پنجشنبه , 29 اردیبهشت 1401 - 11:47
توسعه دهندگان اتریوم در حال ساخت فایروال برای مشتریان سازمانی

توسعه دهندگان اتریوم در حال ساخت فایروال برای مشتریان سازمانی

اتریوم به عنوان یک بازار غیر متمرکز مالی شناخته می شود و باید در نظر داشته باشید که این بازار تقریبا درآمدی برابر با 10 میلیارد دلار خواهد داشت. سازندگان این زیر ساخت در تلاش هستند تا با ایجاد یک فایروال برای مشتریان سازمانی، میزان امنیت را برای کاربران خود افزایش دهند.
یک شرکت ارائه دهنده کیف پول برای نگهداری رمز ارز اتریوم به نام Trustology در روز چهارشنبه اعلام کرده است که یک فایروال برای بازار غیر متمرکز اتریوم می باشد و این مجموعه ابزارهای سرمایه گذاری را برای افزایش امنیت کاربران سازمانی خود ارائه کرده است. فایروال در نظر گرفته شده برای این کیف پول، برابر است با مجموعه ای از قوانین یا فیلترها که می تواند توسط صندوق های سرمایه گذاری (مشتریان سازمانی) انتخاب شود که برای افزایش امنیت بسیار تاثیرگذار می باشد.

اتریوم

چرا اتریوم نیازمند یک فایروال برای افزایش امنیت است؟

می توان گفت که این شرکت با توجه به فرصت هایی که در این زمینه افزایش یافته، نیاز به نقدینگی در این بازار غیر متمرکز را احساس می کند، افزایش عرضه و تقاضا می تواند باعث شود که میزان نیاز بازار بیشتر شود و از این روی می توان گفت که سرمایه گذاران می توانند از این زمینه سازی برای مدیریت محتاطانه تر استفاده کرده و اطلاعات بیشتری دریافت کنند. باید بدانید که ارزش نقدینگی بازار اتریوم بسیار بالاست و از این روی باید توجه بسیار زیادی در این زمینه داشته باشید.

مدیر عامل شرکت Trustology اعلام کرده است که پیش از این، بازار اتریوم توسط دو بستر محافظت می شده است و قبل از این که کیف پول های مختلف ساخته شوند برای این که از دادن آدرس های اشتباه توسط تریدرها جلوگیری شود، از این دو بستر استفاده می شده و زمانی که DEFI یا همان بازار غیر متمرکز مالی ایجاد شد، این بسترها دیگر کارایی چندانی ندارند.

در ادامه صحبت های مدیر عامل این شرکت نقل شده است که این دو بستر گاها تصمیم های اشتباهی برای ارسال و دریافت به توکن ها را انجام می دادند و از این روی می توان گفت که با استفاده از فایروال برای اتریوم می توانیم میزان محدودیت هایی برای آدرس کیف پول های مجاز را تعریف کنیم که در نهایت می تواند به ما کمک کند تا تصمیم گیری بهتری داشته باشیم. در صورتی که قصد دارید در بازار اتریوم سرمایه گذاری داشته باشید و یا نگران سرمایه گذاری توسط صندوق های سرمایه گذاری را دارید، می توان گفت که این روش می تواند از اشتباهات جلوگیری کند و به همین علت بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.
پذیرایی از سرمایه گذاران سازمانی در حال انجام است و از این روی می توان گفت که این شرکت در حال حاضر برای سرمایه گذاری در بازار اتریوم می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود و شما می توانید در این بازار سرمایه گذاری داشته باشید.

همه چیز درباره اتریوم

کلام آخر

در بازار، بلاک چین هایی که بسترسازی کریپتو کارنسی (ارز دیجیتال) هایی مانند اتریوم را انجام می دهند، محافظت هوشمند از قراردادها و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز راه حل بسیار مناسبی است که شرکت نسبت به ایجاد آن اقدام کرده است. این شرکت در نقشه راه خود گفته است که در آینده یک سیستم خودکار برای مقابله با رویدادهای غیر مجاز در بازارهای غیر متمرکز را اعلام خواهد کرد و می توان گفت که مدیر صندوق های مختلف می توانند از این روش استفاده کنند. در این روش از ضرر بالا و پایین رفتن قیمت اتریوم صندوق های سرمایه گذاری جلوگیری می شود.

این روش که برای افزایش امنیت سرمایه گذاران سازمانی اتریوم است، ظرف چهار تا شش هفته آینده ارائه می شود و می توان گفت که پس از آن بازار غیر متمرکزی که برای سرمایه گذاران سازمانی اتریوم در نظر گرفته می شود، تقویت بسیار زیادی خواهد داشت که شما می توانید در این بازار  سرمایه گذاری کنید و یا با شرکت های صندوق سرمایه گذاری اتریوم در ارتباط باشید.

درباره ی آتوسا مشهدی

طراح و نویسنده

مطلب پیشنهادی

بیت کوین

آیا معامله گران انتظار دارند بیت کوین تا 24 هزار دلار سقوط کند؟

پذیرش بیت کوین السالوادور در جامعه رمزنگاری به خوبی پذیرفته شده است با این حال، …

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بذاریدx
()
x