پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 14:24
قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از فشار گاوها از مقاومت کلیدی، به 60 هزار دلار رسید!

قیمت بیت کوین برای اولین بار در تاریخ 13 مارس پس از چند هفته اصلاحات کم، سرانجام از سطح تاریخی خود عبور کرد. و مقاومت سخت خود را که 58350 هزار دلار بود، تحت فشار قرار داد تا به بالاترین قیمت جدید یعنی 60 هزار دلار برسد.

در پایان، پادشاه ارزهای رمزپایه پیروز شد و با سرمایه بازار آخرین نقطه عطف خود را بدست آورد. در زمان فشار، اقدامات قیمت در منطقه ای درست زیر 60،000 دلار در میان نوسانات مشخص متمرکز شده بود.

در حالیکه قیمت بیت کوین به بالاترین سطح قبلی خود نزدیک شده بود، تحلیلگران Whalemap مشاهده کردند که یک فعالیت جالب روی زنجیره در حال انجام است.
بیت کوین

راه طولانی که بیت کوین طی کرد تا به 60 هزار دلار برسد

پیش بینی 60،000 دلار و حتی بیشتر از آن طی روزهای اخیر به طور مداوم افزایش یافته بود. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، تحلیل‌گران حرفه ای و همچنین معامله‌گران آماده بودند که پایان اقدامات قبلی قیمت های جانبی بیت کوین را به عنوان شاخص های نشان داده شده به سود گاوها اعلام کنند.

روایت استاندارد اکنون از معیارهای سالم روی زنجیره همراه با حمایت مثبت از موسسات برای تقویت اعتماد به نفس مفید است. اکنون که قیمت بیت کوین به سطح 60 هزار دلار رسیده است، بسیاری از تحلیلگران اهداف خود را در منطقه 72 هزار دلار و به دنبال آن 100 هزار دلار قرار داده اند.

نرخ کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر 1.118 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین 61.9٪ است.

یک سال بعد از پنجشنبه سیاه قیمت بیتکوین ۱۲۶۷٪ رشد داشته است.

درست یک سال پیش در چنین روزی، قیمت بیتکوین با کاهش 40 درصدی همراه بود، و قیمت آن به 4 هزار دلار رسیده بود. و عرضه بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال با کاهش همراه بود. اغلب کارشناسان شیوع ویروس کرونا را علت اصلی سقوط باور نکردنی بیت کوین می‌دانند.

چرا بیت کوین افزایش قیمت پیدا کرد؟

تصویب بسته مالی 1.9 تریلیون دلاری آمریکا، این بسته حاوی ۱۴۰۰ دلار پرداخت حقوق بیکاری به مردم ساکن آمریکا است. همچنین ۳۵۰ میلیارد دلار به ایالت‌ها و فرمانداری‌ها داده شد. حجم زیاد سرمایه‌ای که دولت و بانک مرکزی برای مشکلات ناشی از کرونا خرج کرده‌اند باعث تورم شدیدی خواهد شد. و همین امر برای قدرت گرفتن قیمت بیت کوین امری مهم است. سرمایه‌گذاری سازمانی و شرکت‌های بزرگ در ارزهای دیجیتال دلیل دیگر افزایش قیمت بیت کوین بود.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x