پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 17:25
رابین هود

کاربران اپلیکیشن سرمایه گذاری رابین هود، خبر از خالی شدن حساب خود می دهند!

شرکت سرمایه گذاری رابین هود گفته است که در طی چند هفته گذشته مشاهده شده است که برخی از حساب های مربوط به کاربران خالی شده است. آقا باقری به عنوان یکی از پنج مشتری اپلیکیشن رابین هود شناخته می شود که تجربیات خود در این زمینه را با بلومبرگ در میان گذاشته او می گوید که در هفته های گذشته پس از آن که سرمایه گذاری و برداشت وجه انجام داده است، برداشت مابقی وجه برای وی در بلاتکلیفی مانده است و چون برنامه سرمایه گذاری رابین هود بدون هرگونه شماره تلفن اضطراری است و شما نمی توانید با شخصی در این زمینه صحبت کنید در واقع تنها شاهد از بین رفتن پولتان هستید!

شرکت سرمایه گذاری رابین هود مورد حمله سایبری قرار گرفت

سخنگوی شرکت سرمایه گذاری رابین هود در جواب به یک ایمیل عنوان کرده است که برخی از مشتریان این پلتفرم مخصوص سرمایه گذاری بر اساس دلار، هدف حملات سایبری قرار گرفته اند و حساب ایمیل شخصی آن ها که با این پلتفرم در ارتباط است به دلیل هک شدن ایمیل این افراد، حساب آن ها به خطر افتاده است. ما به طور فعالی با افراد آسیب دیده در این خصوص صحبت کرده ایم و برای ایمن سازی حساب آن ها در حال فعالیت هستیم. سخنگوی رابین هود همچنین گفته است که این مسئله ناشی از نقض در سیستم های رابین هود نمی باشد!

جناب باقری در کنار سه کاربر دیگر و یک وکیل از واشنگتن که در زمینه سرمایه گذاری در این زمینه فعالیت داشته اند، از کمیسیون بورس اوراق بهادار و سازمان تنظیم مقررات مالی واقع در ایالات متحده آمریکا در این خصوص توضیحاتی را درخواست کرده اند و دو نفر از مشتریان مال باخته در این شرکت سرمایه گذاری نیز از مقام های رسمی در SEC درخواست کمک کرده اند تا بتوانند به حقوق خود دسترسی پیدا کنند.

اپلیکیشن رابین هود

در مورد اپلیکیشن سرمایه گذاری رابین هود بیشتر بدانید

رابین هود به عنوان یک شرکت فعال در زمینه سرمایه گذاری، 7 سال پیش تاسیس شد و میلیون ها آمریکایی با استفاده از این اپلیکیشن معاملات خود را در بازار سرمایه انجام می دهند. بیماری کرونا نیز باعث شد تا اقبال رو به رابین هود بیاورد و از این روی می توانیم انتظار داشته باشیم که این این اپلیکیشن بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. این اپلیکیشن همچنین با کم کردن کارمزدهای خود و ارائه وام های حاشیه ای توانست بسیاری دیگر از کاربران را به خود جذب کند و همچنین مالباخته های این سیستم نیز با دریافت وام هایی هنوز شکایتی از این شرکت نداشته اند.

در حال حاضر این شرکت در یک سال، مشتریان خود را دو برابر کرده است و این مسئله تازه عنوان شده باعث شده است تا شکایات و همچنین درخواست عودت وجه بسیار زیادی برای این اپلیکیشن سرمایه گذاری درخواست شود و از این روی رابین هود در حال تلاش برای بهبود شرایط و جلب رضایت مردمی است که سرمایه خود را در خطر می بینند.

مشتری مالباخته که به نظر می رسد اصالتا ایرانی هم باشد در صحبت هایی که با بلومبرگ داشته است، می گوید که واقعا از نداشتن خدمات مشتری و همچنین اپراتور متعجب شده است و این مسئله باعث شده است تا اطمینان خود را از دست بدهد.

رابین هود

Pruthvi Rao به عنوان یک مهندس نرم افزار شیکاگو می گوید که حساب وی در روز سه شنبه مورد حمله قرار گرفته است و این مسئله باعث شده است تا پیش بینی های وی در خصوص Netflix که از طریق اپلیکیشن سرمایه گذاری رابین هود انجام شده است، منحل شده و 2850 دلار وی بازگردانده شده است. همچنین وی عنوان کرده است که بیشتر از دوازده ایمیل را به پشتیبانی مشتریان در رابین هود ارسال کرده و سعی داشته تا مدیران این کارگزاری را از طریق لینکدین پیدا کند و به آن ها پیام دهد.

رائوی 36 ساله گفته است که در واکنش به این رفتار فیک انجام شده از سوی رابین هود حساب خود را در این اپلیکیشن سرمایه گذاری بسته است و همچنین می گوید که استرس وی در واقع به دلیل واریز تمامی سرمایه خود در این اپلیکیشن است. همچنین او گفته است که روز جمعه یکی از مدیران شرکت رابین هود با وی تماس گرفته است و پس از درخواست های رائو، قفل حساب وی دیروز باز شده است.

کلام آخر

به طور کلی باید در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در زمینه های مختلف می تواند گزینه ای مناسب باشد ولی باید دقت داشته باشید که سرمایه گذاری در این زمینه باید بر اساس شیوه و اصول خاص خود باشد. بررسی مجوز ها و همچنین ارائه خدمات به مشتریان به صورت دائم از مهم ترین ویژگی هایی است که سرمایه گذاری در رابین هود ارائه نمی دهد و باید به این مسئله دقت داشته باشید.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x