دوشنبه , 5 مهر 1400 - 23:21
بیت کوین

مربی 3 ساله بیت کوین با مایکل سیلور مصاحبه می کند!

لی‌لی نایت سه ساله در تاریخ 13 آوریل با مایکل سیلور در مورد نظرش راجع به بیتکوین و برنامه هایش برای آینده مصاحبه کرد. لی‌لی نایت سه ساله، کم سن سال ترین مربی بیت کوین در جهان، در یک ویدیو که در 13 آوریل ضبط شده بود به مایکل سیلور، بنیانگذار میلیاردر MicroStrategy، برای کانال YouTube خود مصاحبه کرد.

در این مصاحبه، لی‌لی خاطرنشان کرد که جمع آوری بیش از 2 میلیارد دلار بیت کوین توسط Saylor از آگوست 2020 یک حرکت بزرگ بوده است. کودک نوپا و هودلر بیت کوین، در اواسط ماه فوریه پس از آنکه با کمک والدینش، ویدئویی را منتشر کرد که در آن توضیح پویایی بیتکوین با استفاده از آب نبات Skittles بیان می‌کرد، به سرعت در فضای رمزنگاری وایرال شد.

بیشتر بخوانید: الکس جونز می گوید لپ تاپ حاوی 10 هزار بیت کوین خود را از دست داده است!

این فیلم مورد توجه سایلور،  میلیاردر رمزارز و تایلر وینکلووس قرار گرفت و هر دو، ویدیو را دوباره بازنشر دادند. وینکلوس افزود که لی‌لی، یک کودک 3 ساله، بیت کوین را بهتر از بیشتر بانکداران مرکزی درک می کند.

پدر لی‌لی در یکی از موضوعات Reddit خاطرنشان کرد که “ایده خنده دار” مصاحبه با Saylor بعد از اینکه او برای تشکر از بزرگترین تشویق کننده بیت کوین جهان برای شرکت در پخش مجدد ویدئو تلاش کرد، رخ داده است. سیلور به این ایده پاسخ می داد. پدرش فاش كرد كه ويدئو نياز به ويرايش زيادي دارد، زيرا وي مجبور بود ” از لي لي بخواهد آرام بنشيند”، زيرا آنها سولات  بنيانگذار MicroStrategy را از قبل ضبط كردند تا بعداً لی‌لی به آنها پاسخ دهد:

ما طرف مصاحبه او را ضبط کردیم و سپس سوالات او را مجدد  پرسیدیم، و بعد از هرکدام مکث کردیم تا او پاسخ دهد. کاش می توانستیم این کار را به صورت زنده انجام دهیم، اما او در این سن خیلی غیرقابل پیش بینی است. او ممکن است به یک آهنگ Frozen یا چیزی دیگر تبدیل شود شاید وقتی کمی بزرگتر شد این مصاحبه زنده را انجام دهیم.

بیت کوین

مایکل سیلور مصاحبه کننده اعلام کرد که من معمولاً از صحبت در مورد بیت کوین عصبی نمی شوم، اما دعوت برای حضور لی‌لی نایت تقریباً غیرممکن است. “من به دنبال یک راه حل دیوانه وار رفتم. من از خلق بیت کوین، و جمع کردن آن در مدت زمان طولانی، بسیار خوشحال شدم. بنابراین هنگامی که بیتکوین را کشف کردم و تمام ویژگی های آن را به عنوان یک شبکه نظارت بر دیجیتال درک کردم، شروع به خرید آن کردم و متوقف نشده ام. “

“مربی رمزنگاری 3 ساله” لی لی نایت، گفت که، بسیاری از مردم توسط بیتکوین گیج می شوند و از مایکل سیلور پرسید به نظر شما بزرگترین تصور غلط چیست؟” این میلیاردر گفت که مردم اغلب بیت کوین را به عنوان یک ایده سرمایه گذاری یا دارایی سوداگرانه توصیف می کنند، با این حال، او آن را به عنوان “اولین شبکه نظارت بر جهان” توصیف می کند:

“بیت کوین اولین شبکه نظارت دیجیتال در جهان است و یک فناوری است. و وقتی شروع به فکر کردن به عنوان یک فناوری بهتر برای پول می کنید، پس درک می‌کنید که این فقط یک تجارت نیست. این در واقع راهی برای اندیشیدن به جهان است. “

او در پایان با پرسیدن: هدف بعدی شما چیست؟ سیلور در پاسخ گفت که او مشتاقانه منتظر است تا همه تلاش خود را برای گسترش بیت کوین به میلیاردها نفر و همچنین آموزش جهان در مورد مزایای بیت کوین انجام دهد “

مایکل سیلور افزود:  وقتی وقت آزاد پیدا کردم، می خواهم Bitcoin بیشتری بخرم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x