پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:37
گلدمن ساکس

نظرسنجی گلدمن ساکس: حداقل علاقه مدیران ارشد سرمایه گذاری روی بیت کوین

بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس که اخیراً جلسه میزگرد برای مدیران ارشد سرمایه گذاری صندوق های تامینی برگزار کرده است دریافت که آنها بیت کوین را به عنوان کمترین سرمایه مورد علاقه خود می دانند. در مقابل، آخرین بررسی مدیر صندوق بانک آمریکا نشان داد که بیت کوین جنجالی ترین تجارت است.

گلدمن ساکس: CIO بیشترین و کمترین سرمایه مورد علاقه خود را نشان می دهد

گلدمن ساکس روز شنبه پس از انجام یک نظرسنجی، یادداشتی را منتشر کرد تا بفهمد مدیران ارشد سرمایه گذاری (CIO) در بازار فعلی چه نفعی دارند. تیموتی مو، استراتژیست گلدمن ساکس، نوشت :

ما در اوایل این هفته دو جلسه میزگرد CIO برگزار کردیم که در آن 25 مدیر ارشد سرمایه گذاری CIO از صندوق های سرمایه گذاری طولانی مدت شرکت کردند. مورد علاقه ترین آنها سرمایه گذاری رو به رشد است اما کمترین میزان علاقه به سرمایه گذاری روی بیت کوین است.

علاوه بر سرمایه گذاری رو به رشد، CIO ها از سبک ارزشی و سپس از کالاها استقبال می کردند. کمترین سرمایه مورد علاقه آنها بیت کوین و به دنبال آن IPO های جدید و سرمایه گذاری های حساس به نرخ بود.

برخلاف گلدمن ساکس، بانک آمریکا (BofA) دریافت که بیت کوین یک تجارت محبوب در بین مدیران دارایی است که مورد بررسی قرار داده است. نظرسنجی مدیر صندوق بانک در ماه می، که در آن 216 مدیر صندوق با 625 میلیارد دلار کل دارایی تحت مدیریت (AUM) شرکت کردند ، نشان داد که بیت کوین شلوغ ترین تجارت در جهان است. در ماه گذشته، بیت کوین دومین تجارت پر ازدحام بود.

برخلاف CIO های بررسی شده، نظر تحلیلگران گلدمن ساکس در مورد چشم انداز بیت کوین کاملاً صعودی است. آنها اخیراً گفته اند كه ترس از دست دادن (FOMO) سرمایه گذاران نهادی را به سمت ارز رمزپایه سوق می دهد. علاوه بر این، بانک اخیراً بیت کوین را به عنوان یک دارایی قابل سرمایه گذاری و یک کلاس دارایی جدید اعلام کرده است.

Goldman Sachs همچنین با هدف ارائه طیف کاملی از سرمایه گذاری های رمزنگاری، میز معاملات ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کرده است. این شرکت گفت که تقاضای نهادی برای BTC به رشد قابل توجهی ادامه می دهد.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x