پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 9:49
بیت کوین

ویلی وو فکر نمی کند روند کلی صعودی بیت کوین به پایان رسیده باشد

19 می بدترین روزی بود که بیت کوین امسال دیده است. برخی از ناظران را به این فکر فرو برد که آیا این روایت بیت کوین را نابود کرد؟ پاسخ این است که، برای کسانی که از نزدیک تماشا می کنند، احتمالاً آن را تقویت کرده است.

به همین دلیل است: بیت کوین روز چهارشنبه که دومین روز بزرگترین سال خود را دید، خود را ثابت کرد و زیرساخت های بازار شکسته نشد. همانطور که حجم زیادی نشان می دهد، برخی از مبادلات دچار خسارت شدند، اما نقدینگی در دسترس بود. علاوه بر این، اگر چه افت بیش از 30٪ ممکن است برای خریداران جدید سرشار از گیج کننده باشد، اما چنین رویدادهایی در تاریخ بازار گاو بیتکوین غیر معمول نیست.

با حملات اخبار ناگوار در هفته گذشته از هر جهت، قیمت بیت کوین موفق به بازگرداندن ضررهای اخیر نمی شود. تنها در 24 ساعت گذشته، ارز رمزنگاری شده به دنبال مجموعه دیگری از FUD چین تقریبا 10 هزار دلار کاهش یافت. اکثر آلتکوین‌ها با افت های دو رقمی قیمت ازETH ، BNB ، ADA ، DOGE ، XRP و موارد دیگر، از آن بدتر هم هستند.

بیت کوین

ویلی وو، تحلیلگر مشهور بیت کوین، علائم و نشانه هایی را نشان داد که نشان می دهد روند صعود بیتکوین به پایان نرسیده است.

قیمت بیت کوین در این هفته به طور قابل توجهی کاهش یافت، و بیت کوین به 30،000 دلار هم رسید. با این وجود ویلی وو، تحلیلگر محبوب بیت کوین (BTC)، فکر می کند هنوز پرده فراخوان صعودی کلی بیت کوین رخ نداده است.

ویلی وو، در طی مصاحبه با پادکست پیتر مک کورماک، ارسال شده در کانال YouTube What Bitcoin Did در تاریخ 21 می، در مورد چندین نکته، از جمله شبکه اخیر Bitcoin و فعالیت قیمت و وضعیت فعلی آن صحبت کرد.

وو، خاطرنشان کرد که بسیاری از شاخص های کلان به مثبت بودن قیمت بیتکوین اشاره دارند. وو با اشاره به داده های حاصل از نسبت NVT بیت کوین، که فعالیت شبکه بلاکچین را در رابطه با محدودیت بازار نشان می دهد، گفت: فعالیت بسیار گسترده ای در شبکه بین سرمایه گذاران در مقایسه با ارزیابی وجود دارد.

 براساس داده های TradingView، بیتکوین در ماه آوریل به حدود 65000 دلار رسید. متعاقباً، این دارایی برای مدتی به زیر 50،000 دلار کاهش یافت و برای مدتی بالاتر از سطح بازیابی شد و قبل از شروع نزول تا محدوده 30 هزار دلار به تقریباً 60 هزار دلار رسید.

وو گفت: بازیابی، فکر می کنم کمی زمان لازم است. وی ظاهراً با اشاره به وضعیت کلی گفت: من فکر می کنم در نهایت، اگر به سلامت شبکه نگاه کنید، این موضوع یک اتفاق خوب است.

مک کورماک مستقیماً از وو پرسید: پس این پایان بازار گاو نر نیست؟ وو به او پاسخ داد: “نه ، به هیچ وجه.

وو با مشاهده نمودار خود گفت که اهداف و جزئیات قیمت به روزهای آینده بستگی دارد، اگرچه انتظار دارد قیمت بیتکوین به سطوح بالاتر از 100000 دلار در هر سکه برسد. وو و مک کورماک همچنین در طی مصاحبه در مورد تعدادی از نکات دیگر گفتگو کردند.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x