شنبه , 31 اردیبهشت 1401 - 12:44
بیبی دوج

خلاصه هفتگی Dogecoin ، Shiba و Baby Doge

چندین مورد به روزرسانی قابل توجه در طی هفته گذشته در فضای سکه های میم سگ اتفاق افتاده است. برخی از بزرگترین داستان ها را برای ایجاد اخبار بررسی کنیم.

 “Baby Doge” با توییت از Elon Musk ارائه شده است

بعد از Dogecoin ، ایلان ماسک ارز رمزنگاری شده دیگری را به نام Baby Doge مورد توجه قرار داده است. از زمان توییت ماسک ، ارزش Baby Doge 98٪ افزایش یافته است، اگرچه او همچنین از انجمن رمزنگاری ها نیز پول قابل توجهی دریافت کرده است.

Baby Doge احتمالاً بسیار بی ثبات است و یک ارز میم که بر اساس ارز میم موجود است دقیقاً گزینه سرمایه گذاری خوبی نیست. شرح سکه میم در CoinMarketCap به شرح زیر است:

Baby Doge با نشان دادن سرعت معاملات و شایان ستایش جدید، بهبود یافته به دنبال تحت تأثیر قرار دادن پدرش است. او بیش از حد تورم خورده و دارای یک سیستم تلفیقی هوشمند داخلی است، بنابراین تعداد بیشتری بیبی دوج به کیف پول شما اضافه می شود.

Dogecoin که تحت تأثیر اشاره های رسانه های اجتماعی قرار دارد، پیشنهاد می کند تحلیلگران داده IBM در IBM Data و AI Unit گفته اند که ارزهای رمزنگاری شده مانند Dogecoin به شدت تحت تأثیر احساسات رسانه های اجتماعی قرار دارند. همبستگی بین موارد ذکر شده و قیمت 74/0 برآورد شد. تعجب آور نیست، با توجه به اینکه Dogecoin مورد رحمت ماسک بوده است.

ایلان ماسک و دیگر میلیاردرها و افراد مشهور موفق شدند Dogecoin را به یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه بازار تبدیل کنند. با این حال، Dogecoin اخیراً خوش شانس نبوده است، با توییت های ماسک نتوانسته است پاسخی را که اعضای جامعه امیدوار بودند دریافت کند.

پرونده های Robinhood برای IPO در پشتوانه تقاضای Dogecoin Robinhood ، سرویس معاملات سهام و رمزنگاری ، S-1 را ثبت کرده است. این در حال آماده سازی برای عرضه اولیه آن است. این سند در اوایل این هفته در وب سایت SEC ایالات متحده منتشر شد. Robinhood اعلام کرده است که هدف آن جمع آوری حدود 100 میلیون دلار از طریق IPO است، اگرچه این تعداد می تواند در آینده تغییر کند.

IPO حداکثر 35 درصد از سهام Robinhood را در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد داد، در حالی که بانک هایی مانندCitigroup ، Barclays ، JPMorgan ، Wells Fargo و Goldman Sachs به عنوان پذیره نویسان خدمت خواهند کرد. Robinhood از Coinbase پیروی می کند و تنها دومین شرکت تجاری در فضای رمزنگاری برای اجرای IPO است. صرافی محبوب Kraken همچنین در حال برنامه ریزی برای عرضه IPO در سال 2022 است.

ویژگی هایی که ایلان ماسک درباره انجمن Dogecoin دوست دارد از نامه سرگشاده بیلی مارکوس ، خالق Dogecoin که تقریباً شش ماه قبل از آن نوشت، خوشش آمده است. در این نامه در مورد ویژگی هایی مانند مهربانی، همدلی، سرمایه و خلاقیت صحبت شده و در عین حال از پوچی و پوچ بودن نیز صحبت شده است. خالق Dogecoin برای بررسی وضعیت امروز جامعه Dogecoin، این نامه را دوباره به اشتراک گذاشت.

مهمانی برای Dogecoin

Million Doge Disco یک بازی واقعیت افزوده است که هفته گذشته به طور رسمی آغاز به کار کرد و میلیون ها نفر برای Doge به این مهمانی پیوستند. این بازی به نظر می رسد ترکیبی از Pokemon Go و یک مهمانی رقص است و مردم را ترغیب می کند ویدیویی از رقص خود با Shiba Inu متحرک را بارگذاری کنند. شرکت کنندگان همچنین می توانند به گنج یابی رفته و از استخر به ارزش میلیون ها دلار Dogecoins جایزه DOGE NFT و جوایز کسب کنند.

رئیس Coin Bureau ممکن است نظر خود را در مورد Shiba Inu (SHIB) ، نسخه برداری Dogecoin تغییر دهد. در ویدئویی که وی تقریباً به طور کامل در مورد شیبا اینو صحبت می کند، وی اظهار داشت که این پروژه را از زمان لیست Coinbase دنبال کرده است.

Shiba Inu یکی از رمزنگاری های این دسته است، و یکی از مواردی است که من فقط در زمینه منفی به آن اشاره کرده ام. اما وقتی شنیدم که Coinbase لیست SHIB را لیست می کند، شروع به بررسی این احتمال کردم که شیبا اینو بیش از آنچه تصور می شود وجود داشته باشد.

این تحلیلگر همچنین اظهار داشت که این پروژه می تواند ارتباط نزدیک با اکوسیستم اتریوم داشته باشد.

جایی که Shiba Inu و Dogecoin با یکدیگر اختلاف دارند، ارتباطاتی هستند که با انجمن رمزنگاری دارند. DOGE واقعاً یک الگوی رفتاری است و هیچ چیز دیگری نیست در مقابل، SHIB با غلبه بر کاستی های Dogecoin نزدیک است که به یک بازیکن بزرگ در اکوسیستم Ethereum تبدیل شود. همانطور که Shiba Inu توسط جامعه هدایت می شود، به نظر می رسد برخی افراد به طور جدی پرکار در پشت این پروژه قرار دارند.

برترین سکه های پرطرفدار هفته گذشته در آمریکا

داده های CoinMarketCap گزارش داده است که سکه های میم در ایالات متحده روند رو به رشدی دارند. با کاهش BTC و ETH به جایگاه 6 و 10 ، بالای نمودار توسط سکه های رفتاری اشغال شده است. Dogecoin اخیراً روند کاهشی را تجربه کرده است، اما سکه های رفتاری دیگر همچنان مورد توجه مردم قرار دارند. توکن هایی مانند Baby DogeCoin ، Shiba Inu و Doge Killer بهترین سکه های پرطرفدار در هفته گذشته بودند.

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اطلاع رسانی ارائه شده است. به عنوان مشاوره حقوقی ، مالیاتی ، سرمایه گذاری ، مالی یا سایر موارد ارائه یا در نظر گرفته نشده است.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x