پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 13:26
بیت کوین

نهنگ‌های بیت کوین در میان آخرین ضرب وشتم بازار 122 هزار BTC جمع کردند

روز یکشنبه ، 23 می، قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح خود یعنی 31107 دلار کاهش یافت. و اینگونه خرس ها موفق به سلطنت برای یک دوره می شوند. با این حال، همه متقاعد نشده اند که اجرای فعلی گاو رمزنگاری مشابه سال 2017 است، زیرا تعدادی از طرفداران ارز رمزنگاری فکر می کنند که اجرای گاو نر 2013 با روندهای فعلی مطابقت دارد.

پمپاژهایی که به سرمایه گذاران اطمینان دادند بیت کوین هرگز دوباره سقوط نخواهد کرد اکنون ادعا می کنند که سقوط سالم است و برای پاکسازی بازار از حدس و گمان های اضافی ضروری است.

برخی از بدبین ها گفته اند، BTC با افزایش 64 هزار دلار در هر سکه، و در ادامه سقوط ناگهانی آن نشان دهتده این است که اکنون بازار در حال ورود به “زمستان رمزنگاری” دیگری است. بسیاری از دلالان گفته اند که گاو نر 2021 مشابه گاو نر در سال 2017 است و ادغام نزولی 2018 است. با وجود این تئوری ها، کسانی هستند که معتقدند اجرای فعلی BTC بیشتر یادآور اجرای گاو نر در سال 2013 است.

مشابه سال 2013، امسال شایعاتی از چین در مورد ممنوعیت های تجارت ارزهای رمزنگاری و متوقف کردن استخراج منتشر شده است. ما در بخشی هستیم که چین 3 بار بیت کوین را “ممنوع” می کند. هر چرخه اتفاق می افتد در سال های (2013 ، 2017 ، 2021).

روز یکشنبه، Youtuber و طرفدار رمزنگاری به نام “Colin Talks Crypto” در توییتی نوشت که او معتقد است روندهای فعلی ممکن است مشابه افزایش بیت کوین در سال 2013 باشد.

برخی از صاحبان نفوذ بیت کوین در جریان بحران هفته گذشته بازار، 122.5 بیتکوین با نرخ پایین خریداری کردند. به نظر می رسد دارندگان بزرگ بیت کوین (BTC) در میان آخرین اصلاح قیمت ها با تهاجمی در حال خرید این افت هستند، و این خوشبینی را افزایش می دهد که فروش هماهنگ پایان می یابد.

با استفاده از داده های Glassnode، مورگان کریک دیجیتال (Anthony Pompliano) اخیراً نتیجه گرفت که به اصطلاح نهنگ های بیت کوین نهادهایی که بین 10 تا 100 هزار BTC دارند در اوج سقوط بازار در روز چهارشنبه 122،588 BTC خریداری کردند.

صندوق های سرمایه گذاری Crypto hedge مصاحبه شده توسط بلومبرگ نیز تکرار کرده اند که آنها در واقع خریدارهای فروپاشی بودند. MVPQ Capital و ByteTree Asset Management ، هر دو مستقر در لندن، همراه با Singapore’s Three Arrows Capital، همه این قیمت را خریداری کردند. کایل دیویس، بنیانگذار شرکت سه Arrows Capital ، به بلومبرگ گفت:

افرادی که برای سرمایه گذاری وام می گرفتند، از سیستم پاک شدند هر زمان که می بینیم انحلال گسترده ای است فرصتی برای خرید است. من تعجب نمی کنم اگر بیت کوین و اتریوم در یک هفته کل افت را پیدا کنند.

همانطور که اخیراً Cointelegrah گزارش داده است، حداقل یک نهنگ برجسته که BTC را با قیمت 58000 دلار فروخته است، به دارایی های آنها افزوده شده است. نهاد ناشناخته قبل از خرید 3،521 BTC در سه معاملات جداگانه در تاریخ 15 ، 18 و 19 مه ، 3،000 BTC را فروخت. قیمت بیت کوین در روز یکشنبه به زیر 32،000 دلار کاهش یافت، در حالی که معامله گران به آزمایش محدودیت های نزولی جدید ادامه دادند. بزرگترین ارز رمزنگاری شده با سقف بازار چهارشنبه به طور خلاصه به زیر 30،000 دلار سقوط کرد. سطحی که بعید به نظر می رسد دوباره بتواند به آن نفوذ کند قبل از اینکه به سرعت به 37 هزار دلار برسد. با این حال، مقاومت در برابر محدود کردن نرخ BTC را به بیش از 42،000 دلار محدود نکرده است.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x