سه شنبه , 6 مهر 1400 - 7:24
کلاهبرداری اتریوم

دادگاه های چین، آماده برگزاری محاکمه کلاهبرداران اتریوم

طبق گفته سرویس های خبری از دادستانی چین، شین هوا نت در هفته گذشته 16 نفر را در زمینه کلاهبرداری اتریوم دستگیر کرده است که این افراد به حداقل 11 سال زندان در این زمینه محکوم شده اند. این افراد به دلیل کلاهبرداری به این مدت زندان محکوم شده اند همچنین اعضای دیگر این باند به حداقل دو سال حبس تعزیری به صورت موقت محکوم شده اند.

این افراد حدود 730 هزار دلار، در زمینه اتریوم و بیت کوین را با استفاده از تکنولوژی PlusToken کلاهبرداری کرده اند و دادستان این شهر در چین اعلام کرده است که هزینه های مربوط به این محاکمه را از محکومین دریافت کرده اند. به طور کلی می توان گفت که بسیاری از افراد به این دلیل که اطلاعات چندانی در این زمینه ندارند باعث می شوند تا راه های مختلفی در زمینه اتریوم و سایر انواع رمز ارز باز شود که بیشتر برای کلاهبرداری استفاده می گردد.

افرادی که در این زمینه توانسته اند کلاهبرداری کنند، اعلام کرده اند که از عدم اطلاعات مردم در این زمینه استفاده کرده اند و از تبلیغاتی که در این زمینه ارائه کرده اند، افراد را به خود جذب کرده و در نهایت توانسته اند که از آن ها کلاهبرداری کنند. همچنین باید بدانید که این افراد بیشتر نسبت به استفاده از منابع در زمینه بلاک چین برای انجام کلاهبرداری استفاده کرده اند و همین امر باعث شده است تا بتوانند در این زمینه موفق باشند.

اتریوم

دادگاه این افراد همچنین اعلام کرده است که این کلاهبرداران به مردم وعده داده اند که سهام بیت کوین یا اتریوم به آن ها می دهند و مردم می توانند بدون ترید یا ماینینگ در این بازار تا 18 درصد میزان سود سهام خود را دریافت کنند که البته این میزان سود و همچنین کسب درآمد بدون معامله یا انجام ماینینگ امکان پذیر نیست.

دادستان چینی همچنین توضیح داده است که این افراد حدود 450 بیت کوین که معادل 4.9 میلیون دلار ارزش دارد را در کیف پول خود نگهداری می کرده اند. یکی از کلاهبرداران اما می گوید که این افراد بدون این که اطلاعی در زمینه تکنولوژی PlusToken داشته باشند که بیشتر در زمینه انجام معامله به صورت هرمی است اطلاعی نداشته اند! همچنین آن ها برای اثبات این ادعای خود مکالمات خود را با یکدیگر که با استفاده از برنامه ویچت انجام می شده است را به دادگاه ارائه کرده است.

رمز ارز اتریوم

تحلیل خبر : آیا امکان کلاهبرداری در زمینه اتریوم و سایر رمز ارز ها وجود دارد؟

به طور کلی می توان گفت که اتریوم و سایر رمز ارز ها  روش مناسبی برای برخی از کلاهبرداری ها را ایجاد کرده است و باید بدانید که این روش از کلاهبرداری می تواند برای همه کسانی که قصد دارند در زمینه اتریوم و سایر رمز ارز ها سرمایه گذاری داشته باشند اتفاق افتد. از این روی توصیه می شود که پیش از سرمایه گذاری و ورود به بازار اتریوم و سایر انواع رمز ارز ها حتما در این خصوص مطالعه داشته باشید و بر این اساس می توانید وارد دنیای سرمایه گذاری و یا ماینینگ شوید.

بهتر است بدانید که روش های هرمی برای دریافت بیت کوین و اتریوم که گاها توسط افراد سودجو توصیه می شود نمی تواند راه حل مناسبی برای دریافت اتریوم و بیت کوین به شمار رود و در صورتی و به طور کلی جمع آوری رمز ارزها به صورت دریافت زیر مجموعه تنها توسط برخی از سایت ها و به صورت کد معرف و با دریافت پورسانت امکان پذیر می باشد. پس بهتر است که در این زمینه ابتدا اطلاعات مورد نظر و داده های مورد نیاز خود را دریافت کنید و بر این اساس می توانید وارد دنیای سرمایه گذاری اتریوم شوید. بهتر است بدانید که روش های هرمی برای دریافت بیت کوین و اتریوم که گاها توسط افراد سودجو توصیه می شود نمی تواند راه حل مناسبی به شمار رود.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x