پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 13:26
بیت کوین

نیمی از استرالیایی ها فکر می کنند ایلان ماسک Bitcoin را اختراع کرده است

بیش از نیمی از استرالیایی ها فکر می کنند ایلان ماسک Bitcoin را اختراع کرده است. بیش از 40٪ پاسخ دهندگان از اینکه بیت کوین عرضه محدودی دارد، بی اطلاع بودند. استرالیا روز چهارشنبه گزارش داد، Finder، پربازدیدترین وب سایت مقایسه استرالیا، یک نظرسنجی از 1004 استرالیایی انجام داده است تا اطلاعات بیشتری درباره آنچه آنها در مورد رمزنگاری می دانند، کسب کند.

طبق نتایج نظرسنجی ، 56٪ از استرالیایی ها از خالق مرموز بیت کوین Satoshi Nakamoto آگاهی ندارند، زیرا معتقدند که مدیر عامل تسلا و موسس SpaceX ماسک بنیانگذار بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان است.

تعداد قابل توجهی از پاسخ دهندگان همچنین نمی دانند که میزان عرضه بیت کوین به 21 میلیون سکه محدود شده است، 44 درصد از آنها فکر می کنند بیت کوین مانند پول فیات عرضه نامحدود دارد.

این بررسی همچنین نشان داد که بسیاری از استرالیایی ها در حال رمزگذاری هستند و یا مایل به ورود به این صنعت هستند، 25٪ از پاسخ دهندگان صاحب یا قصد دارند تا پایان سال 2021  ارز رمزنگاری داشته باشند. علی‌رغم تمایل قابل توجه برای خرید رمزنگاری، تا 20٪ طبق نظرسنجی، استرالیایی ها نمی دانند چگونه آن را بخرند.

Fred Schebesta، بنیانگذار و مدیر عامل Finder، گفت که این سرویس جدید به استرالیایی ها کمک می کند تا به رمزنگاری روی بیاورند. ما همه پیچیدگی ها را برطرف کرده ایم و با برنامه Finder می توانید در عرض سه دقیقه یک بیت کوین بخرید.

شما ثبت نام می کنید، مشخصات خود را وارد می کنید، پول خود را واریز می کنید ، همین.

Schebesta همچنین پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا سال 2021 به 250،000 دلار برسد. افت قیمت فعلی فقط یک موضوع کوتاه مدت است. قیمت بیت کوین تغییر کرده است زیرا کشور چین چیزی گفته است، یا ایلان ماسک توییتی زده است، یا دولت دیگری چیزی گفته است.

 بازارهای رمزنگاری هفته گذشته به دنبال اعلام ماسک مبنی بر تعلیق تسلا در پرداخت BTC برای خرید خودرو، خراب شد. هنگامی که مدیر عامل شرکت به تخلیه BTC از ترازنامه تسلا در سه ماهه دوم سال 2021 اشاره کرد، بازار حتی بیشتر سقوط کرد.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x