پنجشنبه , 5 خرداد 1401 - 14:34
اتریوم 2

ثبت رکورد بیشترین میزان معامله اتریوم در Defi

طبق داده هایی که در بروزر اتریوم اصلی وجود دارد، در تاریخ 17 سپتامبر میزان معاملات روزانه در شبکه این بلاک چین بیشتر از یک میلیون و 406 هزار نفر بوده است که این میزان بیشترین تعداد معاملات روزانه ای است که برای این شبکه بلاک چین ثبت می شود. طبق گفته هایی که توسط Etherscan به عنوان اصلی ترین مرورگر اتریوم عنوان شده است، رکورد قبلی در تاریخ 4 ژانویه سال 2018 میلادی بود که برابر با یک میلیون و 350 هزار معامله در طول روز می رسیده است. با توجه به افزایش میزان سرمایه گذاری هایی که در این شبکه بلاک چین انجام می شود، می توانیم در نظر داشته باشیم که این میزان بسیار بالا، در نهایت می تواند به نفع سرمایه گذارانی باشد که در این شبکه بلاک چین در حال فعالیت می باشند. با ما در ادامه این خبر همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص در میان بگذاریم که قطعا می تواند به شما کمک کند تا بیشترین و بهترین نتیجه گیری را داشته باشید.

اتریوم یکی از مهم ترین انواع کریپتو کارنسی است که برای سرمایه گذاری مورد توجه بوده. شما می توانید از طریق این رمز ارز، به سادگی بهترین نتایج را در زمینه سرمایه گذاری در بازار کریپتو کارنسی دریافت کنید.

اتریوم

چرا اتریوم توانست در Defi رکورد زنی کند؟

به طور کلی می توان گفت که این رکورد تاریخی که اتریوم در معاملات روزانه به آن دست یافت، در واقع به این دلیل رخ داده است که برنامه های مالی غیر متمرکز یا Defi تغییراتی را تجربه کرده اند. در صنعت Defi برای سال 2020 مشاهده می کنیم که این مسئله به طرز گسترده ای رشد داشته است و می توان گفت که ارزش کل این بازار برابر با 9 میلیارد دلار در آگوست سال 2020 بوده است. همچنین در میان تنش های میان Defi با سایر روش های مبادله جهانی مانند Binance می توانیم توکن های جدیدی را برای Defi ثبت کنیم که این دلیل هم باعث شده تا کاربران بیشتری به سمت این روش مبادله غیر متمرکز روی بیاورند و در نهایت اتریوم توانسته است به این رکورد زنی تاریخی دست پیدا کند.

باید بدانید که بیشتر برنامه هایی که در Defi برای اتریوم رخ می دهد، می توانیم نتیجه گیری کنیم که صنعت Defi رو به گسترش بوده است و سطح قابل توجهی از این افزایش و همچنین ازدحامی که در این بازار مقیاس بندی شده است، در نتیجه کمیسیون هایی است که اتریوم برای ماینینگ پرداخت کرده است. جهش شدید قیمت و همچینن افزایش ارزش دارای ماینرهای بیت کوین را می توان از دیگر دلایلی دانست که این کریپتو کارنسی در نهایت توانسته است به رکورد زنی دست پیدا کند. با توجه به راه اندازی توک نهایی مانند UNI Uniswap می توانیم در نظر داشته باشیم که هزینه معاملات اتریوم در تاریخ 18 سپتامبر به یک میلیون دلار در هر ساعت رسید که همین امر باعث شد تا هزینه های ماینینگ در شبکه اتریوم افزایش پیدا کند و بازرگانان و تجار بیشتر از این روش برای پرداخت های نقدی و غیر نقدی خود استفاده داشته باشند.

سرمایه گذاری در بازار اتریوم

تحلیل خبر : اتریوم، بازار سرمایه پر سود و کم ریسک

به طور کلی می توان گفت که بازار اتریوم می تواند بلاشک برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در کریپتو کارنسی را دارند بهترین گزینه به شمار رود ولی این بازار پر سود می تواند کمترین ریسک را داشته باشد. اما آیا ورود بدون اطلاعات به بازار این رمز ارز می تواند اهمیت چندان زیادی داشته باشد؟ خیر! در واقع شما باید در زمینه ترید، معامله گری و ورود به بازار اطلاعات و دانش کافی را داشته باشید تا در نهایت بتوانید از این روش برای سرمایه گذاری بهتر استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و می خواهید با بازار سرمایه گذاری اتریوم بیشتر آشنا شوید، می توانید با کارشناسانی در تماس باشید که اطلاعات لازم را در این زمینه می توانند با شما در میان بگذارند.

اخبار اتریوم

کلام آخر

اتریوم را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و پرسودترین انواع رمز ارز یا کریپتو کارنسی دانست. این رمز ارز همانطور که گفته شد توانسته است رکورد معامله در Defi را بزند و از این روی یکی از بهترین انواع رمز ارز برای سرمایه گذاری به شمار می رود و شما می توانید از این رمز ارز استفاده داشته باشید. اتریوم به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری به شمار می رود و خریداران می توانند با سرمایه گذاری در این زمینه بهترین نتیجه گیری را داشته باشند.

 

درباره ی نوید حکیمی

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x