شنبه , 13 آذر 1400 - 7:59
بیت کوین

پیش بینی JP Morgan نسبت افزایش قیمت بیت کوین به 146000 دلار

بیت کوین سال بسیار خوبی را پشت سر گذشته است و با رشد چند صد درصدی در حال حاضر با قیمتی بیشتر از 30 هزار دلار به فروش می رسد. این رشد قیمت ها از قبل قابل پیش بینی بود و شرکت ها و افراد زیادی که سابقه زیادی در زمینه خرید و فروش بیت کوین داشتند این قیمت ها را پیش بینی کرده بودند.

البته باید بدانید که این روند قیمتی در حال حاضر با اما و اگر هایی همراه است ولی یک مسئله بسیار مهم در زمینه سرمایه گذاری ارز دیجیتال، استراتژی سرمایه گذاری برای اشخاصی است که به کریپتو کارنسی به چشم یک سرمایه برای بلند مدت فکر می کنند.

در واقع بازارهای سرمایه خرید و فروش سهام و یا کریپتو کارنسی هایی مانند بیت کوین به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم بندی می شوند. قیمت بیت کوین بر اساس ارز دلار تعیین می شود و مسائلی که می توانند با افزایش ارزش دلار همراه باشند، شاید بتوانند کاهش قیمت بیت کوین را همراه داشته باشند و بر خلاف این مسئله در صورتی که ما بتوانیم یک عنصر کاهش دهنده قیمت ارز دلار را داشته باشیم، قیمت ارز دیجیتال BTC با رشد همراه خواهد بود.ظ

در ادامه با ما همراه باشید تا پیش بینی های JP Morgan یک موسسه عالی بانکداری و سرمایه گذاری را با شما در میان بگذاریم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

بیت کوین

توضیحات JP Morgan برای قیمت 146000 دلاری بیت کوین

استراتژیست های تحت نظارت این شبکه بانکداری در روز دوشنبه یادداشتی را به انتشار رسانده اند که در نهایت به این مسئله اشاره می شود که طلا به عنوان یک دارایی با ازدحام بالا شناخته می شود این امر می تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین و حرکت صعودی نمودار قیمت این ارز دیجیتال به شمار رود.

در واقع این استراتژیست ها با بیان این که سرمایه در حال حاضر BTC برابر با 575 میلیارد دلار می باشد که با افزایش 4.6 درصد برابری می تواند به قیمت 146000 دلاری برسد تا کل بخش سرمایه گذاری از صندوق های خصوصی طلا خارج شوند و معاملات خود را بر روی این ارز دیجیتال انجام دهند. همچنین باید به یاد داشته باشید که از طریق صندوق های معاملات بورس یا سکه نیز می توانیم این پیش بینی را انجام دهیم.

با این وجود تحلیل گران این بازار استدلال می کنند که نوسانات مربوط به قیمت بیت کوین برای موسسات می تواند کاهش زیادی را در پی داشته باشد. جی پی مورگان همچنین می گوید که همگرایی در نوساناتی که میان ارز دیجیتال بیت کوین و طلا در یک فرآیند چند ساله انجام شده است، در نهایت به ما نشان می دهد که رسیدن به هدف 146000 دلاری می تواند به عنوان یک هدف بلند مدت شناخته شود و مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

باید به یاد داشته باشید که ارز دیجیتال بیت کوین با فراز و نشیب های بسیار زیادی همراه بوده است و در حال حاضر به عنوان ارزشمند ترین نوع ارز دیجیتال به شمار می رود. این حرکت صعودی قیمت ها با توجه به دلایل و استدلال هایی که توسط استراتژیست ها بیان می شود قابل دسترسی می باشد.

بیت کوین

بازار بیت کوین برای سرمایه گذاری بلند مدت چقدر ریسک پذیر است؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در خصوص سرمایه گذاری بلند مدت در بازار باید در نظر داشته باشید، اطمینان بازار سرمایه به یک سهام می باشد. تصور کنید که بیت کوین به عنوان یک سهام شناخته می شد، آیا حاضر به سرمایه گذاری بلند مدت در این سهام هستید یا خیر؟

با توجه به بیان برخی از جزئیات و استدلال هایی که در بازار انجام می شود، می توان گفت که BTC به عنوان یک ارز دیجیتال با میزان محبوبیت و اعتماد بسیار بالا شناخته می شود که می توانیم در آن سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشیم. با این حال وجود برخی از چالش ها در سر راه این ارز دیجیتال می تواند کمی نگران کننده باشد.

از جمله این نگرانی ها را می توان ابراز قانون های جدید در مورد بیت کوین توسط دولت ها دانست. در واقع دولت ها به منافع مالی خود بیشتر اهمیت می دهند و در این راستا می توان گفت که هر کشور سیاست های خاص خود را در پی خواهد گرفت. در مورد بیت کوین، بیشتر کشور ها با وجود این ارز دیجیتال مشکلی ندارند و یکی از اساسی ترین دلایل رشد قیمت این ارز دیجیتال را می توان اعتماد دولت ها و بانک ها دانست.

این در حالی است که در بازار سرمایه و سیاست، هیچ وقت نمی توانیم پیش بینی بلند مدت انجام دهیم. بهتر است پیش از شروع به سرمایه گذاری در این بازار حتما استراتژی های این بلاکچین را مطالعه کنیم و با افرادی که در این حوزه سر رشته و تجربه دارند در ارتباط باشید تا در نهایت بتوانید سرمایه گذاری خوبی را تجربه کنید.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x