شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 19:46
بیت کوین

سرمایه گذاران بیت کوین درباره آینده آن چه فکر می‌کنند؟

علی‌رغم اینکه بیت کوین (BTC) و بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده یکی از بدترین سقوط های خود را در روزهای اخیر تجربه کرده است، ظاهرا سرمایه گذاران در مورد آینده بیت کوین و تعداد زیادی از آلتکوین‌ها بیش از هر زمان دیگری سرسخت هستند.

BTC / USD پس از افزایش مقاومت 40 هزار دلاری، یک شبه سطح بالاتری را حفظ کرد. علی‌رغم اینکه هنوز پیش بینی های معامله گران در مورد فشار 47 هزار دلاری را برآورده نکرده است، پس از تعریف و تمجیدهای جدید از جمله افرادی مانند ایلان ماسک و پل تودور جونز، حال و هوای او کاملا مثبت شده است.

این مطابق با نتایج یک نظرسنجی سرمایه گذاری خرده فروشی است که توسط شرکت رمزنگاری Voyager Digital انجام شده است، که در آن 3،671 معامله گر با فرکانس بالا در پلتفرم Voyager نظرسنجی کرده است.

یافته های این نظرسنجی نشان داد که 81٪ از پاسخ دهندگان نسبت به آینده ارز رمزنگاری شده اطمینان بیشتری دارند، حتی پس از سقوط شدید قیمت در آوریل و می، که بیت کوین و دیگران بیش از 50٪ ارزش خود را از دست دادند.

صندوق های تامینی آمریکای شمالی پیشتاز سرمایه گذاران رمزنگاری است، اگرچه صندوق های اتحادیه اروپا و انگلیس چندان عقب نمانده اند، و انتظار دارند که ظرف مدت 5 سال 6.8٪ از دارایی های خود را در رمزنگاری نگه دارند.

بسیاری از کوین ها از آن زمان به طور قابل توجهی بهبود یافته اند، اگرچه بازار هنوز نامشخص است. علی‌رغم این، 87٪ از پاسخ دهندگان این نظرسنجی اظهار داشتند که قصد دارند دارایی رمزنگاری خود را در سه ماهه بعدی افزایش دهند.

نظرسنجی جدیدی از 100 مدیر ارشد مالی صندوق های تامینی در سراسر جهان نشان داده است که این بخش در حال برنامه ریزی برای افزایش قابل توجه قرار گرفتن در معرض دارایی های رمزنگاری در کوتاه مدت است.

نظرسنجی انجام شده توسط Intertrust نشان می دهد که اگر پیش بینی پاسخ دهندگان به طور گسترده در سراسر بخش منعکس شود، دارایی های رمزنگاری شده در اختیار صندوق های سرمایه گذاری جهانی می تواند به 312 میلیارد دلار برسد. صندوق های مستقر در ایالات متحده بیشترین نگرانی را در مورد کلاس جدید دارایی داشتند.

بیت کوین

حدود 39٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که انتظار داشتند قیمت بیت کوین تا پایان 2021 بین 56 هزار تا 70 هزار دلار برسد، در حالی که 28٪ قیمت بیت کوین را بین 41 هزار تا 55 هزار دلار پیش بینی کردند. درصد پاسخ دهندگانی که اعتقاد داشتند بیت کوین به قیمت 71000 دلار می رسد، 18 درصد بود که در مقایسه با 20 درصد از نظرسنجی قبلی بود.

قابل توجه است، بیش از 9 نفر از 10 شرکت کننده در نظرسنجی اظهار داشتند که آنها فکر می کنند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در نهایت بیت کوین را تأیید می کند. یک صندوق قابل معامله در بورس که به اعتقاد طرفداران رمزنگاری، ارزش بیت کوین را از طریق قرار دادن آن در معرض سرمایه گذاری نهادی افزایش می دهد.

در میان آلتکوین هایی که پاسخ دهندگان گفتند بیشترین صعود را دارند، Cardano (ADA) محبوب ترین است. حدود 55٪ گفتند که Cardano بالاتر از هر آلتکوین دیگر صعودی است، Dogecoin (DOGE) در رتبه دوم (11٪) قرار دارد و پس از آن Chainlink (LINK) (6٪) و Polkadot (DOT) (6٪) قرار دارند.

مدیر عامل شرکت ویجر دیجیتال، استیو ارلیچ اظهار داشت: با وجود سقوط اخیر بیتکوین، مشاهده ادامه ایمان به بازار ارزهای رمزپایه دلگرم کننده است. وی پیشنهاد داد که نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که بیشتر سرمایه گذاران روند نزولی بازار اخیر را به عنوان فرصتی برای خرید می دانند تا اینکه نشان دهنده وضعیت بد باشد.

Ehrlich گفت: این واقعیت که اکثریت قریب به اتفاق حجم نمونه بزرگ سرمایه گذاران ما نسبت به آینده ارز رمزنگاری اطمینان بیشتری دارند، نشان می دهد که مردم چگونه بی ثباتی ماه می را در بسیاری از دارایی های رمزنگاری شده به عنوان یک فرصت خرید می بینند.

وی افزود: یافته های ما نشان می دهد 87٪ از سرمایه گذاران به دنبال افزایش دارایی رمزنگاری شده خود در سه ماهه بعدی هستند که در مقایسه با آخرین نظرسنجی انجام شده در آوریل درصد بسیار بیشتری است.

 

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

منبع: https://bit.ly/2TYuNmq

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x