شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 12:45
بورس فارکس در بحرین

معاملات بورس فارکس در بحرین

بحرین از سال 2011 به طور رسمی وارد بازار بورس فارکس (FOREX) شد. این کشور در ابتدا قوانین مربوط به تجارت آنلاین در بازار بورس فارکس را ارائه داد. همچنین پس از این که معاملات ارزی در کشور بحرین با افزایش همراه شد، معامله گران بیشتری ورود به این بازار را پذیرفتند و می توان گفت که یکی از دلایل موفقیت بحرین در بازار بورس فارکس را می توان پیروی معامله گران این کشور از قوانین اسلامی دانست. همین امر باعث شده است تا بسیاری از معامله گران مسلمان وارد این بازار سرمایه شوند.

در صورتی که قصد دارید در بازار بورس فارکس بحرین کار خود را آغاز کنید، باید بدانید که اولین قدم شما پیدا کردن بروکر معتبر آنلاین فعال فارکس می باشد. پیش از شروع معاملات با پول واقعی شما باید اطمینان کسب کنید که استراتژی معاملاتی خود را پیدا کرده اید و همچنین باید تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال را در این زمینه انجام داده باشید تا بتوانید به خوبی از بازار بورس فارکس در بحرین استفاده داشته باشید و همچنین معاملات یک فرد موفق را برای خودتان نیز پیاده سازی کنید.

ورود به بورس فارکس بحرین

ورود به بورس فارکس بحرین

شروع به کار در بازار بورس فارکس بحرین

برای شروع معاملات مربوط به فارکس در بحرین کار سختی را در پیش نخواهید داشت. برای ایجاد حساب های معاملاتی، ما مراحل مربوطه را برای شما ذکر کرده ایم تا بتوانید به صورت آنلاین معاملات ارزی خود را در این بازار بورس شروع کنید. در ادامه مراحل ورود به بازار فارکس در بحرین را برای شما بیان خواهیم کرد.

  1. نیازمند یک موبایل هوشمند، تبلت یا لپ تاپ هستید تا بتوانید به اینترنت متصل شوید.
  2. قوانین شروع به فعالیت با بروکرهای بحرینی را مطالعه کنید.
  3. یک حساب کاربری در وب سایت بروکر (کارگزار) بحرینی مجاز باز کنید و میزان واریزی اولیه خود را انجام دهید.
  4. در این پلتفرم معاملاتی باید بستر پشتیبانی شده توسط بروکر را بارگذاری کنید.
  5. برای اولین معامله در بازار بورس فارکس درخواست دهید.

پس از اینکه تمامی این مراحل را پشت سر گذاشتید، می توانید یک حساب کاربری برای سرمایه گذاری در بازار بورس فارکس داشته باشید و همچنین یک کارگزار آنلاین فارکس خواهید داشت که می تواند به شما در زمینه تجارت در بازار فارکس در بحرین کمک کند.

آشنایی با بورس فارکس بحرین

آشنایی با بورس فارکس بحرین

استراتژی های معاملاتی بحرین در بازار بورس فارکس

پس از این که مراحل فوق را انجام دادید، در گام بعدی شما باید یک استراتژی خاص با درصد شانس سودآوری بالا را داشته باشید که برای برنامه های تجاری شما بتواند مناسب باشد. نوع استراتژی که شما می خواهید بر اساس آن اقدام کنید، باید بر اساس تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال باشد و همچنین بر اساس سطح تجربه خود در بازار بورس فارکس باید میزان مشخصی از سرمایه بلا استفاده خود را در این بازار صرف کنید.

افراد معامله گرد در بازار بورس فارکس از یک یا چند استراتژی با درصد شانس بالا استفاده می کنند و از این روی می توانند نتایج مثبتی را دریافت کنند. به طور کلی می توان گفت که این استراتژی ها در 5 گروه زیر قرار داده می شوند :

  • معامله بر اساس روند کاری : بسیاری از معامله گران در طول روز تمامی معاملات خود را در یک جلسه معاملاتی محدود می کنند. با این نتیجه گیری می توانیم در پایان روز موقعیت های استراتژی ها را نقد کنیم. به این دلیل که بازار بورس فارکس از روز یکشنبه تا روز جمعه عصر در حال فعالیت می باشد، معامله گران باید مدت زمان خاصی را برای معاملات در بازار بورس فارکس اختصاص دهند و بر این اساس در این بازار فعالیت داشته باشند.
  • معامله بر اساس نوسان گیری : معامله گرانی که بر اساس نوسان گیری از حرکت های مربوط به نرخ ارز با استفاده از تحلیل های فاندامنتال استفاده می کنند، یک نقطه شروع در زمان مشخص دارند و به این دلیل که استراتژی ها فاقد محدودیت های زمانی می باشند، گاها معامله گران بر اساس استراتژی نوسان گیری، این کار را در هنگام شب انجام می دهند.
  • معامله بر اساس اخبار : بسیاری از معامله گران بازار بورس فارکس، از این شیوه استفاده می کنند. در این استراتژی معمولا یک رویداد مهم برای شما در نظر گرفته می شود که بر این اساس تحریک پذیری ناپایدار در بازار را انتخاب کرده و بر این اساس نسبت به معامله در بازار بورس فارکس اقدام می کنند..
  • معامله بر اساس نوسان کوتاه : در این روش از استراتژی های تجاری کوتاه مدت، می توانیم از نوسانات کوتاه مدت بازار استفاده داشته باشید. بر این اساس، میزان نوسانات بازار انتخاب می شود و بر این اساس شما می توانید معامله بر اساس نوسان کوتاه را انجام دهید.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x