پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:54
Shiba Inu

طی هفته گذشته شیبا اینو (Shiba Inu) 500 درصد رشد کرده است

با الهام از دوج کوین Shiba Inu (SHIB) طی هفته گذشته 500 درصد رشد کرده است. DOGE پادشاه Altcoins بی فایده که به عنوان یک شوخی ایجاد شده است، تقریبا 100 دلار سقف بازار را جمع کرده است، که 2 سال پیش غیرممکن شناخته می‌شد.

Shiba Inu (SHIB) مقلد Doge که تحت استاندارد ERC-20 بلاکچین Ethereum (ETH) راه اندازی شده است، در شبکه Uniswap (UNI) غیرمتمرکز تجارت می کند. ارز رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته 383.8٪ افزایش یافته و به 0.00001725 دلار رسیده است. عرضه SHIB 394،796 میلیارد میلیارد دلار است.

سود عظیم در سکه های کپی

Shiba Inu (SHIB)، توکن ای که از DOGE الهام گرفته است، در این هفته حدود 500٪ رشد کرد و هیچ محصول اساسی ندارد، به جز یک جامعه گسترده و حجم زیاد خرید.

وب سایت آن می نویسد که شیبا اینو قاتل Dogecoin” است و کاربران می توانند میلیاردها یا حتی تریلیون رمز را در اختیار داشته باشند. همچنین یک صرافی غیرمتمرکز به نام Shiba Swap وجود دارد که حتی هنوز راه اندازی نشده است، اما این امر مانع از هجوم مردم و خریدن رمز نشده است.

دستاوردهای عظیمی که در این سکه های کپی برداری حاصل می شود، چه رسد به سرمایه گذاری های تنظیم شده تر با ریسک مانند BTC یا ETH اکثریت قریب به اتفاق ارزهایی که سود مشابهی دارند اغلب در نهایت ظاهر می شوند به عنوان مثال، WRAFT INU، یک چنگال اخیر الهام گرفته از DOGE در BSC ، اکنون بیش از 95 درصد از بالاترین قیمت خود پایین است.

بدون یک محصول اصلی، سرنوشت اکثر این سکه ها روند مجانبی به سمت صفر است. اینکه چه زمانی این اتفاق می افتد همچنان یک راز باقی مانده است زیرا قضاوت در مورد چرخه های بازار در دوره آنها دشوار است.

شیباshiba

توکن های Shiba Inu چقدر خطرناک هستند؟

سرمایه گذاری همیشه یک ریسک است اما سرمایه گذاری در ارز رمزپایه حتی از یک ریسک هم بالاتر است زیرا بسیار ناپایدار هستند، بنابراین باید برای از دست دادن پول نقد آماده باشید. همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید رمز ارزها را به پول نقد تبدیل کنید، زیرا ممکن است به تقاضا و عرضه در بازار موجود بستگی داشته باشد.

به علاوه، هزینه ها ممکن است بیشتر از محصولات سرمایه گذاری تنظیم شده باشد. صرافی های رمز ارز به شکلی که سایر بنگاه های مالی تنظیم می شوند، تنظیم نمی شوند. این به این معنی است که در صورت خراب شدن شرایط محافظتی نخواهید داشت.

 سرمایه گذاران باید با احتیاط شدید با معاملات ارزهای رمزپایه برخورد کنند، فقط با پولی که توانایی از دست دادن آنها را دارند اقدام به خرید و فروش کنند. باید قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده، احتیاط زیادی انجام شود. انتظار می رود نوسانات قیمت زیاد باشد و خطر احتمالی سوختن سرمایه گذاری وجود دارد.

تفاوت های عمده ای بین بیت کوین وجود دارد که از فناوری پیشرفته ای برخوردار است و عرضه محدودی به آن می بخشد و از نظر صفات ارزشمند مانند طلا ارزش کمیاب دارد و رمزهای دیجیتالی ناشناخته ای که ظاهراً هیچ ارزش ذاتی ندارند.

آنچه که به عنوان یک شوخی کامل از هفت سال پیش آغاز شد، به بهترین دارایی سال تبدیل شده است. Dogecoin با قیمت های  بیش از 13،000٪ سال افزایش دارد. اگر 1000 دلار سرمایه گذاری می کرد، اکنون بیش از 130 هزار دلار درآمد داشتید. فقط در ماه گذشته ارز رمزنگاری شده از کمی کمتر از 0.06 دلار  به نزدیک 0.70 دلار رسیده است. این سود بیش از 1000٪ است.

DOGE

در زیر پنج خطر سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را جمع آوری می کنیم

حمایت از مصرف کننده: ممکن است برخی از سرمایه گذاری های تبلیغاتی با بازده بالا بر اساس مجموعه های رمزنگاری فراتر از الزامات ضد پولشویی مشمول مقررات نباشند.

نوسان قیمت: نوسان قابل توجه قیمت در مجموعه های رمزنگاری ، همراه با مشکلات ذاتی ارزیابی قابل اعتماد مجموعه های رمزنگاری ، مصرف کنندگان را در معرض خطر بالایی از دست دادن قرار می دهد.

پیچیدگی محصول: پیچیدگی برخی از محصولات و خدمات مربوط به مجموعه های رمزنگاری می تواند آن را سخت کند

هزینه ها و هزینه ها: مصرف کنندگان باید تأثیر هزینه ها و هزینه ها را در سرمایه گذاری خود که ممکن است بیشتر از محصولات سرمایه گذاری تنظیم شده باشد ، در نظر بگیرند.

مواد بازاریابی: شرکت ها ممکن است بازده محصولات را بیش از حد بیان کنند یا خطرات موجود را نادیده بگیرند.

ارزش توکن های Shiba Inu چقدر است؟

بر اساس CoinMarketCap، ارزش Shiba Inu در حال حاضر 0.00000163 دلار است، در حالی که در اواسط آوریل 0.0000006 دلار پایین تر بوده است. Shiba Inu در 20 آوریل به اوج قیتی خود یعنی 0.00004 دلار رسید اما از آن زمان به سطح فعلی سقوط کرده است. در مقایسه، Dogecoin در حال حاضر 0.60 دلار ارزش دارد. ارزش Dogecoin به لطف حمایت افراد مشهور افزایش یافته است.

توجه!

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x