پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 15:35
حرکت صعودی قیمت بیت کوین

حرکت صعودی قیمت بیت کوین، آیا به بالاتر از 12000 دلار می رسد؟

قیمت بیت کوین برای چند هفته گذشته در محدوده خاصی حرکت می کرد و خبری از صعود بسیار زیاد یا نزول بسیار زیاد نبود. با این حال به دلیل ارائه یک درصد از ذخایر نقدی شرکت Square به این بازار، قیمت بیت کوین روند صعودی به خود گرفت و افزایش قیمت در این بازار انجام شد. در این خبر قصد داریم پیش بینی های بازار در خصوص افزایش بیشتر قیمت بیت کوین را با شما در میان بگذاریم. در این روند صعودی، قیمت بیت کوین از 10600 دلار به 11500 دلار رسید و در طول چند روز حدود 1000 دلار افزایش قیمت در این بازار روی داد. این در حالی است که با وجود این حرکت صعودی قوی قیمت بیت کوین، همچنان بسیاری از معامله گران در این زمینه محتاط هستند و نمی خواهند در زمینه حرکت صعودی بازار اطمینان خاطر داشته باشند و سرمایه گذاری زیاد انجام دهند. این امر به خاطر آن است که تصور می شود افزایش قیمت بیت کوین، به صورت موقتی انجام شده است.

روند صعودی قیمت بیت کوین

نمودار روزانه ای که برای قیمت بیت کوین کشیده می شود، حرکت صعودی را به سمت مقاومت در محدوده های بالاتر نشان می دهد و این عامل حیاتی برای این است که بدانیم آیا مقاومت در قیمت های 12000 تا 12400 دلار شکسته می شود یا خیر. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، در واقع شما می توانید انتظار داشته باشید که این مسئله می تواند ایجاد کننده موج دیگری باشد.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران در انتظار این هستند که قیمت بیت کوین بار دیگر نزولی شود، بازار، رفتاری کاملا مخالف را داشت و برعکس این اتفاق روی داد. در هفته گذشته شاهد چندین خبر منفی در زمینه کاهش قیمت بیتکوین بودیم ولی هیچ یک از آن ها بر روی قیمت بیت کوین تاثیری ایجاد نکرد و همین امر باعث شد تا بسیاری از سرمایه گذاران بتوانند سود بسیار زیادی را در این بازار داشته باشند. همه این اتفاقات در حالی روی داد که بازار بیت کوین در طی خبر اعلام تخصیص 50 میلیون دلاری از سوی شرکت Square صعودی شد و با این وجود قیمت از مقاومت 11100 دلار نیز عبور کرد و به قیمت های بالاتر رسید.

تمامی این موارد باعث شد تا یک واکنش صعودی بسیار قوی در بازار ارزهای رمز نگاری شده روی دهد. در صورتی که قیمت به بالای 12000 دلار نیز برسد، می توانیم بگوییم که یک بار دیگر موج افزایشی قیمت روی داده است و از این روی می توانیم انتظار سود بیشتر برای سرمایه گذارانی داشته باشیم که در این بازار سرمایه گذاری کرده اند. به نظر می رسد که می توانیم خوشبینانه به روند صعودی قیمت نگاه کنیم و این اتفاق می تواند برای بسیاری از ما گزینه ای مناسب به شمار رود.

بیت کوین

 

ساز و کارهای قیمت بیت کوین، نشان دهنده احتمال بروز بازار صعودی است

حرکات فعلی که در بازار نشان داده می شود، در واقع مشابه حرکات قیمت بیت کوین در سال 2016 بوده و می تواند نشان دهنده بروز بازار صعودی مانند این سال باشد.در نتیجه می توان گفت که سرمایه گذاری در این بازار می تواند بسیار مناسب واقع شود.

زمانی که این چرخه در سال 2016 روی داد، حرکاتی مشابه مانند امروز و در این بازار در زمینه بیتکوین اتفاق می افتاد و به طور کلی باید گفت که این روند صعودی می توان نشان دهنده ارزش بالای سرمایه گذاری در این بازار باشد. پس در صورتی که می خواهید روند رو به رشد سرمایه را در بازار ارز دیجیتال یا کریپتو کارنسی داشته باشید، بلاک چین بیت کوین در حال حاضر می تواند برای شما مفید واقع شود.

تحلیل خبر

بیت کوین را می توان یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری دانست که امروزه در دسترس شماست که می توانید از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که قصد دارید در زمینه بیتکوین سرمایه گذاری داشته باشید، الان زمان سرمایه گذاری کوتاه مدت است و شما می توانید سرمایه گذاری موفقی در این زمینه داشته باشید.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x