سه شنبه , 6 مهر 1400 - 18:01
افزایش قیمت بیت کوین

صعود قیمت بیت کوین به11/400 دلار،طبق گفته ی تریدر ها بازار گاو ها

قیمت بیت کوین به 11/400 دلار صعود کرد، تریدر ها می گویند فاز گاوها در حال شعله کشیدن است

ادامه ی روند صعودی قیمت بیت کوین به سمت 11/400 دلار، باعث باور تحلیل گران برای رسیدن قیمت بیت کوین (پادشاه ارزهای دیجیتال) به 12/000 دلار در آینده ی نزدیک شده است.ظرف سه روز گذشته قیمت بیت کوین برای سومین بار از 11/400 دلار گذشت و این سطح از مقاومت را پشت سر گذاشت. در ساعات اولیه ی امروز قیمت بیت کوین به 11/444 دلار نیز رسید اما به سرعت به 11/250 دلار بازگشت. در طی ساعات گذشته قیمت بیت کوین به شکل غیر منتظره ای به بیش از 11/400 دلار نیز رسید، به طوری که برخی از تریدر ها بر این باورند که این افزایش های قیمتی پی در پی می تواند شانس غلبه بر مقاومت در برابر افزایش قیمت را افزایش دهد.گروه اسپارتن کلوین کو گفته است هنگامی که قیمت بیت کوین مرز 11/400 دلار را شکست، بالا رفتن قیمت برای رسیدن به 12/000 دلار نیز محتمل است. در همین حال ویلی وو ( Willy Woo) ، تحلیل گر رمز ارز ها و تریدر گفته که بالا رفتن قیمت بیتکوین به بیش از 11/000 دلار می تواند بیتکوین را در فاز اصلی گاوها  قرار دهد.

بعد از جریان سریع و غیر عادی افزایش قیمت بیتکوین ( 10/470 دلار) در صرافی بیت مکس، قیمت بیتکوین به 11/260 دلار رسید. اخیرا به نظر می رسد که مقاومت قیمتی بیتکوین در برابر افزایش قیمت از 11/200 به 11/400 دلار باعث شده تا فروشنده ها به فکر جلوگیری از موج بعدی افزایش قیمت شوند.

سرمایه گذاران نسبت به شانس بیت کوین برای بازار صعودی، خوشبین هستند

در  27 ماه ژوئن، ویلی وو ( تحلیل گر و تریدربیت کوین) قالب قیمتی جدیدی را برای بیت کوین نشان داد. در این روش نشان داده که بازار روند صعودی جدیدی را برای برترین رمزارز (بیت کوین) در پیش دارد. وو (Woo) گفته:

این یک روش جدید است که من در حال کار کردن بروی آن هستم که شروع  افزایش تصاعدی بازارها ی صعودی را بر می گزیند.

1)بیتکوین برنامه ریزی شده بود  تا یک بازار افزایشی را در پیش گیرد که با ظهور کرونا این روند از بین رفت.

2)این روش نشان می دهد که ما به بازار گاوی دیگری نزدیک هستیم که احتمال دارد درماه آینده به وقوع بپیوندد.

پس از یک ماه از آشکارشدن مدل پیشنهادی ویلی وو، قیمت بیتکوین طبق مدل ارائه شده ی او، از 9/100 دلار به 11/000 دلار افزایش پیدا کرد. او با اطمینانی نسبی معتقد است که فاز اصلی گاوها در حال روشن شدن و شعله گرفتن است.

افزایش قیمت بیت کوین

تا زمانی که قیمت بیتکوین به بیش از 12/500 دلار نرسد، مردم به استقبال خرید نخواهند رفت

به محض افزایش قیمت بیتکوین، توکن های دیگر و رمز ارز های برجسته شروع به ریزش کردند که این خود باعث تقویت این استدلال می شود. دارایی های ترکیبی از چین لینک و کاردانو که در ماه ژوئن از بیتکوین پیشی گرفتند،در چند روز اخیر راکد شدند.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
rasol

تا پایان سال میلادی بیت کوین رکورد تاریخی خواهد زد

فروردینی

دو سال بعد قیمت بیت کوین بالای 100 هزار دلار

2
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x