شنبه , 13 آذر 1400 - 7:36
نقش ریپل در آب و هوا

نقش ریپل در حالت های آب و هوایی دنیا – ریپل به کمک آینده می آید!

ریپل به کمک دنیا می آید. برای جلوگیری از به وجود آمدن بدترین حالت های آب و هوایی، کشورهای جهان متعهد شده اند که تا سال 2050 به کربن خالص برسند. پرداختن به پایداری در همه صنایع از اولویت های جهانی است.

صنعت بلاک چین، ریپل و دارایی های دیجیتال نقشی اساسی در ساختن آینده ای پایدار برای امور مالی جهانی خواهد داشت. ما، به عنوان یک صنعت، باید گرد هم آییم تا با تصویب گسترده، تاثیرات زیست محیطی جمعی خود را به طور چشمگیری کاهش دهیم.

به همین دلیل است که امروز، ریپل متعهد شده است تا سال 2030 به کربن خالص برسد. ما همچنین با بنیاد ریپل، Energy Web و موسسه Rocky Mountain همکاری می کنیم تا زنجیره های بلوک عمومی را با استفاده از ریپل، بهبود دهیم.

علاوه بر این، ریپل در حال تحقیق جدید با دانشگاه های برجسته است که میزان مصرف انرژی را در دارایی های دیجیتال، شبکه های کارت اعتباری و پول نقد ارزیابی می کند.

تعهد ما، یعنی صنعت کریپتو، به پایداری در اینجا متوقف نمی شود. ما منابع بیشتری را پشت سر قرار می دهیم که تلاش های صنعت را تسریع می کند، از جمله:

  • اندازه گیری جامد ردپای کربن ریپل و کاهش آن با خرید انرژی تجدیدپذیر تمیز برای کلیه دفاتر و فعالیت های تجاری در سطح جهان.
  • سرمایه گذاری در فناوری نوآورانه حذف کربن، با هدف از بین بردن تمام توزیعات باقیمانده تا سال 2030 و کاشت نسل بعدی فناوری کربن سازی در مقیاس.
  • مشارکت با کالج دانشگاه لندن و دانشگاه ملی سنگاپور در زمینه تحقیق در مورد تاثیرات زیست محیطی استفاده از رمزنگاری.

اجرای کامل این روش های سبز و پایدار، یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. کاملا اجبار است که رهبران صنعت قبل از اینکه خیلی دیر شود، مسئولیت کاهش مصرف انرژی را به عهده بگیرند.

ریپل

پایداری ریپل از رشد اقتصادی آینده خبر می دهد

همانطور که جهان به آینده ای برای انرژی پاک می رود، پایداری به طور واضح یک ماده اولیه و اولویت در رشد اقتصادی آینده است. در حقیقت، اتخاذ تدابیر پایدار در بین صنایع برای کاهش انتشار کربن می تواند تا سال 2030 حدود 26 تریلیون دلار در اقتصاد جهانی صرفه جویی کند که البته باید بدانید که صنعت مالی جهانی نیاز به کمک دارد.

بررسی پایداری طولانی مدت پول راهی است که می توانیم به آن کمک کنیم. امروزه بیشتر ارزها سازگار با محیط زیست نیستند، تولید و جابجایی پول به آلودگی، جنگل زدایی و اثر کربن زیاد کمک می کند. دارایی های بلاک چین و دیجیتال با ارائه گزینه ای جایگزین برای پول نقد که کارآمدتر، در دسترس تر و پایدارتر است، به تاثیرگذاری امروز کمک می کنند و نقش حیاتی آنها در ایجاد آینده ای پایدار برای امور مالی با گذشت زمان رشد می کند.

اگرچه نوبت به پایداری می رسد، دارایی های دیجیتالی همه به یک اندازه ساخته نمی شوند. مسلما بیت کوین مشهورترین ارز رمزنگاری، شناخته شده است، اما به هیچ وجه پایدارترین ارز نیست.

روش های کنونی استخراج ارز رمزنگاری شده مقادیر نسبتا زیادی انرژی مصرف می کنند. فقط در سال 2019 معاملات بیت کوین تقریبا هر سال به طور متوسط ​​انرژی کشور پرتغال را مصرف می کند.

در مقابل، دارایی دیجیتال ریپل به میزان سرسام آور 61000 برابر کارآمدتر از بیت کوین است.

با استفاده از فناوری های نوین مالی مانند ارز رمزپایه و بلاک چین، ما باید پایداری را به طور مرتب، این فشار به سمت دیجیتال سازی در اولویت قرار دهیم.

آب و هوای بد

فین تک آماده است تا آینده ای خنثی با کربن را برای امور مالی رهبری کند

امور مالی سنتی با پیشرفت های نوآورانه از فضای fintech که به شما کمک می کند، توجه خود را به پایداری هدایت کنید. Fintech، از جمله بلاک چین و رمزنگاری، از موقعیت خوبی برخوردار است که در خط مقدم تعهدات مالی جهانی برای آینده پایدار تر قرار دارد.

به عنوان مثال، BlackRock، مدیر سرمایه گذاری جهانی و ارائه دهنده فناوری، به مشتریان خود در سرمایه گذاری پایدار، ایجاد محصولات پایدار و تعامل با شرکت ها در زمینه خطرات مربوط به پایداری کمک می کند.

با توجه به اینکه فناوری مالی، نقش فزاینده ای در رشد سیستم مالی جهانی دارد، بلاک چین و دارایی های دیجیتال این فرصت را دارند که از همان ابتدا پایداری را به دست آورند و اطمینان حاصل کنند که آنچه در حال حاضر ساخته می شود، در آینده نیز پایدار خواهد بود.

نقش ما در ساختن آینده ای پایدار چیست؟ – ریپل چه کمکی به پاکسازی محیط می کند؟

ارز ریپل، با همکاری سازمان های فناوری و حفاظت از محیط زیست برای اطمینان از خنثی شدن کربن در بلاک چین، هزینه پایداری را پیش می برد و این برای آینده ما بسیار مناسب است. از این جهت، بسیاری از کاغذها و… از بین میروند که می توان به اقتصاد کشور، کمک بسیار زیادی کرد.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

احساس بازار

احساس بازار رمزنگاری چیست؟

احساس بازار، و حالات سرمایه گذاران را در مورد یک دارایی در نظر می گیرد. …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x