شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 19:31
افزایش قیمت بیت کوین

رسیدن قیمت بیت کوین به صد هزار دلار در 5 سال آینده

طبق اطلاعاتی که از سوی بلومبرگ منتشر شده است، قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در چند سال آینده یک صفر دیگر به خود اضافه خواهد کرد و به قیمت صد هزار دلار خواهد رسید. این قیمت در سال 2025 دست یافتنی است و شما می توانید با سرمایه گذاری در این بازار به طور بلند مدت سود مناسبی به دست آورید. در ده سال گذشته این ارز دیجیتال از ده دلار به 1000 دلار در سال 2013 رسیده است و همچنین به 10 هزار دلار در سال 2017 رسیده است. با توجه به رشد قیمت بیت کوین می توان انتظار داشت که ارزش این کریپتوکارنسی در سال 2025 به 100 هزار دلار خواهد رسید.

 استراتژیست ارشد بلومبرگ، مایک مک گلون در این خصوص می نویسد : حدود 10 سال پیش و در سال 2011 حدود هفت سال طول کشید تا این ارز دیجیتال از ده دلار به ده هزار دلار برسد و از این روی می توان گفت که بازه زمانی برای رسیدن به قیمت صد هزار دلار بیشتر از دو برابر این مدت زمان می خواهد. همچنین مک گلون اشاره به نمودارهای قیمت تاریخی داشته و تجمع مربوطه را گسترده تر می کند.

 

رشد قیمت بیت کوین

او در یادداشتی که در ماه اکتبر امسال داشته است، می گوید که بیت کوین می تواند در تامین کالا مورد استفاده قرار گیرد و این مسئله تحت تاثیر قیمت قرار می گیرد. همچنین می توان گفت که این ارز رمزنگاری شده در حدود 70 درصد از راه اصلاح قیمت را داشته و یک دوره ادغام بسیار طولانی مدت را پشت سر گذاشته است. بیت کوین برای اولین بار در سال 2013 به قیمت هزار دلار معامله شد و پس از اصلاح قیمت 80 درصدی، پس از چهار سال به قیمت ده هزار دلار رسید. این مسئله نشان می دهد که بیت کوین سابقه افزایش بی سابقه قیمت را از گذشته داشته است.

اصولی که برای تقاضای ارز رمزنگاری شده مثبت به نظر می رسد و با توجه به این انتظار می توانیم به گونه ای منتظر افزایش قیمت را داشته باشیم. همچنین در صورتی که رشد قیمت بازار بیت کوین برای تسریع کننده تقاضا مورد استفاده باشد، از بیت کوین با قیمت های بالاتری استفاده می شود.

مک گلون همچنین انتظار دارد که قیمت بیت کوین تا پایان سال جاری به 14000 دلار برسد.

بیت کوین در حال تبدیل شدن به دارایی طلا می باشد

مگ گلون در ادامه صحبت هایی که در زمینه بیتکوین داشته است، عنوان می کند که بیتکوین در حال تبدیل شدن به دارایی سرمایه ای مانند طلا می باشد و به یک رابطه جالب در این زمینه اشاره دارد :

مک گلون می گوید که بیت کوین مانند طلا در حال افزایش قیمت به دلیل نوساناتی است که در بازار سهام وجود دارد. نمودارهای مالی نشان دهنده آن است که میزان همبستگی میان بیتکوین و طلا در طول دوازده ماه گذشته در حال رخ دادن بوده و همچنین پایگاه داده ها از سال 2010 نشان می دهد که معیارهای مربوط به رمزگذاری دوازده ماده در مقابل سهام S&P 500 نشان می دهد که این دارایی در حال افزایش قیمت می باشد.

 وی اضافه کرد که طلا و بیت کوین تقریبا مشابه همدیگر رشد قیمت داشته اند و در کنار یکدیگر در حال افزایش قیمت می باشند. احتمالا با کاهش سرعت رشد سرمایه در بورس سهام، می توانیم بگوییم که این افزایش قیمت در حال رخ دادن می باشد.

وی در ادامه صحبت هایی که داشته است می گوید که دوگانگی در بازار سهام ایالات متحده بدون تغییر در سال 2020 بوده است و در مقابل آن ما با افزایش قیمت ارز دیجیتال بیتکوین و همچنین تغییر قیمت های ناشی از استقامت بازار بوده ایم. در حال حاضر بیتکوین مانند طلا می تواند یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری به شمار رود و شما می توانید در این بازار سرمایه گذاری داشته باشید.

بیت کوین

کلام آخر

تقریبا تمامی کسانی که در حوزه رمز ارز و بیت کوین در حال فعالیت هستند، اعتقاد دارند که قیمت بیت کوین در آینده با افزایش همراه خواهد بود و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این ارز دیجیتال رشد قیمت داشته باشد. به طور کلی پیش بینی می شود که در آینده 5 ساله ارز دیجیتال ما می توانیم انتظار افزایش قیمتی بیشتر از ده برابر بیت کوین را داشته باشیم. از این روی می توانیم انتظار داشته باشیم که این مسئله می تواند به ما کمک کند تا بهترین تصمیم گیری را برای سرمایه گذاری داشته باشیم.

سلب مسئولیت: عقیده بیان شده در اینجا توصیه به سرمایه گذاری نیست. فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. لزوماً نظر blog.tbito.com را منعکس نمی کند. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری، تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری را که توانایی پرداخت ضرر ندارید، توصیه نمی کنیم.

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

استیبل کوین

استیبل کوین، با پشتیبانی فیات سفری به سمت ثبات، اعتماد

استیبل کوین با پشتیبانی فیات و دارایی های دیگر به طور فزاینده ای محبوبیت پیدا …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x