پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 14:35
بیت کوین

کاهش بیت کوین باعث شد آلتکوین ها به پایین ترین سطح چند ماهه برسند

قیمت بیت کوین به زیر 34 هزار دلار کاهش می یابد و آلتکوین ها را به پایین ترین سطح چند ماهه می کشاند، اکنون آلتکوین ها  تحت پایین ترین قیمت چند ماهه قرار دارد.

در تاریخ 21 می، بازار ارز رمزنگاری با دور تازه ای از ترس، عدم اطمینان و تردید مورد حمله قرار گرفت که باعث فروش در قیمت بیت کوین (BTC) و اکثریت آلتکوین ها شد.

برای دومین بار در کمتر از 3 هفته، چین شایعاتی مبنی بر اینکه ناظران به دنبال سرکوب استخراج و تجارت بیت کوین هستند را منتشر کرد. رسانه ها همچنین گزارش دادند که مقامات هنگ کنگ پیشنهاد منع فروشندگان خرده فروشی از تجارت ارزهای رمزپایه را داده اند.

اطلاعات حاصل از Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که گاوهای بیت کوین (BTC) سطح پشتیبانی 40،000 دلاری را قبل از اعلامیه از چین نگه داشتند اما به سرعت آن را از دست دادند و قبل از آنکه نزولی بیشتری داشته باشد، مجبور شدند خود را در حمایت 36،000 دلار قرار دهند.

هنوز جای امیدواری وجود دارد که قیمت BTC بتواند موقعیت خود را حفظ کند و بالاتر صعود کند زیرا فعالیتی که در کیف پول های نهنگ دیده می شود جریان 39931 دلار را نشان می دهد، که نشان دهنده سطح جدید حمایت است.

سقوط بیت کوین

اوج فعالیت تبادل در حین فروش

مبادلات ارزهای رمزنگاری شده سهم بزرگی در اقدام قیمت روز چهارشنبه داشتند که در گزارش اخیر برجسته شده است. به گفته بالاکریشنان:

تسهیل تجارت 100 درصدی به ارزش 100 میلیارد دلار و مبادلات غیرمتمرکز در شبکه Ethereum (ETH) با ثبت بیش از 10 میلیارد دلار حجم.

این تنها بالاترین روز حجم برای همه DEX ها به ثبت رسیده توسط Uniswap (UNI) است که معادل 6 میلیارد دلار حجم را معامله می کند در حالی که تاجران خرده فروشی برای خروج اقدام می کنند. به گفته میکا اسپرویل، مدیر عامل و مدیر ارشد سرمایه گذاری در S2F Capital، ارزش تقریبی 9 میلیارد دلار در جریان اصلاحات این هفته در آنچه در مارس 2020 تجربه شد، منحل شد.

Spruill همچنین با اشاره به سطوح تاریخی بیت کوین که در تاریخ 19 ماه می در مقایسه با جریان خالص ارز، طی چند سال گذشته از بورس خارج شده است، این واقعیت را برجسته کرد که این بالاترین میزان خالص خروجی دلار در تاریخ بوده و بسیار سرسخت برای درک بهتر احساسات فعلی معامله گران در بازار، اسپرویل خاطرنشان کرد که کیف پول خرده فروشی به رغم آشفتگی بازار با رشد سریع سرمایه گذاری خرده فروشی، که توکن ای از ادامه رشد و فرزندخواندگی Spruill گفت:

تعداد نهادهای جدید نیز این کل بازپرداخت را افزایش داده است، و همچنین به این واقعیت اشاره می کند که ما یک چرخه گاو نر را تجربه نکرده ایم بلکه یک چرخه محلی را در یک چرخه گاو نر بزرگ تجربه کرده ایم.

با افت بیت کوین، آلتکوین دوباره خرد شد

فشار مداوم بر بیت کوین به بازار آلتکوین سرایت کرد و باعث شد اکثر توکن های 100 سرمایه برتر به رنگ قرمز کاهش یابد. سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر 1.4 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین 44.3٪ است.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x