پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 8:50
بیت کوین

ورود دلالان به بازار بیت کوین، مانند سال 2016 کاهش پیدا می کند

داده هایی که در زمینه بیت کوین (BTC) منتشر شده اند، اذعان دارند که Hodler های این کریپتو کارنسی در حال افزایش هستند و بازار افزایشی این ارز دیجیتال یا رمز ارز در حال شروع می باشد که این امر می تواند باعث شکست کسانی شود که به دلالی در این بازار اقدام می کنند. ما در این مقاله بخشی از گزارش دارایی که توسط یک شرکت فعال در زمینه ترید بیت کوین برای این ماه میلادی منتشر شده است با شما صحبت خواهیم داشت و همچنین در زمینه شاخص HSI که مربوط به واگرایی این کریپتو کارنسی می باشد توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نکات ارائه شده در این گزارش Grauscale برای شباهت این ساختار به اوایل سال 2016

HSI یک ابزار برای اندازه گیری فعالیت بیت کوین از طریق کیف پول به شمار می رود و همچنین می توان گفت که نحوه استفاده کاربران از بیت کوین که شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. داده هایی که برای منبع تحلیلی Coin Metrics برچسب هایی را با عنوان سکه و برچسب هایی را ارائه می کند که سکه های Hodler نشان می دهد. کریپتو کارنسی در طول نود روز جمع می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشد. مقایسه ای که نشان دهنده آن است که در ماه آگوست میزان سفته بازی در بازار کریپتو کارنسی بیت کوین کم شده و همچنین بیت کوین به صورت هودلر بیشتر استفاده می شده است.

بیت کوین

نویسنده بونلو نیز اظهار داشته است که نمودار بیت کوین امیدوار کننده می باشد و به طور کلی می توان گفت که تعداد دارندگان این کریپتو کارنسی روز به روز افزایش پیدا می کند و همچنین سفته بازان بازار وجود خواهد داشت که قطعا این خبر برای بازار بیت کوین می تواند مناسب واقع شود.

همانطور که Cointelegraph گزارش داده است، تحلیلگران قبلا این استدلال را ارائه داده اند که وضعیت فعلی مانند سال 2016 می باشد و شما می توانید از 18 ماه قبل، نسبت به استفاده از این کریپتو کارنسی استفاده داشته باشید که بالاترین رقم در این زمینه برابر با 20 هزار دلار می باشد. با توجه به شاخص های فنی که همه رنگ سبز دارند، می تواند پتانسیل صعودی از چشم دور باشد و از این روی سفته بازی در این بازار بسیار کم شده است. چارلز ادواردز به عنوان بنیانگذار مدیر دارایی کاپریول به شمار می رود و در زمینه HSI در توییتر خود اضافه کرد که درصد بالای دارندگان بیت کوین و کمتر شدن دلالان می تواند شاخص عالی در زمینه ای باشد که نشان می دهد بازار صعودی (گاو) در حال شروع می باشد.

بیت کوین

رکورد یک ساله بیت کوین

در کنار تمامی این گزارش ها، Greyscale یک بینش بالاتر در زمینه قدرت تصمیم گیری سرمایه گذاران بیت کوین در سال 2020 ارائه می کند. همچنین علی رغم قیمت متنوع دوازده ماه گذشته می توانیم تمایل بسیار زیادی در زمینه حفظ بیت کوین برای سرمایه گذاری و همچنین عدم تجارت در زمینه این ارز دیجیتال با رقم فعلی سالانه 12000 دلار وجود خواهد داشت. بونلور همچنین ادامه می کند که بلاک چین بیت کوین نشان دهنده آن است که سطح بالاتری از این رمز ارز وجود نداشته است و به تازگی در حال انجام است. وی همچنین ادامه می دهد که این معیار نشان دهنده اعتقاد بسیار قوی در زمینه بیت کوین می باشد که توسط سرمایه گذاران فعلی آن است. گرچه که این معیار به صورت یک طرفه می باشد و همچنین تقاضا برای استفاده از بیت کوین به عنوان ذخیره سازی ارزش را نشان می دهد. همچنین به نظر می رسد که از بیت کوین به جای تجارت، از سرمایه گذاری در این زمینه استفاده می کنند و علاقمند به ذخیره سازی این رمز ارز می باشند.

پیشنهاد ذخیره سازی این رمز ارز در زمینه تبلیغات می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود و بیت کوین در ماه اوت به بیشتر از 21000 دلار خواهد. این مسئله می تواند 400 میلیون دلار را افزایش دهد.

کلام آخر

به طور کلی می توان گفت که بیت کوین یکی از مهم ترین روش های سرمایه گذاری می باشد و می توان گفت که سرمایه گذاری در این بازار می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود و شما می توانید از این روش سرمایه گذاری می کنند. سرمایه گذاری در بازار بیت کوین می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد و شما می توانید از این بازار سرمایه استفاده داشته باشید و رشد خوبی در این بازار داشته باشید.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x