پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 15:01
سرمایه گذاری در بازار بیت کوین

سه دلیل افزایش معامله گران بازار پس از رسیدن بیت کوین به قیمت 10700 دلار

امروز قیمت کریپتو کارنسی بیت کوین از 10136 دلار به 10743 دلار رسیده است و از این روی می توان گفت که میزان معاملاتی که در بازار انجام می شده بسیار بیشتر شده است. این افزایش قیمت 6 درصدی در طول 24 ساعت باعث شده است تا تحلیلگران بسیاری به دلایل مختلف وارد این بازار سرمایه گذاری شده ولی آیا بیت کوین، به قیمت 11 هزار دلار خواهد رسید؟ این سوالی است که قصد داریم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم و اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

به طور کلی خرید فروش بیت کوین را می توان یکی از اصلی ترین روش های سرمایه گذاری دانست که امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و یا می خواهید با این بازار سرمایه گذاری آشنا شوید این مقاله می تواند برای شما مفید واقع شود.

بیت کوین

نرخ بودجه در بیشتر مبادلات و سرمایه گذاری ها خنثی شده است یا منفی می باشد

در حال حاضر می توان گفت که میزان نرخ بودجه ای که در بورس های مختلف آتی برای بیت کوین در نظر گرفته شده است، علی رغم این که بالای 10 هزار دلار است، خنثی شده یا منفی می باشد. در مبادلات آینده ای که برای بیت کوین انجام می شود، این اطمینان وجود دارد که تعادل بازار از بودجه بیشتر شود و از این روی می توان گفت که میزان تزلزل بازار در دنیای امروز بسیار کمتر است. در صورتی که قراردادهای طولانی مدت یا معامله گران روی افزایش نرخ بیت کوین در این بازار سرمایه اعمال شود، می توان در بازار کوتاه مدت نیز میزان سود مناسبی را از بیت کوین انتظار داشت.

زمانی که نرخ تامین مالی کمتر از صفر شود، به معنای آن است که بازار بیت کوین تبدیل به یک بازار کوتاه مدت شده است و به طور معمول زمانی که این اتفاق رخ دهد باعث فشارهایی روی بازار بیت کوین شده و از این روی افزایش قیمت روی خواهد داد و احتمال طغیان در این بازار بسیار بالاست.

خرید بیت کوین

فعالیت نهنگ های بیت کوین خوش بینانه است سرمایه گذاری به چه صورت رخ میدهد؟

با توجه به Whalemap که فعالیت دارندگان بزرگ بیت کوین را نشان می دهد، تحلیل گران می گویند که خریداران بزرگ این بازار، دارایی خود را در روز 23 سپتامبر در بازار عرضه کرده اند و این امر می تواند برای رشد صعودی قیمت بیت کوین بسیار با اهمیت باشد و از این روی می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت بیت کوین در آینده نزدیک هم صعودی خواهد بود و مرزهای 11 هزار دلار را رد خواهد کرد که قطعا می تواند نوید بخش یک بازار بسیار خوب برای سرمایه گذاری کوتاه مدت به شمار رود و شما می توانید از این بازار استفاده داشته باشید.

معاملات بیت کوین

تضعیف بیشتر دلار در مقابل بیت کوین در حال رخ دادن است

به این دلیل که تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا رو به افزایش است می توانیم به این نتیجه برسیم که قانون گذاری های مالیاتی و مالی در این کشور به بن بست رسیده و نیاز به بسته های محرک دارند و از این روی استراتژیست های بازار، اعتقاد بر آن دارند که دلار آمریکا به طور کلی در حال تضعیف می باشد و شما می توانید بر اساس این گمانه زنی ها انتظار افزایش قیمت بیت کوین را داشته باشید. به طور کلی می توان گفت که بیت کوین یکی از مهم ترین روش های سرمایه گذاری به شمار می رود و خریداران می توانند در کوتاه ترین زمان سود خوبی را از این بازار داشته باشند. البته باید به تحلیل هایی که در این بازار انجام می شود نیز دقت داشته باشید و بر این اساس نسبت به خرید بیت کوین اقدام کنید.

کلام آخر

در این مقاله سه دلیل اصلی افزایش قیمت دلار را بیان کردیم که می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید می توانید بر این اساس نسبت به خرید این رمز ارز اقدام نمایید.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x