پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 13:26
بیت کوین

سرمایه گذار میلیاردر می‌گوید بیت کوین را به جای اوراق قرضه ترجیح می دهم

ری دالیو، سرمایه گذار افسانه ای و بنیانگذار Bridgewater Associated تأیید کرد که مالک بیت کوین است همانطور که ماکس کیزر شش ماه پیش پیش بینی کرده بود. می‌گوید من بیتکوین را به جای اوراق قرضه ترجیح می دهم. وی، معتقد است بیت کوین خرید بهتری نسبت به اوراق قرضه است.

ری دالیو، سرمایه گذار میلیاردر  اظهار داشت که در مصاحبه اخیر در کنفرانس رمزنگاری اجماع، ترجیح می دهد BTC را نسبت به اوراق قرضه خریداری کند. روز 6 مه در مصاحبه ای که روز دوشنبه، 24 مه پخش شد، رئیس و CIO مشترک Bridgewater Associates از بیت کوین به عنوان ابزاری برتر برای پس انداز نسبت به اوراق قرضه دولتی یا شرکتی یاد می کند: هرچه بیشتر بگویید، من ترجیح می دهم بیت کوین داشته باشم تا اوراق قرضه. من شخصاً ترجیح می دهم بیت کوین داشته باشم تا اوراق قرضه.

دالیو اضافه کرد که هرچه پس انداز بیشتری در ارز رمزنگاری انجام شود، قدرت کمتری دولت ها بر سرمایه مردم عادی دارند. با این وجود، علی‌رغم تأکید بر مزایای سرمایه گذاری در BTC، دالیو خاطرنشان کرد که بزرگترین ریسک بیت کوین موفقیت آن است، اما حدس می زند محبوبیت اخیر و افزایش دارایی های رمزنگاری ممکن است کاتالیزوری برای سرکوب گسترده دولت علیه این بخش باشد.

وی گفت: یکی از مهمترین  نگرانی های دولت این است که دولت توانایی کنترل بیتکوین یا ارزهای دیجیتال را دارد، وی افزود: آنها می دانند که کجا هستند و چه خبر است.

مدیر صندوق سرمایه گذاری میلیاردی پس از پیش بینی مجدد احتمال تلاش ایالات متحده برای ممنوعیت آن، در ماه مارس اعتراف به برگزاری بیتکوین کرد. دالیو خاطرنشان کرد که ایالات متحده تلاش کرده است که از داشتن یا تجارت طلا در سال 1930 توسط شهروندان آمریکایی ممنوع شود زیرا تهدیدی برای اوراق قرضه خزانه داری محسوب می شود.

در ژانویه، دالیو در مورد افزایش فشار نظارتی برای هدف قرار دادن دارایی های دیجیتال در میان فشار چشمگیر رمزنگاری هشدار داد و نوشت: من شک دارم که بزرگترین خطر بیت کوین موفقیت باشد زیرا اگر موفقیت آمیز باشد، دولت سعی می کند آن را بکشد و آنها قدرت زیادی دارند موفق شوند.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x