پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 9:49
ردپای بیت کوین در کنگره آمریکا

رد پای بیت کوین در کنگره آمریکا

ابتکار کریپتو برای کنگره آغاز شده است. به همه اعضای کنگره به عنوان مشارکت در مبارزات انتخاباتی بیت کوین اعطا می شود تا به آنها کمک کند که در مورد ارزهای دیجیتال بیشتر یاد بگیرند. این ابتکار توسط اعضای انجمن بلاک چین کنگره، از جمله نمایندگان طرفدار رمزنگاری، دارن سوتو و تام ایمر پشتیبانی می شود. هر عضو کنگره در حال دریافت سهم بیت کوین خود است
امروز، تمام اعضای کنگره ایالات متحده برای مشارکت در تبلیغات، بیت کوین دریافت می کنند به عنوان بخشی از این طرح، که جزئیات آن اعلام خواهد شد. کنگره ایالت متحده شامل 535 عضو است، 100 نفر در سنای آمریكا و 435 نماینده در مجلس نمایندگان.

کمیته اقدام سیاسی اتاق تجارت دیجیتال 50 دلار بیت کوین به همه 535 عضو کنگره کمک خواهد کرد. در این اطلاعیه توضیح داده شده است که این سازمان همچنین به آموزش آنلاین اعضای کنگره خواهد پرداخت، که شامل پکیج کامل از ابزار و منابع مختلف برای اعضای کنگره در سراسر احزاب برای راهنمایی و تعامل مستقیم با اکوسیستم ارز رمزنگاری شده می باشد.

بیت کوین و کنگره امریکا

طبق اطلاعات موجود در وب سایت Crypto for Congress

این یک ابتکار آموزشی است که هدف آن گسترش استفاده از دارایی های دیجیتال در میان نامزدهای کنگره ، رهبران منتخب و شهروندان است.
پریان بورینگ ، بنیانگذار این سازمان گفت: اکنون لحظه ای است که همه اعضای کنگره باید از ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین مطلع شوند و از آن استقبال کنند و بهترین راه برای این کار راه اندازی کیف پول دیجیتال و شروع به کار در بلاکچین است.
رئیس جمهور بسیاری از کشورها مانند چین، ژاپن، سنگاپور و سوئیس به سرعت از فناوری بلاک چین استقبال کرده اند و برنامه های ملی قدرتمندی را برای رهبران جهانی در این زمینه به وجود آورده اند. ایالات متحده از نوآوری در فناوری عقب است و این خطری است که ما نمی خواهیم آن را بپذیریم.
ابتکار Crypto برای کنگره توسط اعضای انجمن Blockchain کنگره، از جمله نمایندگان طرفدار ارز رمزنگاری شده Darren Soto و Tom Emmer پشتیبانی می شود.
نماینده های نام برده اظهار داشتند: رمزنگاری برای کنگره فرصتی را برای کل جامعه ما ایجاد می کند تا به این تغییر نسلی در امور مالی و فناوری بپیوندند. Tom Emmer افزود با استقبال از جنبش دارایی های دیجیتال ، این فرصت را داریم که گام قابل توجهی به جلو برداریم تا از موقعیت رهبری آمریکا در آینده اقتصاد جهانی اطمینان حاصل کنیم.

منبع: https://cointelegraph.com/

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x