پنجشنبه , 30 دی 1400 - 5:26
amazon

شرکت آمازون برای واحد دیجیتال ارز و بلاکچین خود به دنبال یک متخصص است

آیا این یک قدم به سمت پذیرش رمزنگاری است؟

به نظر می رسد آمازون مصمم است شهرت خود را به عنوان یک شرکت نوآور حفظ کند و به دنبال آزمایش ارزهای رمزنگاری شده از طریق واحد پرداخت دیجیتال و واحد بلاکچین است. طبق اطلاعیه ای که روز پنجشنبه منتشر شد، آمازون به دنبال یک متخصص بلاکچین است تا استراتژی ارز دیجیتال و بلاکچین خود را هدایت کند.

تیم پذیرش و تجربه پرداخت ها به دنبال یک شخص باتجربه برای توسعه استراتژی ارز دیجیتال و بلاکچین آمازون و نقشه راه محصول است. شما برای تهیه نقشه راه، از جمله تجربه مشتری، استراتژی فنی و توانایی ها، با تیم های مختلف آمازون از جمله AWS همکاری نزدیک خواهید داشت.

آنچه آمازون به دنبال آن است

این متخصص باید حداقل مدرک MBA یا معادل آن، 10 سال تجربه تجارت یا فناوری، مهارت مدیریت تیم، درک داده ها و معیارها و مهارت های ارتباطی خوب داشته باشد. این شرکت هیچ پیشنهادی برای حقوق و دستمزد اعلام نکرده است.

این شخص باید مستقر باشد یا مایل به انتقال به سیاتل، واشنگتن باشد. به نظر می رسد آمازون از ضرورت نوآوری در زمینه پرداخت ها و امور مالی متقاعد شده است. تیم توسعه ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین نشانه علاقه شرکت در کاوش در این فناوری های نوظهور برای ارائه محصولات مالی بهتر است.

amazon

طبق ایمیلی که توسط Business Insider به اشتراک گذاشته شده است، تیم آمازون علاقه خود را برای کشف رویکرد به دنیای ارزهای رمزپایه تأیید کرده است. هنوز هم آنها مشخص نکردند که این کار از طریق توسعه ارز اختصاصی خواهد بود یا از طریق پذیرش ارزهای رمزپایه به عنوان وسیله پرداخت:

ما از نوآوری رخ داده در فضای ارزهای رمزنگاری شده الهام گرفته ایم و در حال بررسی چگونگی این وضعیت در آمازون هستیم. ما معتقدیم آینده بر اساس فناوری های جدید ساخته خواهد شد که پرداخت های مدرن، سریع و ارزان را امکان پذیر می کند و امیدواریم در اسرع وقت به مشتریان آمازون آینده را به ارمغان بیاوریم.

یک رابطه قدیمی با رمزنگاری

علاقه آمازون به دنیای ارزهای رمزپایه چیز جدیدی نیست. در سال 2017، حداقل به طور پیشگیرانه تعدادی دامنه را که مارک آن را به ارزهای رمزپایه متصل می کرد، خریداری کرد،از جمله amazoncryptocurrency.com ، amazoncryptocurrency.com و حتی amazonethereum.com.

با این حال، در آن زمان، پاتریک گوتیه به CNBC گفت که غول تجارت الکترونیکی علاقه زیادی به ارزهای رمزپایه ندارد و برنامه ای برای حمایت از پرداخت های رمزنگاری ندارد.

در واقع، افزونه Pay With Moon که اجازه پرداخت در آمازون با بیت کوین از طریق شبکه لایتنینگ را می داد مجبور شد مدل تجاری خود را تغییر دهد تا در عوض به کاربرانش اجازه دهد کارت های اعتباری مجازی را به جای پرداخت مستقیم در سایت آمازون خریداری کنند.

همچنین، همانطور که Cryptopotato در فوریه سال جاری گزارش داد، آمازون یک پیشنهاد شغلی برای یک سیستم پرداخت جدید شامل پرداخت دیجیتال و نوظهور (DEP) راه اندازی کرد، اگرچه آنها به رابطه مستقیم با بیت کوین یا ارز رمزنگاری شده اشاره نکردند.

این بار اما به نظر می رسد آمازون با رابطه گاه به گاه خود با رمزنگاری ها تمایل بیشتری به حضور در جمع دارد.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

بیت کوین برای اولین بار در 4 هفته اخیر به زیر 30 هزار دلار رسید

یک تحلیلگر  وال استریت گفت:  “کف زیادی” را مشاهده می کند و تکان دهنده های …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x