پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 9:27
دوج کوین

دوج کوین یک روزه 80٪ اوج می‌گیرد و به دهمین ارز رمزنگاری بزرگ تبدیل میشود

دوج کوین یک ارز رمزنگاری شده زیبا است که شبیه الگوهای دیگر ارزهای دیجیتالی نیست. این مر مانع از این نمی‌شود که Dogecoin شاهد یک اقدام جدی و رکوردشکنی در میان قیمت بازار ارزهای رمزنگاری در این هفته نباشد.

Dogecoin (DOGE)، رمز ارز مشهوری که با وجود تمام  تمسخرهای پنهان، در این هفته بالاترین سود را در بازار ارزهای رمزپایه به ثبت رسانده است.

تا زمان نگارش این مقاله، هر دوج کوین در حدود 0.137 دلار معامله شده است. در 24 ساعت گذشته 86٪ و در هفت روز گذشته بیش از 122٪ رشد داشته است. بر اساس داده های CoinMarketCap، در رالی ارزهای دیجیتال جایگاه دوج کوین در میان 10 ارز بزرگ رمزنگاری شده با سرمایه بازار تضمین شده است.

دوج کوین

افزایش شیب دار دوج کوین (DOGE) نشان دهنده جو بسیار صعودی در بازارهای گسترده ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر است: لیست Nasdaq امروز در بورس ارزهای رمزنگاری بزرگ سهام آمریکا Coinbase، بیشتر باعث هیجان شده است.

با این حال حرکت های سهمی سکه دوج نیز به طور بالقوه نشان دهنده تایید مداوم سکه توسط افراد مشهور مانند ایلان ماسک، اسنوپ داگ ، ژن سیمونز و دیگران است. نقش ایلان ماسک در بالا بردن مشخصات سکه به حدی مشهود بود که حتی شایعاتی را در فوریه امسال در مورد تحقیق احتمالی ناظران اوراق بهادار ایالات متحده در مورد تأثیر احتمالی وی بر قیمت Dogecoin برانگیخت.

این سکه در انواع گوشه های رسانه، ورزش و سرگرمی پیروان خود را جمع کرده است. مارک کوبان در یک توییت ارسال شده امروز، 14 آوریل ، اظهار داشت که فروشگاه کالاهای Dallas Mavericks در ماه گذشته شاهد افزایش 550 درصدی معاملات در DOGE بوده است. وی فاش کرد: ما اکنون بیش از 122 هزار Doge کالا به فروش رسانده ایم. پیش از این در اوایل ماه مارس، کوبایی ادعا کرد که فروشگاه بازاری تیم بسکتبال (بزرگترین تاجر Dogecoin در جهان) شده است.

تا زمان نگارش این مقاله، ارز رمزنگاری شده دوج کوین در حدود 0.137 دلار معامله شده است در 24 ساعت گذشته 86٪ و در هفت روز گذشته بیش از 122٪. بر اساس داده های CoinMarketCap، رالی آن جایگاه سکه را در میان 10 ارز بزرگ رمزنگاری شده با سرمایه بازار تضمین کرده است.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x