شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 20:12
معامله‌گران بیت کوین

معامله‌گران می‌گویند نرخ های منفی بودجه سیگنال های خرید هستند

معامله‌گران مشهور در توییتر اغلب از نرخ های منفی بودجه به عنوان سیگنال خرید بیت کوین نام می برند، اما آیا داده ها از این دیدگاه پشتیبانی می کنند؟

قراردادهای دائمی که به آنها معاملات معکوس نیز گفته می شود، نرخ تعبیه شده ای دارند که معمولاً هر هشت ساعت دریافت می شود. این هزینه اطمینان می دهد که عدم تعادل ریسک ارز وجود ندارد. حتی اگر علاقه خریداران و فروشندگان در همه زمان ها مطابقت داشته باشد، اهرم فشار ممکن است متفاوت باشد و هنگامی که خریداران خواهان اهرم بیشتر هستند، نرخ بودجه مثبت می شود.

بنابراین، آنها کسانی هستند که هزینه ها را به فروشندگان پرداخت می کنند. با این حال، وضعیت کوتاه زمانی اتفاق می افتد که شورت به اهرم اضافی نیاز داشته باشد و این باعث می شود که نرخ بودجه منفی شود.

نرخ بودجه آتی بیت کوین (BTC) از 18 می (37 روز) منفی بوده است و این وضعیت نشان دهنده بی علاقگی خریداران برای سودهای طولانی مدت است.

از نظر تاریخی، این شاخص بین 0 and تا 2 per در هفته تغییر می کند، اگرچه ممکن است ماه ها در طول دویدن گاوها سطح بالاتری را حفظ کند. از طرف دیگر، نرخ منفی تأمین اعتبار بیش از دو روز گذشته غیر معمول بود.

با این حال، 2020 تصویری متفاوت ارائه داد زیرا بیت کوین در اواسط ماه مارس با تصحیح شدید قیمت روبرو شد و 60 روز طول کشید تا پشتیبانی 9،300 دلاری را پس بگیرد. با توجه به توقف قیمت 12000 دلار، اوایل سپتامبر یک مورد دیگر نیز مطرح شد و تنها پس از 50 روز بهبود می یابد.

توجه داشته باشید که چگونه میزان بودجه هفتگی مارس تا نوامبر سال 2020 بیشتر منفی بوده است، این نشان می دهد که فروشندگان (شورت) خواستار اهرم بیشتر هستند. وضعیت فعلی شبیه این دوره ها در سال 2020 است و برخی از سرمایه گذاران نرخ منفی بودجه را با فرصت های خرید مرتبط می کنند.

 داده ها نشان می دهد که مشتقات ربطی به کاهش بیت کوین به 29 هزار دلار ندارند Ki-Young Ju ، مدیرعامل منبع تحلیلی CryptoQuant ، نشان داد که از نظر تاریخی، نرخ کم بودجه می تواند سیگنال خرید باشد. با این حال، این تجزیه و تحلیل تقریباً منحصراً یک اجرای گاو نر است که در آن قیمت بیت کوین از 11000 دلار به 34300 دلار افزایش یافت.

Cointelegraph قبلاً نشان داده بود كه چگونه تركیب شاخص نرخ تأمین مالی با نرخ پایه آتی، تحلیل بهتری از چگونگی موقعیت معامله‌گران حرفه ای ارائه می دهد. مبنای سالانه با فاصله قیمتی بین معاملات آتی ماه ثابت و بازارهای عادی منظم اندازه گیری می شود.

در حال حاضر، تخمین زمان یا محرکی که باعث جلب اعتماد خریداران می شود و در نهایت حق بیمه بازار آتی را به 10٪ می رساند، غیرممکن است. برای معامله‌گران که سعی در “گرفتن چاقو در حال سقوط” دارند ، یک استراتژی بهتر می تواند 25٪ از موقعیت لانگ را اضافه کند و هر 2 هزار دلار زیر مقاومت 30 هزار دلار را پیشنهاد دهد.

 

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x