شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 10:36
بیت کوین

مدیر عامل شرکت Celsius می گوید: بیت کوین امسال تا 160 هزار دلار می‌رسد

الکس ماشینسکی می گوید، اوج های قیمت بیت کوین در سال جاری هنوز دیده نشده. اگرچه قیمت بیت کوین (BTC) همچنان در حدود 30 هزار دلار معلق است، اما کارشناسان صنعت ارزدیجیتال خاطرنشان می کنند که چشم انداز بلند مدت وجود دارد.

برای درک بهتر این موضوع، الکس ماشینسکی، مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار Celsius پلتفرم وام دهی ارز رمزنگاری شده به کوین تلگراف می گوید بیت کوین در امسال به 160 هزار دلار می رسد یا احتمالاً کمی پایین تر از این رقم. مشینسکی گفت: ما برای سال 2021 هنوز اوج قیمت بیت کوین را ندیده ایم.

ماشینسکی همچنین اظهار داشت که بازار رمزنگاری پس از بالاترین رقم بالغ بر تاریخ بیت کوین که بیش از 63 هزار دلار بوده است، باید اصلاح شود:

“وقتی قیمت خیلی بالا می روید، خیلی سریع، مجبور به اصلاح هستید. می توانید توییت های من را در ماه مارس و فوریه مشاهده کنید که می گویند : ما یک اصلاح قیمت خواهیم داشت. که من 30 هزار دلار پیش بینی کرده بودم. بیت کوین مانند یک فنر است ما آن را بیش از حد کشش می دهیم و بیش از حد اهرم فشار می آوریم. افراد زیادی حریص شدند.

ایلان ماسک در حال دستکاری بازار است

ماشینسکی علاوه بر بحث در مورد قیمت بیت کوین، در مورد توییت های اخیر ایلان ماسک در مورد بیتکوین اظهار نظر کرد. به گفته ماشینسکی، ماسک به جامعه رمزنگاری کمک نمی کند بلکه بیشتر به دنبال دستکاری در بازار است. به همین ترتیب، وی خاطرنشان کرد که ماسک به سادگی یک “توریست” در سرزمین رمزنگاری است. وی در ادامه گفت:

اگر ثروتمندترین مرد جهان مایل است بیت کوین را با تسلا عوض کند، باید از خود بپرسید چه کسی معامله خوب را بدست می آورد؟ هر لحظه که آن تسلا را خریداری می کنید، ارزش آن کمتر از مبلغی است که برای آن پرداخته اید، اما بیت کوین به افزایش ارزش خود ادامه می دهد. بنابراین این معامله برای ایلان خوب است، اما برای شما خوب نیست.

Celsius عملیات تجاری را به ایالات متحده منتقل می کند

رونی کوهن پاون، مدیر ارشد درآمد در سلسیوس، در ادامه به Cointelegraph گفت که Celsius در ماه های آینده عملیات تجاری خود را از انگلستان به ایالات متحده منتقل می کند.

اگرچه Celsius از سال 2019 دفتر فیزیکی در ایالات متحده دارد. کوهن پاون توضیح داد که Celsius اکنون به یک شرکت با مسئولیت محدود تبدیل خواهد شد. هیچ چیز با خدمات ما تغییر نمی کند ما اکنون به جای Celsius Network Limited یک LLC هستیم. من معتقدم انتقال به عنوان نهاد ایالات متحده تا اوایل یا اواسط ماه اوت به پایان خواهد رسید.

 

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x