پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 8:51
بیکری‌سواپ

راهنمای شما برای استفاده از بیکری‌سواپ (BakerySwap)

BakerySwap یک پروتکل DeFi است که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده و پاداش های جالبی را ارائه می دهد. این به عنوان یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) کار می کند که مدل سازنده بازار خودکار (AMM) را تصویب می کند. با کمک این راهنما سهام، دسته های ویژه NFT و حیوانات خانگی NFT خود را تهیه کنید!

مقدمه

 احتمالاً پروژه های زیادی با مضمون غذا در فضای DeFi دیده اید. همه این پروتکل ها دارای یک ویژگی مشابه هستند: کاربران نقدینگی را تأمین می کنند و در ازای آن توکن دریافت می‌کنند. اکثر افراد DeFi را به بلاکچین Ethereum مرتبط می‌دانند، به دلیل هزینه های کمتر و زمان تأیید سریع تر ، پروژه های بیشتری در زنجیره هوشمند Binance (BSC) راه اندازی می شوند.

در این مقاله، نگاهی به BakerySwap خواهیم انداخت. مبادله غیرمتمرکز ساخته شده بر روی زنجیره هوشمند Binance.

BakerySwap(بیکری‌سواپ)

BakerySwap چیست؟

بیکری‌سواپ (BakerySwap) یک مبادله غیرمتمرکز است که از مدل سازنده بازار خودکار (AMM) استفاده می کند و بیشتر مردم از طریق Uniswap  آن را می شناسند.

از صرافی BakerySwap چه می‌دانید؟

BakerySwap یکی از اولین پروژه هایی است که برای ساخت AMM DEX از BSC استفاده می کند. همچنین یکی از معدود پروژه های DeFi در زنجیره هوشمند Binance است که استخرهای نقدینگی آلت کوین را ارائه می دهد. کاربران در برابر یک حجم نقدینگی تجارت می کنند. دارایی های موجود در هر مجموعه توسط کاربران BakerySwap تأمین می شود.

کاربرانی که به این استخرها، نقدینگی اضافه می کنند، با توجه به سهم خود از مجموعه، توکن های نقدینگی (LP) دریافت می کنند. سپس آنها می توانند این توکن های LP را به توکن های اصلی که عرضه کرده اند تبدیل کنند. مبلغ دریافتی نیز به سهم آنها از استخر بستگی دارد. در ازای تأمین نقدینگی، آنها کارمزدهای معاملاتی را کسب می‌کنند.

Farming BAKE

همانطور که انتظار می رود توکن های بستر  BakerySwap، با نام BAKE شناخته می شوند.  شما می توانید با تهیه BAKE یا تأمین نقدینگی به یکی از استخرها و سپس جمع آوری توکن های نقدینگی (BLP) آن را به دست آورید.

به عنوان مثال، اگر نقدینگی خود را به استخر DOT-BNB اختصاص دهید، توکن های DOT-BNB BLP دریافت خواهید کرد. سپس می توانید این توکن های BLP را در  Farming BAKE سرمایه گذاری کنید.

Farming BAKE

استفاده از BakerySwap

پس از بازدید از وب سایت BakerySwap، باید یک کیف پول واجد شرایط را برای باز کردن قفل همه ویژگی ها متصل کنید. توصیه می کنیم از MetaMask یا WalletConnect استفاده کنید. بله، MetaMask یک کیف پول Ethereum است، اما می تواند Binance Smart Chain و DApps آن را به راحتی پشتیبانی کند.

افزودن نقدینگی

روند افزودن نقدینگی به BakerySwap تفاوت چندانی با Uniswap یا سیستم عامل های مشابه ندارد. ابتدا باید نقدینگی را به DEX اضافه کنید و هر دو رمز را برای مشارکت در آن بخش ویژه نقدینگی تهیه کنید. پس از تأمین نقدینگی، شما می توانید Farming را شروع کنید و BAKE را به دست آورید.

با کمک سوپرمارکت NFT می توانید توکن های غیرقابل تعویض را بدست آورید. شما می توانید این توکن ها را به عنوان حیوانات خانگی دیجیتال و منحصر به فرد خود در بلاکچین تصور کنید.

ویژگی منحصر به فرد دیگر BakerySwap Launchpad است. این مکانی است که می توانید به پروژه های تازه راه اندازی شده در BSC دسترسی پیدا کنید. با این حال، بر خلاف Binance Launchpad ، این علامت “عادی” نیست ، بلکه NFT است!

آیا BakerySwap بی خطر است؟

تا به حال هیچ مشکلی در رابطه با BakerySwap گزارش نشده است. ممیزی قرارداد هوشمند BakerySwap انجام شده است. اما، واریز وجوه در یک قرارداد هوشمند همیشه خطرناک آفرین است، زیرا امکان این امر وجود دارد که مشکلاتی ممکن است وجود داشته باشد که در طول حسابرسی مورد توجه قرار نگرفته است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هرگز پولی را که توانایی از دست دادن آن را ندارید واریز نکنید.

کلام آخر

BakerySwap یک اکوسیستم همه جانبه DeFi در زنجیره هوشمند Binance می‌باشد. تیم پشت BakerySwap مطمئن هستند که خدمات آنها سریع ، ارزان تر از همه جا است!

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

فارکس

تجارت فارکس چیست؟ (قسمت اول)

فارکس از نظر حجم معاملات و نقدینگی بزرگترین بازار جهان است. کارگزاران، مشاغل، دولت ها …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x