متن، قیمت: 79.5 دلار

منبع: https://bit.ly/3eQ5OKj

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x