پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 5:49
ریپل شکستن

شکست مقاومت ریپل – قیمت ریپل به 28 سنت می رسد!

ریپل / دلار در حال حاضر 0.25 دلار قیمت دارد و در تلاش است تا از کانال موازی نزولی عبور کند. منحنی میانگین متحرک ساده 50 روزه مقاومت قدرتمندی را نشان داده است که تاکنون قیمت را کاهش داده و از به وجود آمدن واقعی حواله های مرزی جلوگیری کرده است، در حالی که بقیه بازارهای رمزنگاری این جمعه از دستاوردهای قابل توجهی برخوردار بودند .

همانطور که قبلا گزارش شده است، قیمت آینده بیت کوین 12000 دلار در نظر گرفته شده است، در حالی که TRX چشم به راه 0.031 دلار است. بنابراین، چه چیزی مانع از دستیابی ریپل به دستاوردهای مشابه می شود؟

نمودار روزانه ریپل / دلار

این قیمت هنوز بین میانگین متحرک ساده 50 روزه و میانگین متحرک ساده 100 روزه است که ریپل را به جای شکست در هر دو جهت مجبور به ادغام می کند. با این حال، رد بیشتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه ممکن است منجر به عقب نشینی شود که ریپل را تا پایین تر به میانگین متحرک ساده 200 روزه یا 0.22 دلار برساند.

اما اگر فشار فروش به اندازه کافی قابل توجه باشد، ممکن است برای رمز حواله مرزی فاجعه بار باشد، زیرا حمایت بعدی در مرز پایین کانال موازی نزولی 0.20 دلار است.

نمودار روزانه ریپل / دلار

چگونه گاوها می توانند این چشم انداز نزولی را تلنگر کنند؟

در حال حاضر، گاوها کار بسیار ساده ای در پیش دارند. قیمت را بالا ببرید و میانگین متحرک ساده 50 روزه را از مقاومت در برابر حمایت، پشتیبانی کنید. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، نه تنها سطح حمایت قوی به دست می آورند، بلکه توانایی ارسال ریپل تا 0.31 دلار را نیز دارند که ممکن است با مقاومت بعدی مواجه شوند.

دو شاخص وجود دارد که خریداران برای شروع ضد حمله خود می توانند روی آنها حساب کنند. اولا، MACD هنوز شتاب صعودی را حفظ می کند. ثانیا، فعالیت نهنگ های ریپل بر اساس نمودار ممکن است اشاره به افزایش فشار خرید داشته باشد.

عرضه سهامداران موج دار

طبق نمودار، طی 48 ساعت گذشته، تعداد والت هایی که بیش از 1 میلیون ریپل دارند دو برابر شده است. اگرچه ممکن است این به نظر زیاد نرسد، اما به خاطر داشته باشید که ما در مورد والت هایی صحبت می کنیم که در حال حاضر صدها هزار دلار ریپل دارند. این نشان می دهد که برخی از نهنگ ها هنوز موقعیت های خود را تثبیت می کنند، که به طور کلی یک نشانه مثبت برای ریپل است.

سطح اصلی قیمت برای تماشا

میانگین متحرک ساده 50 روزه از هم اکنون کلیدی ترین مورد برای ریپل است. رد های مکرر در این سطح ممکن است خرس ها را قادر سازد تا قیمت را به میانگین متحرک ساده 200 روزه 0.22 دلار یا مرز پایین کانال موازی نزولی 0.20 دلار کاهش دهند. با این حال، اگر گاوها موفق به شکستن بیش از منحنی میانگین متحرک ساده 50 روزه شوند، مسیر مشخصی به 0.31 دلار دارند.

  • در حال حاضر، گاوها در تلاش هسند تا بالاتر از منحنی میانگین متحرک ساده 50 روزه بشکنند.
  • رد های مکرر ممکن است ریپل را به میانگین متحرک ساده 200 روزه 0.22 دلار یا مرز پایین کانال موازی نزولی 0.20 دلار کاهش دهد.
  • عبور از میانگین متحرک ساده 50 روزه می تواند قیمت را تا 0.31 دلار افزایش دهد.

ریپل

به دنبال یک جهش بالاتر از 0.23 دلار، قیمت ریپل از 5 اکتبر همچنان بین 0.24 تا 0.26 دلار در نوسان است.

امروز، ریپل در زمان نوشتن این مقاله به 0.2509 دلار رسیده است. در ابتدا، این ارز به 0.257 دلار رسیده است. حدود سه روز پیش، خریداران، ریپل را به منطقه مقاومت 0.26 دلار رساندند اما سرانجام با شکست مواجه شدند.

واکنش نزولی این مسئله را به وجود آورد و به پایین ترین قیمت 0.242 دلار رسید. این سناریوی قیمت طی هفته گذشته بوده است. نکته اصلی این است که اگر خریداران قیمت را به بالای 0.26 دلار برسانند و حرکت را حفظ کنند، رمزنگاری در منطقه روند صعودی قرار خواهد گرفت. موج دار شدن از اصلاح رو به پایین است. به طور حتم، یک حرکت ناگهانی در حرکت قیمت افزایش خواهد یافت. انتظار می رود ریپل با بالاترین قیمت 0.30 دلار به قیمت خود برسد.

تجزیه و تحلیل شاخص موج دار ریپل

قیمت ریپل در اوج شکستن است. وقفه ای بالاتر از میانگین متحرک حرکت صعودی را تسریع خواهد کرد. در صورت شکست قیمت بالاتر از میانگین های متحرک، حرکت به سمت بالا قطع می شود. رمزنگاری بالاتر از محدوده 70٪ تصادفی روزانه است که نشان می دهد سکه در یک حرکت صعودی است.

مناطق مقاومت کلیدی: 0.35 دلار، 0.40 دلار، 0.45 دلار

مناطق پشتیبانی کلیدی: 0.25 دلار، 0.20 دلار، 0.15 دلار

حرکت بعدی ریپل چیست؟

با شکسته شدن مقاومت 0.26 دلار، احتمال حرکت به سمت افزایشی وجود دارد. در روند صعودی 6 اکتبر، در برابر ریپل، مقاومت شد زیرا قیمت به بالاترین قیمت 0.26 دلار رسید. این نشان می دهد که قیمت واقعی ریپل افزایش یافته و به سطح 2.0 فیبوناچی می رسد. یعنی بالاترین قیمت 0.286 دلار را به زودی لمس خواهد کرد.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x