شنبه , 13 آذر 1400 - 8:10
اتریوم

سال 2020 و درخشش اتریوم

با توجه به روندی که امروزه در زمینه ارزهای دیجیتال دیده می شود، پیش بینی افراد مختلف در این زمینه این بوده است که در سال 2020 اتریوم تا حد زیادی خواهد درخشید و اقتصاد کریپتوکارنسی ها را تغییر می دهد. سال 2019 یکی از سالهایی بوده است که برای احیای اکوسیستم های اتریوم قدم های جدی ای برداشته شده بود. شاید بتوان گفت سخت اما در نهایت امروزه این ارز دیجیتال توانسته است خود را به یک پله مناسب برساند.

اتریوم یا بیت کوین؟

یکی از سوالاتی که در این زمینه ایجاد شده است این است که کارمزد معاملاتی که به صورت روزانه در زمینه اتریوم انجام گرفته اند در ماه ژوئن از بسیاری از کارمزدهای مربوط به بیت کوین پیشی گرفته است. شاید بتوان گفت که از آن زمان تاکنون، بیت کوین ارزش خود را در مقابل این ارز دیجیتال از دست داده است. این واقعیت به وضوح نشان دهنده این نکته است که این ارز دیجیتال در حال گسترش است. اما معیار دیگری هم در این زمینه وجود دارد که در مورد آن سخن گفته می شود و آن هم این است که این ارز دیجیتال چگونه در حال رسیدن به ارزش بیت کوین است.

اتریوم

در اوایل ماه جولای، شرکت های مختلف در زمینه داده های مختلف اقتصادی فعالیت داشته اند. این شرکت ها همواره به دنبال این بوده اند چرا که این ارز دیجیتال توانسته در هزینه معاملات روزانه از بیت کوین سبقت بگیرد. برای مثال می توان گفت که مورد توجه ترین موضوعات، معاملاتی هستند که در این زمینه به صورت تسهیلاتی انجام می شوند که در فضاهای بلاک چین براساس ارزش دلارهای آمریکا تخصیص یافته است.

اتریوم و افزایش روزانه کاربران

می توان گفت که امسال مشارکت در سیستم های این ارز دیجیتال، باعث شده است که کاربرانی که در این زمینه فعالیت می کنند افزایش یافته و کاهش چشمگیری در این بخش دیده نشود. تنوع اخیر، توانسته است که امکاناتی به مردم بدهد که در واقع موجب استقبال و افزایش کاربران فعال در این ارز دیجیتال باشد.

در این زمینه اما پژواک های امیدوار کننده ای وجود دارد که نشان از افزایش قراردادهای این ارز دیجیتال دارد. به نظر می رسد که در آینده این پژواک به صورت گسترده تر هم به صدا در خواهد آمد. در این زمینه کوین های بسیاری وجود دارند که شما می توانید آن ها را خریداری کنید. فروشنده های مختلف در زمینه این ارز دیجیتال اینطور می گویند که تامین کننده های کریپتو در واقع این نکته را تایید کرده اند که فروش این ارز دیجیتال رو به افزایش بوده است. این بخش می تواند یک رکورد جدید را در زمینه فعالیت های کوین های مختلف ایجاد کند. پشتیبانی از فعالیت های مختلف هم در این زمینه می تواند یکی دیگر از دلایلی افزایش استفاده از این ارز دیجیتال باشد.

اتریوم

صرافی های در زمینه اتریوم چه می گویند؟

پروژه های مختلفی که در صرافی ها به عنوان پروژه های این ارز دیجیتال شناخته شده اند اینطور می گویند که این ارز دیجیتال در واقع اعداد و ارقام را در هم شکسته است و همین هم باعث شده که عده بسیاری اینطور تصور کنند که این ارز دیجیتال رو به رشد است. دلیل این امر این است که در جولای سال 2020، پروژه هایی که در زمینه این ارز دیجیتال در صرافی های غیرمتمرکز در این زمینه انجام گرفته اند بیش از 4 میلیارد دلار فعالیت داشته اند که آن هم به صورت شبانه روزی در هفته و بدون نیاز به مجوز بوده است. این عدد به خودی خود یک رکورد در این زمینه است. این صرافی ها به تازگی رونق یافته اند و این آخرین باری نخواهد بود که این رکورد شکسته شده است و سال های آتی یکی از مهم ترین سال های درخشش این ارز دیجیتال به شمار خواهد آمد.

با توجه به اینکه داده های سایت های مختلف در این زمینه روزانه در حال تغییر هستند، سرمایه هایی که مبتنی بر اتریوم شکل گرفته است از جولای تاکنون توانسته بهترین سرمایه گذاری ها شناخته شود. بر اساس گفته های شرکت های مختلف، از ابتدای سال 2020 تاکنون تقریبا 180 نوع دارایی برپایه این ارز دیجیتال شناخته شده است. این در حالی است که ده مورد این دارایی ها بالای 500 درصد سود داشته اند. فشارهای هجومی در ماه های اخیر اینطور نشان می دهد که محبوبیت هایی که در بخش های امور مالی غیرمتمرکز ایجاد شده اند در حال گسترش هستند. این اتفاقات همچنین در بحث امور مالی به صورت غیر متمرکز است. در حالی که می توان گفت که این امور در حال رشد و توسعه روزافزون هستند.

درخشش قطعی اتریوم تا کی؟

آنچه که باید بدانید این است که درخشش این ارز دیجیتال به صورت قطعی تا پایان سال 2020 تضمین شده است. کل دارایی های این کوین در سال های آتی می تواند از مقدرای عبور کند که کلیه افرادی که در این زمینه سرمایه گذاری می کنند به یک سرمایه هنگفت در این زمینه دست خواهند یافت و می توانند سرمایه خود را چندین برابر کنند. بگفته ی برخی از کارشناسان ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران احتمال می‌رود درخشش اتریوم به گونه ای خواهد بود که بیت کوین  در این بازار به رتبه دوم برسد.

 

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x