دوشنبه , 29 دی 1399 - 7:41
ارز کیو

همه چیز در مورد ارز دیجیتال Q (کیو)

ارز دیجیتال Q (کیو ) که مدتی است اسم آن را در شبکه های اجتماعی می شنویم نتیجه تلاش تیم هشت نفره از اعضای تیم پی پال است هدف از ایجاد ارز Q تشکیل یک سیستم پرداخت جدید به جای کارت های بانکی است.

درحال حاضر فعلا روی این ارز قیمت گذاری، نشده است اما می توان حدس زد اعتبار این پروژه بالا است چون در فیسبوک نزدیک به یک و نیم میلیون کاربر ثبت نام کرده اند.

یک سیستم پرداخت مدرن و مورد توجه که دسترسی آسان به پرداخت ها، ابزارهای تأمین مالی خرد و معاملات ارزان قیمت را برای شما فراهم می کند. این پروژه در سال 2018 راه اندازی شده و از آن زمان تنها اعلام می کند که به زودی شبکه خود را عملیاتی می کند.
Initiative Q یک ارز رمزنگاری نیست، یک پروژه اختصاص یافته برای پیوستن به یک شبکه جهانی پرداخت با ارز مخصوص به خود، بدون واسطه یا بانک باکارمزدهای پایین می باشد.

ارز دیجیتال q

آیا سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال Q امن است؟

طرح هرمی کیو چون رایگان است و از کاربر هزینه ای دریافت نمی شود در نتیجه مورد اعتماد می باشد و بر خلاف طرح های هرمی دیگر که
از اعضای جدید پول دریافت میشود و نفرات شاخه های بالاتر به سود میرسند می توان گفت این ارز دیجیتال Q از اعتبار بیشتری برخوردار است. تنها کافی است تا شما نام  و ایمیل خود را ارائه دهید.  اما بعضی معتقدند که این فقط یک طرح هرمی با ایجاد رویای سریع ثروتمند شدن و بدون ماهیت است.

نحوه دریافت رایگان توکن کیو

جهت دریافت توکن کیو باید به سایت رسمی این ارز رفته و با اکانت جیمیل یا فیسبوک خود در آن ثبت نام کنید بعد از ثبت نام 1.602 کیو به شما تعلق می گیرد،شما میتوانید با دانلود کردن برنامه INITIATIVE Q یا دعوت دیگران به سایت با لینک رفرال خود توکن های بیشتری دریافت کنید این توکن ها در کیف پول اختصاصی شما ذخیره می شود و بعد از فاز سوم قابل برداشت بوده. بعد از ثبت نام در initative Q، ایمیلی برای شما ارسال میشود.

تأیید ایمیل این اطمینان را  می دهد که حساب ها توسط افراد واقعی ساخته شده اند حال اگر ایمیل خود را تأیید نکنید، از سیستم حذف می شود و حساب شما فعال یا واجد شرایط نمی شود. تنها با کمک مشخصات حقیقی خود می توانید فقط یک حساب Q باز کنید و ارائه جزئیات جعلی ، مشخصات شخص دیگری یا افتتاح حسابهای مختلف منجر به حذف کلیه حسابها و مانده های Q آنها می شود.

تفاوتارز دیجیتال Q (کیو) با ارزهای دیحیتالی دیگر

بیت کوین یک ارز رمزنگاری شده است و هیچ بانک مرکزی آن را ردیابی نمی کند در حقیقت یک بلاک چین اصولی دارد ارزهای رمزنگاری به خاطر نیاز قدرت محاسباتی خیلی زیاد و مصرف بالای انرژی مورد انتقاد هستند این ارزها بی ثبات هستند اما ارز Q رمزپایه نیست و فقط از طریق دعوت نامه کار می کند ارزهای Q فقط با دریافت پیوند از یک کاربر که قبلا ثبت نام کرده، قابل رزرو هستند. اگر کاربر جدید باشید می توانید به Initiative Q ملحق بشوید و هر کسی می تواند لینک دعوت را برای 5 نفر از دوستانش بفرستد. در صورتی که آنها به شبکه بپیوندند، Q های بیشتری به شما جایزه داده خواهد شد یعنی در واقع با یک طرح هرمی رو به رو هستیم.

ارزq

چه خطراتی در ثبت نام ارز دیجیتال Q (کیو)  وجود دارد؟
همان طور که گفته شد عضویت در آن رایگان و ایمن می باشد و اگر Initiative Q موفق نشوید ، تمام داده های جمع آوری شده را حذف خواهند کرد. این طرح با شعار (هرچه زودتر به ما بپیوندید تا شانس بیشتری برای دریافت ارز رایگان داشته باشید) سعی بر جلب کاربر بیشتر داشته است. البته موفق نیز بوده است با آنکه بار ها مورد انتقاد زیادی نیز، قرار گرفته است چرا که موفقیت آن به تعداد کاربرانی که ثبت نام می نمایند، بستگی دارد.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

امنترین ارز مزنگاری

بررسی امنترین دارایی های رمزنگاری شده در سال 2020

بیت کوین این ارز رمزنگاری شده، سکه‎ های پایدار و DeFi سالی پر از چالش …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x