پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 6:47
ریپل

هولدرهای ریپل (XRP) ادعای پیروزی بر SEC دارند

آنچه یک پیروزی بزرگ در جامعه ریپل به حساب می آید، این است که به دادستان جان دیتون اجازه داده شده است که به نمایندگی از برخی هولدرهای توکن ریپل (XRP) درخواست مداخله در دعوی حقوقی پرونده شرکت ریپل و کمیسیون SEC را ثبت کنند. این امر نوعی موفقیت و پیروزی برای هولدرهای ریپل به حساب می آید.

در حکمی که چند ساعت پیش تصویب شد، قاضی آنالیسا تورس حکم داد که درخواست مذکور برای مداخله باید حداکثر تا 19 آپریل تنظیم و ثبت شود، به دنبال آن هرگونه مخالفت و پاسخ نامه مرتبط با آن باید تا 3 می، تنظیم و ارائه شود.

در حالی که این پیشرفت و موفقیت، خبر بزرگی برای دیتون (Deaton) و بسیاری از طرفداران ریپل (XRP) است، اما همین امر  یک ضربه بزرگ به کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا یا همان (SEC) است، به خصوص که آژانس نظارتی قبلاً علیه چنین درخواست هایی برای مداخله قانونی توسط دادگاه استدلال کرده بود.

ریپل

چند روز پیش، شاکی و متهمان پرونده فوق الذکر نامه ای به قاضی تورس ارسال کرده بودند، و هر دو طرف مواضع مخالفی در مورد سوال مد نظر دیتون برای مداخله داشتند. ریپل اعلام کرده بود برای آشکار شدن حقیقت درخواست‌ها، باید مداخلات قانونی اعلام و انجام شود، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در شکایت اصلاح شده خود این موضوع را نادرست عنوان کرده بود. کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا در این اصلاحیه آورده بود که: اگر دادگاه اجازه مداخله را صادر کند ملزم می‌شود تا به تمام سرمایه‌گذاران و اعضای ذینفع با دیدهای متفاوت اجازه مداخله در اقدامات اساسی را بدهد.

 SEC همچنین در ادامه گفته بود كه چنین مداخله ای باعث ایجاد هجمه ای عظیم از ادعاها را در پی خواهد داشت. و یقینا در پیگیری شکایت، پیچیدگی و گیج کنندگی در پرونده ریپل به وجود می آورد.

به همین ترتیب، دیتون ادعا کرد که کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا (SEC) به وضوح تلاش می کند تا من را بد جلوه دهد با این ادعا که انگیزه من برای مداخله صرفا سود جویی است.

به گفته وی، پاسخ SEC، گمراه کننده ترین نامه ای است که تاکنون خوانده و از دادگاه ارسال شده است. ادعاهای کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا (SEC) در پاسخ به نامه قبل از حرکت توسط دیتون در 19 مارس بود، نامه ای که ادعا می کرد منافع دارندگان ریپل (XRP) توسط  طرفین دعوی به اندازه کافی مشخص و حمایت نمی شود. زیرا دارندگان ریپل (XRP) نمی توانند به طور عادی به Ripple اعتماد کنند.

منبع: https://bit.ly/3rxcxvz

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x