پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:17
BINANCE

نحوه استفاده از کیف پول زنجیره ای Binance

معرفی

Binance Chain Wallet کیف پول رسمی رمزنگاری Binance برای دسترسی به Binance Smart Chain ، Binance Chain و Ethereum است. می توانید از آن برای ذخیره امن رمزنگاری خود و اتصال به هزاران پروژه در بلاکچین های مختلف استفاده کنید.

خواه به دنبال تعویض BNB برای سایر توکن ها، NFT ها یا تولید محصول باشید، به راحتی می توانید همه این کارها را با کیف پول داخلی مرورگر انجام دهید. در حال حاضر کیف پول زنجیره ای Binance از Chrome ، Firefox و Brave پشتیبانی می کند.

چه چیزی کیف پول زنجیره ای Binance را منحصر به فرد می کند؟

در نگاه اول، کیف پول زنجیره ای Binance شبیه سایر کیف پول های مبتنی بر پسوند است. با این وجود، چند ویژگی وجود دارد که کیف پول زنجیره ای Binance را از بقیه متمایز می کند. اگر از قبل یک حساب Binance داشته باشید، می توانید با Wallet Direct به راحتی آن را به کیف پول خود پیوند دهید. این ویژگی در هنگام انتقال دارایی های دیجیتالی بین این دو، شما را از کپی کردن و چسباندن آدرس ها نجات می دهد.

همچنین می توانید از حساب Gmail خود برای ثبت نام در کیف پول از طریق tKey استفاده کنید. اگر دسترسی به کیف پول خود را از دست دهید، می توانید با دسترسی به روش زیر، آن را بازیابی کنید:

از طریق ورود به Gmail خود با استفاده از دستگاه محلی خود با رمز ورود حساب خود در هنگام راه اندازی ایمن نگه داشتن کلیدهای خصوصی یک مسئولیت بزرگ است، بنابراین استفاده از tKey می تواند مفید باشد. این دو ویژگی شروع به کار کیف پول زنجیره ای Binance برای هرکسی که خیلی با کیف پول رمزنگاری آشنایی ندارد بسیار آسان است.

راه اندازی کیف پول زنجیره ای Binance

1. کیف پول زنجیره ای Binance را در صفحه اصلی Binance Chain بارگیری کنید. به سادگی مرورگری را که می خواهید پسوند را در آن نصب کنید انتخاب کنید.

ezgif.com-gif-maker (86)

2. پس از نصب پسوند، صفحه ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. در این مثال، ما قصد داریم یک کیف پول کاملاً جدید با یک حساب Gmail ایجاد کنیم.

توجه: اگر عبارت اصلی یا اعتبار ورود به سیستم tKey را داشته باشید، می توانید از کیف پول رمزنگاری موجود نیز استفاده کنید.

3. روی (ایجاد کیف پول) کلیک کنید و سپس (ادامه با tKey از طریق: G) را انتخاب کنید.

ezgif.com-gif-maker (87)

4- یک پنجره  ظاهر می شود که از شما می خواهد با استفاده از Gmail وارد سیستم شوید. tKey و Binance Chain Wallet در صورت نیاز از حساب Gmail شما به عنوان روشی برای احراز هویت در آینده استفاده می کنند.

5- گام بعدی ایجاد رمز عبور است که در صورت گم کردن کلید خصوصی خود می تواند به عنوان لایه محافظ دوم عمل کند.

6. اکنون عبارت seed Binlet Chain Wallet خود را مشاهده خواهید کرد که می توانید از آن برای بازیابی حساب خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید عبارت خود را ایجاد کنید. در مجموع، این عبارت باید شامل 12 ، 15 ، 18 ، 21 یا 24 کلمه باشد.

شما هرگز نباید عبارت زنجیره ای خود را با کسی در میان بگذارید. با آن مشابه رمز ورود یا پین حساب بانکی رفتار کنید. اگر آن را گم کنید، همچنان می توانید با استفاده از آدرس ایمیل خود در ترکیب با رمز عبور tKey به کیف پول زنجیره ای Binance خود دسترسی پیدا کنید.

7. پس از اطمینان از اینکه عبارت زنجیره ای را به صورت ایمن ذخیره کرده اید، بر روی گزینه کلیک کنید.

8- کیف پول زنجیره ای Binance خود را با موفقیت تنظیم کرده اید. اکنون می توانید از آن برای ارسال و دریافت توکن های BSC ، Binance Chain و Ethereum استفاده کنید. همچنین می توانید با DApps و قراردادهای هوشمند در این بلاکچین ها تعامل داشته باشید.

سپرده گذاری BNB با Wallet Direct

اگر می خواهید از شبکه Binance Smart Chain استفاده کنید و با آنها تعامل داشته باشید، داشتن مقداری BNB در کیف پول ضروری است. هنگام انجام نقل و انتقالات و تعامل با قراردادهای هوشمند می توانید هزینه معاملات را با BNB پرداخت کنید. نشانه های BNB دو نوع است: BEP-20 و BEP-2.

ezgif.com-gif-maker (88)

از آنجایی که می خواهیم در این مورد با BSC تعامل داشته باشیم، بنابراین باید از توکن های BNB BEP-20 استفاده کنیم.

اگر در حال حاضر مقداری BNB در کیف پول Binance دارید، می توانید با استفاده از ویژگی [Wallet Direct] حساب خود را با Binance Chain Wallet خود وصل کنید.

1. روی نماد سمت راست بالای صفحه اصلی کیف پول کلیک کنید و سپس [اتصال به حساب Binance.com] را کلیک کنید.

2. وارد حساب Binance خود شوید و [تأیید و اتصال آدرس من] را کلیک کنید.

3. اکنون یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد که از شما می خواهد [اتصال به کیف پول]. با کلیک بر روی این کیف پول Binance Chain Wallet باز می شود، جایی که می توانید روی [اتصال] کلیک کنید.

4- در مرحله بعدی، لازم است که کیف پول خود را امضا کنید تا پیام Binance را امضا کند. این مرحله تأیید می کند که شما مالک کیف پول هستید و به آن اجازه اتصال می دهید.

5. پس از اتمام مراحل قبلی، باید مراحل تأیید اعتبار Binance را به عنوان آخرین لایه امنیتی طی کنید. اگر 2FA به حساب خود متصل هستید ، همچنین باید از آن استفاده کنید.

6. پس از تأیید موفقیت آمیز، حساب Binance شما به کیف پول شما پیوند داده می شود. این را می توانید در قسمت حساب کیف پول خود یا در صفحه وب Wallet Direct مشاهده کنید.

7. برای شروع انتقال وجه از حساب Binance خود، روی دکمه [دریافت] کلیک کنید و [Wallet Direct] را انتخاب کنید.

8. اکنون مانده دارایی های موجود خود را برای انتقال مشاهده خواهید کرد.

واریز از کیف پول دیگر

همچنین می توانید مستقیم از کیف پول دیگری واریز کنید. در این مثال، ما BNB را از کیف پول حساب Binance خود به Binance Chain Wallet منتقل می کنیم.

1. به صفحه برداشت حساب Binance خود بروید و شبکه BEP-20 (BSC) را انتخاب کنید.

2. روی کیف پول زنجیره ای Binance، روی [Binance Chain Native Token] و سپس [Receive] کلیک کنید.

3. اکنون یک کد QR مشاهده خواهید کرد که می توانید آن را اسکن کنید یا آدرسی را برای کپی کردن کیف پول در حال برداشتن خود وارد کنید. توجه داشته باشید که تمام آدرس های BEP-20 با 0x شروع می شوند ، در حالی که آدرس های BEP-2 با bnb شروع می شوند.

افزودن نشانه های جدید به لیست Binance Chain Wallet

1. پس از تنظیم کیف پول Binance Chain، به طور پیش فرض فقط موجودی BNB خود را مشاهده خواهید کرد. با جستجو در لیست موجود با کلیک روی دکمه [+] می توانید سکه های بیشتری اضافه کنید.

ezgif.com-gif-maker (85)

2. به دنبال نشانه ای که می خواهید اضافه کنید بروید و روی کادر تأیید کلیک کنید. در این مثال، Binance-Peg Ether را اضافه کرده ایم. کیف پول شما هنوز سپرده یک رمز را می پذیرد حتی اگر آن را در لیست بررسی نکرده باشید. بررسی یک نشانه به راحتی تعادل را قابل مشاهده می کند.

 

اتصال کیف پول زنجیره ای Binance به Binance Smart Chain

تعامل با Binance Smart Chain با استفاده از کیف پول Binance Chain آسان است. این فقط دو کلیک طول می کشد و شما می توانید شروع به جمع کردن، تعویض و تعامل با DApps کنید. بیایید نگاهی به نحوه ارتباط با PancakeSwap بیندازیم. تقریباً همه DApp ها رابط کاربری یکسانی برای اتصال کیف پول شما دارند.

1. بر روی دکمه [اتصال] در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

ezgif.com-gif-maker (84)

2. [Binance Chain Wallet] را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر DApp بومی خود را با استفاده از Binance Chain Wallet پشتیبانی نمی کند.

ezgif.com-gif-maker (83)

3. یک پنجره بازشو ظاهر می شود که از شما می خواهد به DApp متصل شوید. برای تأیید روی دکمه [اتصال] کلیک کنید.

راهنما استفاده از کیف پول

4- آدرس کیف پول شما اکنون باید در گوشه بالا سمت راست نشان داده شود.

راهنما کیف پول اسمارت چین

کلام آخر

Binance Chain Wallet یک انتخاب عالی کیف پول رمزنگاری است، به ویژه برای کسانی که قبلاً حساب Binance دارند. احساس آسانی در هنگام ارسال دارایی های رمزنگاری و کار با آدرس آسان است، بنابراین استفاده بهینه از Wallet Connect ایده خوبی است.

کلیدهای خصوصی و عبارات دانه نیز همین است. این یک مانع بزرگ برای هر شخص جدیدی است که رمزنگاری می کند، بنابراین آسانترین استفاده از کیف پول راهی عالی برای پیوستن به رمزنگاری و DeFi است.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

فارکس

تجارت فارکس چیست؟ (قسمت اول)

فارکس از نظر حجم معاملات و نقدینگی بزرگترین بازار جهان است. کارگزاران، مشاغل، دولت ها …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x