سه شنبه , 6 مهر 1400 - 7:24
XRP

قیمت XRP بیش از 20 درصد سقوط کرد

معامله گران اهرمی 420 میلیون دلار پس از تجمع XRP به 1.96 دلار از دست دادند. قیمت XRP اندکی پس از رسیدن به بالاترین قیمت 2021 یهنی  1.96 دلار،  20٪ کاهش یافت.

 آیا اصول صعودی altcoin تغییر کرده است؟

دارندگان XRP نمی توانستند سال بهتری را بخاطر داشته باشند که ارز رمزپایه تقریباً 800٪ رشد کرده و در اوایل روز چهارشنبه با سطح 2 دلار شروع کرده است. علاوه بر دستیابی به بالاترین سطح خود از ژانویه 2018، این افزایش قیمت قوی نشان می دهد که سرمایه گذاران نگران ادامه بحث “ارائه اوراق بهادار ثبت نشده” SEC نیستند.

با این حال، فقط شش ساعت پس از رشد قیمت ریپل به 1.96 دلار، بیش از 20 درصد سقوط کرد. طی یک مصاحبه، مدیر عامل DCG Group ، باری سیلبرت گفت که خطرناک است مبادلات و شرکت ها در ایالات متحده مجدداً XRP را قبل از دریافت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده امتحان کنند. این اظهارات ممکن است در تصفیه های بی سابقه 420 میلیون دلاری امروز در بورس اوراق بهادار مشتقه نقش داشته باشد.

با توجه به تجمع اخیر،  دلیل برای تعیین دقیق اصلاح قیمت احتمالاً نادرست خواهد بود. با این وجود، تصفیه های چشمگیر 420 میلیون دلاری در طول 24 ساعت گذشته بیش از 1 فوریه است که قیمت XRP طی دو ساعت 46٪ سقوط کرد.

تنها دلیل منطقی این انحلال سرسام آور ، اهرم بیش از حد مورد استفاده خریداران است. برای تأیید چنین نظریه ای، باید نرخ بودجه قراردادهای دائمی را تحلیل کرد. برای تعادل بخشیدن به خطرات آنها، بسته به میزان تقاضای اهرم فشار برای طرفین، short یا short می گیرند.

نرخ بودجه هشت ساعته از 0.25٪ معادل 5.4٪ در هفته فراتر رفته است. اگرچه این امر بیش از حد است، اما خریداران در هنگام تظاهرات شدید قیمت در برابر این هزینه ها مقاومت می کنند. به عنوان مثال ، روند فعلی افزایش قیمت تقریباً سه هفته به طول انجامید و قبل از آن، یک مورد دیگر در اوایل فوریه اتفاق افتاد.

علاوه بر این، رشد رکورد در سود آزاد معاملات آتی XRP با افزایش حجم در مبادلات نقطه ای همراه بود. در نتیجه، تأثیر نهایی نقدینگی های قابل توجهی باید با افزایش نقدینگی جذب می شد. سرمایه گذاران باید روی مدت زمان لازم تا زمان بازیابی قیمت از آن تمرکز کنند.

اساساً ، کاهش 10٪ یا 20٪ در طول روز نباید متفاوت تفسیر شود. این اصلاحات به تعداد پیشنهادهایی که قبلاً در سفارش صرافی انباشته شده بستگی دارد و ارتباط مستقیمی با احساسات صعودی و نزولی سرمایه گذاران ندارد.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x